Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Trebate kupiti dionicu koja je u RASTUĆEM trendu!
Halo ?

– koje su to dionice u RASTUĆEM trendu ???
– a da napišeš tu neki portfelj dionica u rastućem trendu ???

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Pa rekao sam vam za sve dionice koje trebate imati u portfelju prije breakouta.

Npr:
Atpl na 350
Dlkv na 13
Igh na 105
Vlen na 9
BDI Index na 850, zajedno sam američkim brodarima
Na svima ste mogli uzeti cca 100% i vise prinosa bez stresova

Isto tako sam vam rekao od čega da bježite prije breakouta prema dolje:
Npr
Ledo na 7500
Vdkt na 300

Evo sad vam znakove života pokazuju adpl i Kraš,
Ali neće biti tako explozivno kao ovo ranije.

@juka

Nije poanta jel firma radi dobro ili ne, nego je poanta hoće li cijena dionice rasti.
(Koliko god ovo nekima zvučalo frapantno)

Mozete se polomiti ovdje pišući fundamentalne analize iz bilance ili rdga, ali nema rasta dok to Graf ne pokaze.

To vam je jasno, jel tako ?

E… ma kakv graf, to možete objesiti mačku o rep, nema rasta dok dionica nekome ili svima ne postane zanimljiva 🙂 sva ta crtkanja ostavite klincima na likovnom

Nema rasta bez love. Kratko i jasno.
Zato sam i rekao da treba reklamirati ne televiziji.
Napraviti lascivni spot u kojem tip pije viski, leži na ležaljci, a dvije prsate ljepotice mu masiraju tabane i lagano se pomiču prema gore.
Naravno, zbog love koju je zaradio tako da je depozit s knjižice preselio na burzu.
Bez toga nema ništa.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

još bolje da snime spot u hotelu naše naybuy investitorice, sve može biti autentično, žene bi se pomamile za kupnjom, a to nam u stvari i treba, samo bih piće izmjenio, jer ne znam kako kolegica podnosi whiskey, možda kakav mirogojček ili pelin, da odmah pomognemo i domaću alkoholnu industriju i kolegu Pongya

Nema vam ona hotel nego dva apartmancica tako da ne znam bas da bi to bila neka reklama ali vrijedi pokusati.
A ne bi bilo lose da angaziramo i Ivana aka Bear ipak mi se cini da je on jaci s nekretninama a sigurno i whiskey bolje podnosi…

Ma neee, mora biti fancy, ko iz meksičkih sapunica.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Od Nove godine nema više “liparenja”, brokeri zgroženi


Dobra fora! Nema više liparenja! Šta sve ova EU neće smisliti!
Kako ću od Nove godine zarađivati za burek ako ukinu liparenje?
Valjda će dozvoliti "kunarenje" pa će mo umjesto bureka jesti ćevape!

Odlićna vijest, ovo bi moglo konačno potaknuti promete na burzi. Jer sada nema više po lipu, morati će se kupiti / prodati češće,ili odustati od transakcije.
Meni se čini da bi ovo moglo biti loše za dionice gdje je puno špekulanata i gdje nema fondovske industrije, sami zaključite koje bi to bile ..

Inaće, molio bih moderatore da nas oslobodi tigrusovih grafova i projekcija naa temu tehničke analize, mislim da je za to predviđena tema tehnička analiza, pa neka tamo analizira i crta.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Od Nove godine nema više “liparenja”, brokeri zgroženi


Dobra fora! Nema više liparenja! Šta sve ova EU neće smisliti!
Kako ću od Nove godine zarađivati za burek ako ukinu liparenje?
Valjda će dozvoliti "kunarenje" pa će mo umjesto bureka jesti ćevape!

Odlićna vijest, ovo bi moglo konačno potaknuti promete na burzi. Jer sada nema više po lipu, morati će se kupiti / prodati češće,ili odustati od transakcije.
Meni se čini da bi ovo moglo biti loše za dionice gdje je puno špekulanata i gdje nema fondovske industrije, sami zaključite koje bi to bile ..

Inaće, molio bih moderatore da nas oslobodi tigrusovih grafova i projekcija naa temu tehničke analize, mislim da je za to predviđena tema tehnička analiza, pa neka tamo analizira i crta.

lp
[/quote]

predlažem da stavite moj nick na ignore.

ako se usudite…


E… ma kakv graf, to možete objesiti mačku o rep, nema rasta dok dionica nekome ili svima ne postane zanimljiva 🙂 sva ta crtkanja ostavite klincima na likovnom

pa dobro kolega nije baš da grafovi ne pomažu …evo adrs 2 srozali ga zbog todexa i roni po podu grafova .i zove na kupnju -pravo je vrijeme …samo istina
imaju strogu kontrolu nad njom i ne daju je puno . Krenut će , to je točno , kad ekipa procjeni da je vrijeme…


predlažem da stavite moj nick na ignore.

– a ja predlažem klasićan dvoboj kod O.K. korala.
– ako se usudite…
– igrali bi po dogovorenim pravilima.
– e sada hoćete li se igrati s 1-2-3 dionice ???
– vrijeme igre 1-3-6 mjeseci, stvar dogovora.
– igra, javna ili na moj p.p. tajna.
– odabir oružja:
– gospon Plavi s fundamentalnom analizom.
– gospon Tigrus s tehničkom analizom.

– pobjednik je onaj tko napravi veći prinos.
– može li pošteniji dvoboj od ovoga ???

– I love this game.
Pozdrav !


Od Nove godine nema više “liparenja”, brokeri zgroženi


Dobra fora! Nema više liparenja! Šta sve ova EU neće smisliti!
Kako ću od Nove godine zarađivati za burek ako ukinu liparenje?
Valjda će dozvoliti "kunarenje" pa će mo umjesto bureka jesti ćevape!

Odlićna vijest, ovo bi moglo konačno potaknuti promete na burzi. Jer sada nema više po lipu, morati će se kupiti / prodati češće,ili odustati od transakcije.
Meni se čini da bi ovo moglo biti loše za dionice gdje je puno špekulanata i gdje nema fondovske industrije, sami zaključite koje bi to bile ..

Inaće, molio bih moderatore da nas oslobodi tigrusovih grafova i projekcija naa temu tehničke analize, mislim da je za to predviđena tema tehnička analiza, pa neka tamo analizira i crta.

lp
[/quote]

Plavi…jel nije “tehnićka”? hehe

New Report

Close