Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Napiši na kojoj dionici si zaradila kao drugi kad se već s drugima uspoređuješ.

– to vam je stvar logičnog zaključivanja.
– to je tako jednostavno ali za veliku većinu u RH nemoguća misija.
– moj savijet vam je ostavite se burze, pogubiti ćete sve novce, postoju i banke i oročena štednja.

– vidim da vijete zastavu RH, ali tu na burzi vam ne pomaže domoljublje ili ljubav prema domovini.
– na burzi vam nema ljubavi.
– možete vi biti u partiji HDZSDP ali na burzi pomaže samo znanje.
– burza je nemilosrdna i nema nikakve veze s nikakvom socijalnom ustanovom.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

hhh, hvala na stručnom komentaru za koji bi se moglo reći da je ad hominem. A i sudiš ljude po izgledu. Živila


VLEN-R-A —

– kupiš po 17kn i sada ideš prodati po 14kn.
– pa kakva ti je tu matematika ???
– samo tako nastavi,
– brzo ćeš doći doma s gačama na štapu.
– a dionica u rasućem trendu ???

– I love this game.
Pozdrav !



VLEN-R-A —

– kupiš po 17kn i sada ideš prodati po 14kn.
– pa kakva ti je tu matematika ???
– samo tako nastavi,
– brzo ćeš doći doma s gačama na štapu.
– a dionica u rasućem trendu ???

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Ma jok, ja kupio za 9kn jos tamo u kolovozu.

To sam išao napraviti komentar za top 5 drvilovih dionica, pa ispalo da ne moze Copy paste


Dvije najbolje trenutne kupnje na zse po mom misljenju sa potencijalno velikim povratom.
Jdpl
Jmnc

ja bih ovdje dodao i thnk , ma koliko to nevjerojatno nekima izgledalo.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !



Dvije najbolje trenutne kupnje na zse po mom misljenju sa potencijalno velikim povratom.
Jdpl
Jmnc

Nemojte zaboraviti i magmu.

ja bih ovdje dodao i thnk , ma koliko to nevjerojatno nekima izgledalo.
[/quote]

magmu ostavljam tebi.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !




Dvije najbolje trenutne kupnje na zse po mom misljenju sa potencijalno velikim povratom.
Jdpl
Jmnc

Nemojte zaboraviti i magmu.

ja bih ovdje dodao i thnk , ma koliko to nevjerojatno nekima izgledalo.
[/quote]
[/quote]

Po mom mišljenju ako ćemo gledati neku dugoročnu investiciju DLKV,RIVP,GRNL,IPKK,ADPL.

Ima tko kakvo mišljenje o Uljanik d.d i Medori(hoteli i ljetovališta), da li HPDG kad se zalaufa može postati novi RIVP?

Kratkorocno Thnk
Srednjerocno Atpl
Dugorocno Pvcm

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

HPDG pazi se. Otvori oči.

quote=potenc23]




Dvije najbolje trenutne kupnje na zse po mom misljenju sa potencijalno velikim povratom.
Jdpl
Jmnc

Nemojte zaboraviti i magmu.

ja bih ovdje dodao i thnk , ma koliko to nevjerojatno nekima izgledalo.
[/quote]
[/quote]

Po mom mišljenju ako ćemo gledati neku dugoročnu investiciju DLKV,RIVP,GRNL,IPKK,ADPL.

Ima tko kakvo mišljenje o Uljanik d.d i Medori(hoteli i ljetovališta), da li HPDG kad se zalaufa može postati novi RIVP?
[/quote]

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI


– najprije vam se zahvaljujem što na temi imamo vaših 20 najboljih.
– slažem se s vama tu još svaka dionica treba proći kroz sito i rešeto prije kupnje i svrstavanja u portfelj.
– a sada pitanja o 3 dionice.
– je li to VLEN prvi na tablici sa najboljim pokazateljima ???
– zašto nema toga VLEN u vašem osobnom portfelju ???
– je li znate kolika je bila cijena VLEN kad ste ga prvi put uvrstili u vaše tablice i koliko ste mogli zaraditi na toj investiciji, s jednim trejdom 100% ???
– ADPL, zašto samo 2.8% a nalazi se na visokom 4. mjestu ???
– 20. ADRS evo konačno i ta dionica došla u TOP20, a mnogi su se pitali gdje je taj ADRS.
– evo i ja sam na njemu skratila poziciju za 30-40% prije ovoga pada trebala mi lova za šoping nekih drugih dionica.
– I love this game.
Pozdrav !

-ADPL mi je sigurno prvi kandidat za dokup.
-VLEN je prvi u tablici, kad je postao zanimljiv nisam ga kupio jer mi je preblizu, pa sam se mogao informirati iznutra od radnika do rukovodece razine osim samog vrha, te kod ljudi iz branse koji dobro poznaju remontno trziste i polozaj firme, sakupio sam previse slicnih informacija o firmi da bih usao.
-ADRS konacno, ranije mi je dolazilo da mu nastelam brojke za ulaz samo da me vise ne zapitkuju:)

VLEN

ja recimo nisam blizu VLENa, nemam pojma gdje se uopće nalazi.

U kolovozu je Graf jasno pokazao da slijedi rast.
Kupio sam na oko 9-9.5
Stavio nalog na prodaju na 17.77 kn, i ostavio.

Došlo je do 17.43.

Ali koga briga…. glavno da raste.


Kratkorocno Thnk
Srednjerocno Atpl
Dugorocno Pvcm

Kratkoročno: THNK – Tehničari čekaju potvrdu trenda. Do tada 35% up.
Srednjeročno THNK – Fundamentalci čekaju GFI 2017. Do tada 100% up.
Dugoročno (ako to postoji na ZSE) THNK – Ljubitelji dividende zadnji će prepoznati ovu dionicu ( ako se to ikada dogodi ).
Nije za katastrofičare, ali za njih nije niti jedna dionica na ZSE.

New Report

Close