Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


best buy su trenutno todex dionice i trejdanje istih…ostale dionice su mrtve dok se ovo sa todexom ne rijesi….

Nazalost si u pravu.
Mrtvilo je i bit ce ga jos.
Ali isto tako mislim da ce se i trejd ovdje ispuhati kroz dan dva kao zadnji put, iliti svesti na nize volumene i cjenovne oscilacije, samo ovaj put na jos nizoj razini.
Sto god se ovdje pisalo, nagodbeni voz ide i rezultat je zapravo savrseno izvjestan.
Potpuno mi je jasno da neki ovdje radi rasplamsavanja spekulativne trgovine, citaj sisanja ovaca, zele stvoriti drukciji dojam, ali nagodba ima 75%. Dobavljaci ce isto pristati na neku mrkvicu inace lete s polica, a dionicari ne glasaju.
Pravni lijekovi nemaju sanse, a nepravni jos manje.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


best buy su trenutno todex dionice i trejdanje istih…ostale dionice su mrtve dok se ovo sa todexom ne rijesi….

Točno!
Prije otvaranja u petak izloženost todexu 3%.Na otvaranju spiskao lovu na Jamnicu po 1¸000 i Ledo po 100.
Dokupio Ledo na 75 i pobjegla Jamnica na 750.Trejdao,kupovao prodavao ,skinuo nešto preko 100% do
posebnog režima.Neki kamikaza fond bio spreman prodati 4000 kom ZVZD /mislim ERSTE/ na jednu lipu pa sam prodao i Ledo i Jamnicu da bi kupio što više ZVZD.
Nakon, kupnje ZVZD portfelj mi je skliznuo sa 3,5% plusa do posebnog režima,jer sam izgubio cca
3% jer mi je postojeća zvjezdana imovina/od ranije/ skliznula 95%.Na kraju dana 0.5% u plusu sa puno više lutijskih zvjezdanih listića.I dalje izloženost Todexu 3%.
U ovako izuzetno rizičnim investicijama kao što je Todex treba biti izuzetno discipliniran i dokupljivat kada pada i prodavati kada raste da ne probijemo relativnu izloženost
U samom početku trgovanja kada sam kupio Ledo i Jamnicu izloženost je bila oko 6%,jer sam smatrao da će zvijezda sletiti na kotu 100 do 200.Na sreću sletila je na 35.Ista izloženost portfelja Todeksu a todexovih papira 31 puta više.Bajkovito.

Lopina

Koje koristi ako je papira više ako je papir nula?

Serislav,
Daj mi reci s kojih polica to dobavljaci lete?


biće šoldi dajte neke konkretne prijedloge za best buy
brodare preskočite

– najbolje vam je pratiti one najbolje investitore, one koji zarađuju najviše.
– a tu na ovoj temi to vam je zasigurno moj prijatelj Shopping i njegov brat Jovo.
– evo oni su u petak zaradili skupog Merđana na dionicama gospona Todorića.
– to je stvarno bio i više nego lagani i gotovo 100% sigurni posao, kupite ujutro i posljepodne prodate skupo, odnosno ostavite dosta toga jer će te idući tjedan prodavati po punooooo većim cijenama.
– ne znam zašto brodare preskačete, moj prijatelj gospon Shopping je dosta o tome pisao, koliko me sijećanje služi najviše je pisao o nekom Jadnoplovu.

– I love this game.
Pozdrav !

Po meni, b.b. je SAPN
– fundamentalno podcijenjena
– nagodba ce ici na ruku (koliko se objektivno moze) dobavljaca
– van fokusa je
– cijena se dosta korigirala, oko 40%, zbog todomora
– unatoc todomoru fin. rezultat je bolji nego 2016.
– rast gospodarstva (osobne potrosnje)

P.s. nemam SAPN, skrt sam i ne zelim je platit vise od 222 kn. Ocekivao sam argamedon koji se nije dogodi pa postoji objektivna sansa da je ipak kupim po 270kn

Rastimo zajedno...


Serislav,
Daj mi reci s kojih polica to dobavljaci lete?

Druze, odgovor na oba pitanja:

1. Uletio sam jer sam povrsno ocijenio situaciju, nisam mislio da je toliko lose. Izletio kad sam skuzio.

2. Ako sad obustave dobavljanje lako se moze dogoditi da Konzum ode nekom drugom i eto.
Moraju shvatiti realnost, a ta je da naprosto prema papirima nemaju senioritet i da je max koji mogu izvuci 30-35% u odnosu na ponudjenih 20-25%. A u stecaju su livada.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Dokupio još 10 btc po 11500 da zaokružim brojku na 50,sad ti je trenutna cijena 16500 pa ti bisakovi računaj zaradu,al mene ne zanima trenutna zarada ,prodajem tek na 100000$

Bisakovi ,samo za informaciju,kad sam ja počeo kupovat bitcione (btc) ,za jedan ledo kupio sam 7 btc,danas da prodam tih 7 btc kupim pune tačke leda i još ubacim i jamnice ,da se nađe

Da se i ja pohvalim, kupio Stellar preko Poliniexa , 23809 komada .


Dokupio još 10 btc po 11500 da zaokružim brojku na 50,sad ti je trenutna cijena 16500 pa ti bisakovi računaj zaradu,al mene ne zanima trenutna zarada ,prodajem tek na 100000$

Odlično.
Let your profit Grow…
Ali treba imati i target izlaska.
Iako je pametnije staviti prodaju na npr 99. 732 jer se zaokružene brojke teško probijaju i svi se trpaju na njih.
Sretno!


Lopina

Koje koristi ako je papira više ako je papir nula?


iako cijena bude 0, uvijek je ljepše ako je papir troslojni, to nije zanemarivo

New Report

Close