Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Smije li se znati koje?

– pretežno fondovsko smeće.
– puno toga, imam dosta keša u pravo vrijeme pa neselektivno biram ono što mi se čini jeftino.
– od rizičnih dionica samo malo THNK.
– trenutno na temi što smo tržili pregovaram s gospon Shoppingom.

– I love this game.
Pozdrav !

Informanka.

– moram vas izvjestiti kako sam danas uspjela ošišati mog prijatelja gospona Shoppinga i njegovog brata Jovu.
– to šišanje mi je stvarno pričinilo veliko zadovoljstvo tako da sam puna energije za nove radne pobjede.
– a gospon Shopping, njegov brat Jovo, njihove uže i šire obitelji zadugo neće doći na ovu burzicu.

– ovo je opasan sport ljudi moji.
– na burzi vam nema ljubavi.
– slušajte moje savjete pa nećete gubiti lovu.

– I love this game.
Pozdrav !


Izgubio sam jedan dobro opremljeni golf ili Passat osnovni model.

– a ja sam zaradila ovih dana za jedan polovni dobro opremljeni golf ili Passat osnovni model.
– zarada je ostvarena na dividendi.
– je li možete predočiti koja bi to bila dionica.
– stvarno me je ugodno iznenadila.

– I love this game.
Pozdrav !

@ivana
– u pauzama kad čišćenja apartmana stignete zaraditi još i milijune na tržištu kapitala
-komplimenti




Plavi se potrudio pokazati da nije doslo do jačeg rasta Crobexa, nego se nastavila horizontalna korekcija.
nista nije zaradeno , ali nista nije niti izgubljeno.

Tigruse, možeš li pojasniti forumskoj zajednici kako je to moguće?
Kako je moguće da najaviš bikovsku divergenciju, na cijeni koja je bila na vrhu a dogodi se upravo obratno?
Kako? Ajde da se promaši, za malo ili da se napravi pogreška, ali ti si najavio snijeg i poledicu za prognozu, a došla je sparina i svi se kupaju u znoju … ?
Zašto se to dogodilo?
( zamolio me jedan poznanik da to priupitam u njegovo ime, on nije forumaš, samo povremeno čita forum ).
tnx

lp
[/quote]

recite prijatelju da te ponekad trziste demantira.

također mu recite da ne brine jer smo u rastućem trendu i sve ce biti u redu.

[/quote]




predlažem da stavite moj nick na ignore.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Pa tko može konkurirati ovakvim glupostima, ja priznajem ne mogu 🙂 :

Izvadio sam zadnji post procjene kolege 26.10.2017.:



Situacija na crobexu je zanimljiva.

Postoje prave bikovske divergencije na MACD i slow stoch , koji su ustvari dali Buy signal.

Ovo je weekly, doduše u negativnom području – MACD i EMA21, ali monthly je pozitivan i ukoliko dođe do proboja 1875-1900 razine, kreće novi bull

Pozicije zauzete ? 🙂

Jos je jedan ozbiljniji otpor ostao – na 1930.

Ako 1930 prođemo rezolutno, target je 2300

[/quote]

Rezultat: Dogodilo se upravo suprotno, taj dan nisu nastupile " bikovske divergencije " već je taj dan Crobex bio na vrhu sa kojeg se nije vratio do dan danas.


Ivana7 – povećanje prihoda od +160% skoro pa garantira žestok rast. To sto nema dobit, pa nije niti bitno. Vjerojatno su se ovi dalekovodu natrpali nekih mašina ili zaliha, pa kao nema dobiti.
Nemoguce je imati toliko ogroman promet bez zarade. To jednostavno nije normalno.

Ha-ha

Mene zanima do kada će moderatori puštati tigrusa i njegovu tehničku analitzu na temu best buy kada za to postoji tema Tehnička analiza ? Ja nemam volje pisati zbog toga tu ..

lp

[/quote]

Tigrus, moj poznanik ima još jedno pitanje. Kaže da sam mu ja nepouzdan po pitanju tehničke analize jer sam kao subjektivan…. Iako sam temu znanstveno obradio kroz jedno kompletno poglavlje, ali što ćeš ..
E … on mene pita je li tehnička analiza za Agrokorove dionice točno pretpostavila da će nagodba za Agrokor biti ovakva, porazna za male dioničare?? Ustvari pita jel se tako može predvidjeti budučnost i ustvari na neki naćin ” saznati ” povlaštene informacije?
I pita me koliko često tehnička analiza pogriješi i to ovako kako je ova tvoja analiza pogriješila – tektonski ( najava snijega, a ono sparina i svi se kupaju u znoju ..) ?

tnx

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Kolegica Ivana7 još mi nije jasno što vi raditi ovdje na propaloj burzi,imam osječaj da sami sebe zavaravate a ostale kolege samo zajebavate,da ste tako uspješni kao što pišete davno biste pobjegli u kripto valute u kojima se godišnje zarađuje po 1000%,a vi se ovdje bavite mrvicama,rasprodao sam sve u 6.mj. i sad sam skoknuo da pogledam kakvo je stanje ,pa ovo je čista katastrofa a bitcoin
je sa 2000$ skočio na 20000$,e pa ti sad ulaži na zse

Plavi,

Tehnička analiza je rekla da su dionice Agrokora u padajućem trendu.
Na zadnjem dijelu grafa ste imali trokut koji je najavio nastavak padajućeg trenda.

Dakle, tehnička je rekla – NE KUPUJ

Recite to prijatelju.

18.8.2017 7:54
Best bay sigurno nije na našoj burzi,jedna kripto valuta (bitcoin)je u 6 mjeseci od 1700 $ narasla do 4500$ do danas.A nas je todex pokopao.Za godinu -dvije dok se potpuno rasčisti todex možemo se razgovarat o best bay na našoj burzi a dotad nofce morate (možete) zaraditi negdje drugje.

Da nebi bilo da vas nisam upozorio u 8.mj.kad se bitcoin kupovao za 4000$a sad je oko 20000$


Kolegica Ivana7 još mi nije jasno što vi raditi ovdje na propaloj burzi….. u kripto valute u kojima se godišnje zarađuje po 1000%,a vi se ovdje bavite mrvicama,…

– želim vam svu sreću i što veću zaradu na tim kripto valutama,
– i jednog dana kada budete u zaradi destaka i desetaka milijuna dolara sjetite se ove propale burzice i investirajte tu koju mrvicu kao moj prijatelj gospon Shopping.

– I love this game.
Pozdrav !

Kolegica IVANA7 ,prije ču kupit neki hotel na jadranu da vam budem prava konkurencija nego ulagat na ovu burzu


Da nebi bilo da vas nisam upozorio u 8.mj.kad se bitcoin kupovao za 4000$a sad je oko 20000$

Meni se cini da ni njemu ovih dana ne ide bas najbolje bio na 20 000 evo trenutno je na 16 000 i dalje pada gdje li ce dalje, ocito danas niste pogledali cijenu kad mislite da je danas 20 000 ?

Ignore : renči

New Report

Close