Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ako se pogledaju prometi posljednjih mjesec dana i kretanje cijene u ovoj korekciji, onda je DLKV sigurno jedna od boljih prilika. Iako fundamentalno trenutno (!) baš i ne stoji nešto naročito.

Što se tiče prometa tu si potpuno upravu,cijena nikako da mrdne ni gore ni dolje u zadnje vrijeme, jedino čega me je strah je da i 3Q nebude loš pa da cijena vegetira negdje do 1 ili 2 mjeseca a siguran sam da se slažeš da nebi volio biti u dionici koja stoji na istome poslje THT

SAM PROTIV SVIH

Što se tiče prometa tu si potpuno upravu,cijena nikako da mrdne ni gore ni dolje u zadnje vrijeme, jedino čega me je strah je da i 3Q nebude loš pa da cijena vegetira negdje do 1 ili 2 mjeseca a siguran sam da se slažeš da nebi volio biti u dionici koja stoji na istome poslje THT

Točno. Ipak, ja znam mnogo vrlo kvalitetnih i podcijenjenih dionica koje unatoč tomu dobro padaju npr. u ovoj korekciji. Očito je da na DLKV netko sustavno skuplja sve iznad 1200. A za rast cijene je najvažniji kupac. Fundamenti služe samo tomu da privuku kupca.

TONY ipak bih te molio da mi odgovoriš kolika bi cijena trebala biti ako i 3Q bude loš,zanima me tvoje mišljenje

SAM PROTIV SVIH

Po meni je DLKV odlična dionica za dati u zalog za margin, uz KOEI, naravno. Cijena se brani na trenutnim razinama. A sad dal će 3Q ili FI2008 biti dobar ili manje dobar, nije bitno, jer je ovo dionica za dugoročne investitore koji mirno spavaju i u vrijeme negativnih trendova kao što je ovaj koji traje od 5.og mjeseca. Vidimo se 2011.! [smiley2]

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju


TONY ipak bih te molio da mi odgovoriš kolika bi cijena trebala biti ako i 3Q bude loš,zanima me tvoje mišljenje

ne bih se upuštao u prognoze, tim više što u sljedećem razdoblju ima još mnogo faktora koji itekako mogu utjecati na cijenu ove dionice, kao uostalom i cijelog tržišta. U svakom slučaju siguran sam da će rasti brže od crobex-a, a to je već mnogo

ZABA-R prvi izbor – fundamenti, nakon smirenja na vanskim tržištima predviđam 15k do 01.03.2008
THNK drugi izbor – opet fundamenti, loš PR (na to gledam pozitivno), tiha voda brege dere,
ISTT – nakon korekcije siguran rast garantiran sigurno odličnim 3Q izvješćem a možda dočekamo i prodaju tko zna?
KODT-R nek samo malo još padne i bit će odlična prilika, proširuju kapacitete ko ludi

Heaven or Las Vegas

Od turističkih SLRS je svakako vrlo perspektivna dionica. Imali su ogromna ulaganja, podižu sve hotele na višu razinu, lokacije i sve ostalo odlično… Pitanje je jedino koliko se nađe zainteresiranih kupaca (za dionicu). Firma je dosta kvalitetna i relativno podcijenjena.

Vezano za Solaris, u zadnjem Lideru ima intervju sa Branimirom Jurišićem, direktorom Ugo grupe. Najave za Solaris, nova ulaganja, neka iznenađenja!! [smiley4]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Iz iskustava u poslovanju moram reći loše stvari o SLRS, pa ti ne plaćaju fakture po 2 godine, ( iako im mozda dionica ode gore to ne znam ), za razliku od Maistre za koju moram reći da jedna od najprofesionalnijih firmi koje sam ikada susreo, i mislim da ih čeka sjajna budućnost!

U šumi dionica u ovoj situaciji zahvalno je bilo što prognozirati [smiley2] zato ja ovog puta neću ništa.

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Ajde iako nije moj stil dam i ja svoje favorite, a oni su naravno moj portfelj:

INGR – sve jasno, bilo još od 12 000

ULPL – dokapitalizacija po 400 kuna za sve dioničare koji budu registrirani na 09.10.2007. , rast BDI-a odlične najave za buduće poslovanje, trend.

TOZhttp://www.poslovni.hr/52429.aspx
Treba li što dodati kod TOZ-a?, Samo treba baciti pogled na vrijednost materijalne imovine u zadnjem FI i napraviti komparaciju sa novim izračunom ( bez i sa predviđenim investicijama na zemljištu )+ pitati nekog građevinca koliko to tamo vrijedi, a koliko će tek vrijediti kada se izgradi sve. Ja tipujem ovdje za dokapitalizaciju kako bi se prikupila sredstva za predviđenu investiciju, može po sistemu ULPL.Gup će biti usvojen, sa ovim izmjenama u 10. mjesecu. Dionica još nije toliko u fokusu, kao niti Ingra na 12 000.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

HT

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close