Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Vaš link …

Sto želite reci s ovim linkom ?
[/quote]

Odličan izbor.
Market cap oko 200 M, ali primijetite da je ATH 3500.
Ja ga ganjao nakraju jer se nije iskorigirala do targeta.


Iz ZSE u bitcoin ?

Puno je ljudi izašlo iz dionica …. i zse..a i otišlo u bitcoin…
I ja se mogu pohvaliti da sam kupio lani jedan komad i jučer prodao…

Sada kupovati bitcoin, nisam siguran da je pametna odluka….ali tko hoće malo rizika neka krene..

bw Kaže mi kolega serislav da je i Južna koreja zabranila trgovinu bitcoinom…bankama…

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE




Vaš link …

Sto želite reci s ovim linkom ?
[/quote]

Odličan izbor.
Market cap oko 200 M, ali primijetite da je ATH 3500.
Ja ga ganjao nakraju jer se nije iskorigirala do targeta.
[/quote]

Od nepunih 12. Hvala!

https://www.google.hr/amp/s/m.economictimes.com/news/international/business/south-korea-bans-its-banks-from-dealing-in-bitcoin/amp_articleshow/62052999.cms

Evo link.
Sad kad krene regulativa bit ce stabilnije i upotrebljivije, a onda samim time izgubiti spekulativnu draz.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.





Vaš link …

Sto želite reci s ovim linkom ?
[/quote]

Odličan izbor.
Market cap oko 200 M, ali primijetite da je ATH 3500.
Ja ga ganjao nakraju jer se nije iskorigirala do targeta.
[/quote]

Od nepunih 12. Hvala!
[/quote]

Držite to sad.

ATH je 3500 , možda nam donese milione.


Plavi se potrudio pokazati da nije doslo do jačeg rasta Crobexa, nego se nastavila horizontalna korekcija.
nista nije zaradeno , ali nista nije niti izgubljeno.

Tigruse, možeš li pojasniti forumskoj zajednici kako je to moguće?
Kako je moguće da najaviš bikovsku divergenciju, na cijeni koja je bila na vrhu a dogodi se upravo obratno?
Kako? Ajde da se promaši, za malo ili da se napravi pogreška, ali ti si najavio snijeg i poledicu za prognozu, a došla je sparina i svi se kupaju u znoju … ?
Zašto se to dogodilo?
( zamolio me jedan poznanik da to priupitam u njegovo ime, on nije forumaš, samo povremeno čita forum ).
tnx

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Plavi se potrudio pokazati da nije doslo do jačeg rasta Crobexa, nego se nastavila horizontalna korekcija.
nista nije zaradeno , ali nista nije niti izgubljeno.

Tigruse, možeš li pojasniti forumskoj zajednici kako je to moguće?
Kako je moguće da najaviš bikovsku divergenciju, na cijeni koja je bila na vrhu a dogodi se upravo obratno?
Kako? Ajde da se promaši, za malo ili da se napravi pogreška, ali ti si najavio snijeg i poledicu za prognozu, a došla je sparina i svi se kupaju u znoju … ?
Zašto se to dogodilo?
( zamolio me jedan poznanik da to priupitam u njegovo ime, on nije forumaš, samo povremeno čita forum ).
tnx

lp
[/quote]

recite prijatelju da te ponekad trziste demantira.

također mu recite da ne brine jer smo u rastućem trendu i sve ce biti u redu.

danas Tehnika


Milju na JMNC i to je to 😉

– koja je cijena bila danas to znamo.
– baš me zanima koja će cijena biti sutra ???

– I love this game.
Pozdrav !



Milju na JMNC i to je to 😉

– koja je cijena bila danas to znamo.
– baš me zanima koja će cijena biti sutra ???

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

5.000,00 kn


Dvije najbolje trenutne kupnje na zse po mom misljenju sa potencijalno velikim povratom.
Jdpl
Jmnc

– čestitam vama i mojem prijatelju gospon Shoppingu na potencijalno velikom povratu, odnosno na basnoslovnim zaradama.

– I love this game.
Pozdrav !

Ivana7,pa zar je bitno koliko će biti sutra cijena .Utakmica još traje pa ako imaš milju viška uđi kao rezervni igrač

New Report

Close