Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

15 000 je Bitcoin today

Dečki morate malo duže pratiti bitcoin da skužite da je takva fluktacija ovdje normala,uostalom to me i ne zanima previše jer prije 100 000$ne mislim prodavat


Ivana7,pa zar je bitno koliko će biti sutra cijena .Utakmica još traje pa ako imaš milju viška uđi kao rezervni igrač

Zanimljivo je pratiti status ove “milje viška”.

Trenutno je milja postala 100.000 kn.

Koliko dionica treba imati da se uđe u top 10 Leda ili Jamnice ?

biće šoldi dajte neke konkretne prijedloge za best buy
brodare preskočite

sretno svima na pučini,čujemo se posli 11.12.2018.

Asrd ernt rivp adpl vlen i naravno brodari. Sve ono sto si neki dan prodao…

Kolega dindon, zašto ERNT ?
Je li meni nešto promaklo ?
Izvješća im nisu bajna, nije li bilo govora o gubitku ??
Sve ostalo je vrlo dobra kupnja.
P.S. Sve nabrojano imam.

Eh da tigruse nemam milju ali sam danas ubo13 kom. po1500 nisam imao više a i da sam imao milju onda bi sam dignuo cijenu dionice na još više razine

Kolega zlocesti ovo je best buy za kolegu Ivana7 koji je neki dan sve ovo rasprodao i sad bi opet kupio al na nizim cijenama. Eno ga na temi ATPL i drugim vezano za brodare takve nebuloze pise da je to strasno. A valjda on misli da je to zabavno ko ce ga znat?



Ivana7,pa zar je bitno koliko će biti sutra cijena .Utakmica još traje pa ako imaš milju viška uđi kao rezervni igrač

Zanimljivo je pratiti status ove “milje viška”.

Trenutno je milja postala 100.000 kn.

Koliko dionica treba imati da se uđe u top 10 Leda ili Jamnice ?
[/quote]Tigruse,
Poštujem i cijenim nebrojeno puta si bio u pravu i što se tiče teh.analize i predviđanja izlazaka iz pozicija ali jutros nije bilo padajućih noževa već je palo naglo 97%i konstantno raslo a što se tiče milje viška i sam znaš ako si ozbiljan igrač da je ne potrošiš odmah nešto čuvaš i za ovakve izvanredne situacije😀

KODT


Da nebi bilo da vas nisam upozorio u 8.mj.kad se bitcoin kupovao za 4000$a sad je oko 20000$

He,he,to je tek pusiona u buducnosti.Eto u 2 dana vasa vasa kriptovalutica potonula 30%!

best buy su trenutno todex dionice i trejdanje istih…ostale dionice su mrtve dok se ovo sa todexom ne rijesi….

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.

New Report

Close