Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@SeRija.

– je li to vrijedi 5.000kn ili 0 kn, odnosno koliko danas vrijedi VDKT ???

– I love this game.
Pozdrav !

Eh, kad bi LEDO & Co i dalje bili u Crobexu, barem bi znali da se ide od sutra ide ispod 1000 bodova……
ovako nije lako predvidjeti što ce i koliko fondovska industrija rušiti za clean slate od početka 2018.g.


Ivana7,pa zar je bitno koliko će biti sutra cijena .Utakmica još traje pa ako imaš milju viška uđi kao rezervni igrač

– i danas sam ja kupovala za većinu vas neke čudne dionice.
– ovo je luda zemlja s još luđim investitorima, sve se mislim, sutra će dobro roknuti Todex,
– a kada nešto puno padne tada je to zanimljivo većini ZSE investitora.
– kupovati će velika većina vas sutra taj jeftini Todex.
– a da bi to mogli kupovati nešto drugo morate prodavati.
– nije realno za očekivati ali i dionice koje nemaju blage veze s Todexom sutra bi mogle padati jer investitorima će nedostajati keša za kupnju jeftinog Todexa.
– koliko će samo toga Todexa sutra kupiti moj prijatelj Shopping.

– a što bilo da bilo biti će i više nego zanimljivo.
– veselim se padu Todex dionica.

– I love this game.
Pozdrav !



Ivana7,pa zar je bitno koliko će biti sutra cijena .Utakmica još traje pa ako imaš milju viška uđi kao rezervni igrač

– i danas sam ja kupovala za većinu vas neke čudne dionice.

[/quote]
Smije li se znati koje?

Ivana, bit Ce na Agrokoru odbijanca. Sjetite se Dioki kako je rasta prije stecaja.

– nije realno za očekivati ali i dionice koje nemaju blage veze s Todexom sutra bi mogle padati jer investitorima će nedostajati keša za kupnju jeftinog Todexa.

A zasto mislis da bi itko htio kupovati nešto što vrijedi nula? Ako nekome nije bilo jasno da to vrijedi nula, danas je jasno izreceno, pa svatko tko razumije hrvatski to sada zna.

Najbolje od svega je da će opet neki to kupovati, probudit će se ošišani na nulu, i opet će im netko drugi biti kriv

Od vremena Diokija sa ZSE-a su nestale milijarde kuna, doslovno sagorile tako da tu više nema nikakvog odbijanca nego samo dodatni posljednji zabijanac prije delistiranja starih dionica sa tržišta. Naravno da će biti u narodnom razdoblju na Todexu određenih špekulacija kao i na svakoj dionici prije stečaja ali to će se događati na daleko nižim cjenovnim razinama od ovih sadašnjih. Tržište nema više snage za nikakve odbijance naročito na firmama određenim za odstrel. Uspoređivati vrijeme Diokija i ovo sadašnje je kao usporedba mercedesa i fiće. ZSE je na izdisaju u smrtnom hropcu u situaciji kada bi ozbiljno trebali razmišljati o sastavljanju oporuke za nasljednike.



Ivana7,pa zar je bitno koliko će biti sutra cijena .Utakmica još traje pa ako imaš milju viška uđi kao rezervni igrač

– i danas sam ja kupovala za većinu vas neke čudne dionice.
– ovo je luda zemlja s još luđim investitorima, sve se mislim, sutra će dobro roknuti Todex,
– a kada nešto puno padne tada je to zanimljivo većini ZSE investitora.
– kupovati će velika većina vas sutra taj jeftini Todex.
– a da bi to mogli kupovati nešto drugo morate prodavati.
– nije realno za očekivati ali i dionice koje nemaju blage veze s Todexom sutra bi mogle padati jer investitorima će nedostajati keša za kupnju jeftinog Todexa.
– koliko će samo toga Todexa sutra kupiti moj prijatelj Shopping.

– a što bilo da bilo biti će i više nego zanimljivo.
– veselim se padu Todex dionica.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

super je kupovati dionice u padajucem trendu!
mozes cak naterati da ti vrijednost portfelja na kraju bude cista nula.

Odgovarajući na upit novinara, naveo je i da prema ovoj strukturi nagodbe, postojeći dioničari kompanija u sustavu Agrokora “ovim gube u potpunosti vrijednost svojih dionica”. “Nažalost, ulaganje u dionice i trgovanje na burzi je vrlo rizičan poslovni poduhvat i vrlo rizičan posao. Prema ovoj strukturi nagodbe, dioničari Leda i svih drugih kompanija u sustavu Agrokora ovim gube u potpunosti vrijednost svojih dionica“, rekao je jučer Ramljak.


Ivana, bit Ce na Agrokoru odbijanca. Sjetite se Dioki kako je rasta prije stecaja.

Kolega, Vi ste i gaće čini se ostavili u Todex dionicama. Žao mi Vas je doista.
Još ste i smanjivali prosjek kupujući kad se odblokiralo trgovanje….Bože dragi, zakaj ste to radili…
Delistirat će vas, nećete izvući nažalost niti jednu lipu od tih dionica….

I ja sam svojevremeno skoro ostao bez gaća u DLKV, ali je ipak sutuacija bila malo pozitivnija. PSN je spasio dionicu i postojeće dioničare. Mislio sam si kad je Konsolidator ušao sa 150 milja casha, pa mogu i ja s 10.000 Eura i eto, imao sam sreće….ušao muški po cijeni od 10 kn i danas to obećavajuće izgleda….
Ali Agrokor…nakon svega, pa ponovo u dokup….pa gdje vam je pamet bila…

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

Pa šta se nervirate, pa i u kladionici dobijete 1 od 100 puta

Zubo,

u kladi stavis 5 kuna i nadas se dobitku od 2000 kn. pa je i ok, 1:100

ovi ovdje su metali svoju zivotnu ustedevinu u dionice u padajucem trendu



Ivana, bit Ce na Agrokoru odbijanca. Sjetite se Dioki kako je rasta prije stecaja.

Kolega, Vi ste i gaće čini se ostavili u Todex dionicama. Žao mi Vas je doista.
Još ste i smanjivali prosjek kupujući kad se odblokiralo trgovanje….Bože dragi, zakaj ste to radili…
Delistirat će vas, nećete izvući nažalost niti jednu lipu od tih dionica….

I ja sam svojevremeno skoro ostao bez gaća u DLKV, ali je ipak sutuacija bila malo pozitivnija. PSN je spasio dionicu i postojeće dioničare. Mislio sam si kad je Konsolidator ušao sa 150 milja casha, pa mogu i ja s 10.000 Eura i eto, imao sam sreće….ušao muški po cijeni od 10 kn i danas to obećavajuće izgleda….
Ali Agrokor…nakon svega, pa ponovo u dokup….pa gdje vam je pamet bila…
[/quote]

Ne znam, vjerovao sam da ce se poslovanje popraviti kad maknu Todorića i da ce se s vremenom cijena dionica popraviti meduzom Ante Ramljak me je ubio s ovim jučer.

Da postoje takvi hladnokrvni ljudi nisam vjerovao.

Izgubio sam jedan dobro opremljeni golf ili Passat osnovni model.

New Report

Close