Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Jesi sigurna da mu nije jeftinije da sam ulaže?
Bez posrednika.

Nisam siguran da tip uopće LOVE this game?

– na žalost velika većina vas cca. 90% nije sposobna, nema dovoljno znanja, nije školovana, nema osjećaj za rizik…..
– na kraju igrice će te pogubiti lovu.
– tu uvijek isti dobivaju a većina puši.
– to je jednostavno tako.
– to vam je statistika.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Zato je nasa pametnica uvijek u plusu pa makar i bila u minusu.
Moc samouvjeravanja cuda cini.

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.

Evo jedan sokolić konzervativo prijedlog za 1 mio kn. Lrh 100 tis, lrhc 100, rivp 100, Arnt 100, adris p 100, atln 100, plag 100, koei 100, jnaf 100, ddjh 10, jdpl 10, ptkm 10, ingr 10, dlkv 10., vlen 50. Ovo će za godinu dana donijeti do 30% a za 3 g do 100%. Što još da vam obećam?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table



Otkuda mu garancija da nećeš sebi prodati njegove dionice prije rasta i
obrnuto za njegove novce otkupiti svoje dionice koje idu u propast.

– jako dobro pitanje.
– ali te garancije vam nema ni u fondovskoj industriji, pa vidite i sami što i kako radi ta industrija, bi li im dali svoje novce na upravljanje ?
– znam sve je rizik pogotovo u RH.
– ali morate pretpostaviti kako u ovoj zemlji ima i 10% poštenih, onih koji ne bi ukrali.
– vidite i sami kako sam ja opstala i zaradila u ovome investiranju.
– mislim kako pošteno pišem na ovoj temi.
– na ovoj temi nikada nisam drukala kako bi investitori izgubili, moje najveće investicije koje sam tu reklamirala su redovito imale neki prinos.
– ako bih reklamirala rizične investicije gdje se može puno dobiti ali i izgubiti to bih naglasila np. ne investirati više od 1-2% portfelja.
– evo tako bih sada mogla dati reklamu za gospona Shoppinga kupite JDPL 0.5 – 1% vašega portfelja i na naznake prvog zarona bješte naljevo iz te investicije, tu vi možete čekati dividendu ali za vašega života ju vidjeti nećete.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
Mozete se vi rugati gospon shippingu koliko kocete ali je cinjenica da je jdpl jako dobar ubod i da je gospon shipping prepoznao moment makar ga vi posprdno zovete shoping.

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.

Sokoliću stavio si dionice sa solidnim potencijalom ali sa vrlo umjerenim rizikom u ovim omjerima. Ali imam i poboljšanja. Osobno bih stavio najmanje duplo više Valamara koji nosi stabilnost dividendu ali i moguci rast te Pevec koji može donijeti jači rast portfelju. Umjesto đure ptkm ingre radije biram jakog dobitaša PVCM



Jesi sigurna da mu nije jeftinije da sam ulaže?
Bez posrednika.

Nisam siguran da tip uopće LOVE this game?

– na žalost velika većina vas cca. 90% nije sposobna, nema dovoljno znanja, nije školovana, nema osjećaj za rizik…..
– na kraju igrice će te pogubiti lovu.
– tu uvijek isti dobivaju a većina puši.
– to je jednostavno tako.
– to vam je statistika.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Hahaha… okrutna si
Slazem se
Go Ivka, Go


Pola u Agrokoruse, a pola u predstecajuse.
Svom investitoru ces biti ili heroj ili tuzenik na sudu.
Sretno.

– to je ta greška koju čini većina vas, nemate puno novaca te želite doći do puno novca odnosno velikih prinosa investirajući u najrizičnije investicije.
– veliki prinosi vam se ostvaruju u kladionicama.
– za veliki kapital prinos od 15 – 20% je fenomenalno veliki prinos.
– tu morate gledati koliki je prinos kta. na banci, oročrna štednja, pa kada gledate taj prinos na štednju ako na burzi ostvarite 5 -10% je sasvim o.k.
– a u ovakvim godinama kao što je ova, konstantna kriza, veliki porezi, kriza Agrokora, stečaji nekih firmi, da ne nabrajam što sve ne valja, ako ste u jednoj ovakvoj godini ostvarili i minimalni plus to vam je i više nego dobar rezultat.

– I love this game.
Pozdrav !






jdpl

nadam se da me barem netko poslušao .
[/quote]

Kolega Ja stvarno volim vaše Postove.
Ali s ovime se ne slažem.
Pa nije trebalo išta crtati da bi se znalo da ide zadnje napucavanje brodara prije pada Bdi ispod 1000 poena.

Inače ni ja Vam ne znam čitati te grafove pa bi bilo bolje da zdravo seljački napišete kam pojedina dionica ide.
Hvala!

Lp

Ps. Na Jadroplovu za razliku od Atpl i ULPL nekak Vam je slab promet.
Tak da mislim da Vas fakat nitko nije poslušao.
Možda migra.
[/quote]

kolega , malo si previše samouvjeren u ono što pišeš.
nekad je dobro malo i poslušati, može se nešto i zaraditi….
a ovo za pad bdi-a ispod 1000 , čovjek se lijepo nasmije .
a za grafove, kad bude ovako nešto jasno, objavim na bb.

[/quote]
Ok. Pošteno.
Onda napiši kako će se kretati Bdi sljedećih tri mjeseca.

Po meni dok ne preskoći 2.000 bodova nema stvarnog oporavka na brodarima.

Lp
PS. Nisam samouvjeren. Samo imam svoje mišljenje i stanem lovom iza njega.
Ak se zeznem, sam sam se zeznul.
[/quote]

kretanje bdi-a za 3 mjeseca , to ti zna samo On gore .
a ovo što se tiče stvarnog oporavka na brodarima , za mene je počeo kad smo preskočili 1300 bodova .netko je već lijepo zaradio na tom oporavku. … a što se tiče 2000 bodova , ima još da se do tada zalomi ohoho .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


…. jdpl jako dobar ubod i da je gospon shipping prepoznao moment makar ga vi posprdno zovete shoping.

JDPL je obična navlakuša kojom se igraju trejderi i većina će ih tamo upisati velike gubitke kad netko podvuče crtu po ovu firmu…sreća pa se svi tamo igraju samo sa po parsto komada pa će to valjda nekako preživjeti

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

kolege , tko ga je kupovao do 30 , mišljenja sam da s ovakvim trendom i rastom cijene nema razloga za zabrinutost , pitanje je samo koliko će se zaraditi .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

za veliki kapital prinos od 15 – 20% je fenomenalno veliki prinos.

Pozdrav gđi. Ivani
U potpunosti se slažem sa navedenim.
Moj prijedlog neke imam neke nemam.
150.000 adpl
150.000 rivp
100.000 ernt
100.000 pvcm
100.000 arnt
100.000 lrhc
50.000 gama
50.000 atpl
50.000 dlkv
50.000 opte
50.000 vlen
50.000 proizvoljno -sapn,mais,plag,atln, hmst

Naravno ovo je ugrubo, finese se rade sa vremenom.

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI



@ivana7

400.000 hupz
300.000 adpl
100.000 vlen
100.000 rivp
50.000 dlkv
50.000 atpl

23.11. Nek ostane zapisano pa se cujemo kad ostvarite brutalan prinos

– prvi predloženi portlj, ali kod nas se prvi mačići bacaju u more.
– tu su turisti prisutni s 50%, mislim turisti su o.k. ali dosta toga su odradili.
– rasti će još ali na minimalnom %.
– ne znam zašto 40% HUPZ ???
– što ne bi bilo bolje to podjeliti na još cca 4-5 hoteljera ipak je portfelj 1M da je 100.000 bilo bi o.k.
– ADPL, o.k. ali bih dosta smanjila %.
– VLEN i RIVP isto o.k. VLEN bi mogao rasti a RIVP stabilnost portfelja samo bih smanjila %.
– DLKV, ne znam zašto ta dionica možda 10-20.000 bi bilo o.k.
– ATPL, ne znam tu nisam pametna, možda je odradila rast, ta dionica je na krilima jednog jedinog dioničara odradila rast, ali je uprava katastrofa, ta vam dionica vrijedi barem duplo manje nego prije 5 g.

– I love this game.
Pozdrav !

ljudi koji imaju milijune ne vise na forumu
prije da se vozaju okolo u novim autekima
portfelji od milijun kuna s više od 4 dionice su smijeh
to je moje razmišljanje ne morate se složit

slijedi nam precesija

New Report

Close