Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

LEDO.

– u petak se je potvrdila ona narodna:
– tko rano rani dupli zgubitak zgrabi.

– I love this game.
pozdrav !

@kressom

Vidim , javio se štitonoša, a di ti je šef ?
Pretpostavljam da se nece javiti jedno vrijeme sa svojim kupnjama LEDA na donjem obodu na 6000 kn.

Previdio sam ja itekako pad, ali i raspad LEDOa , evo ti Graf od 29.03.2017
Moderator je mislio da se zezam pa mi je obrisao post, ali to nije bila sala.

Ps. Ti se grdno varaš ako mislis da ja ne bacim oko na financijske izvještaje, pogledam ja i to – trend prihoda, rashoda, marže, dugoročne i kratkoročne financijske obveze.

Samo ti kažem da jednostrano blejanje u financijske izvještaje nije dovoljno.
Jednostavno je nedovoljno i sada plaćate tvrdoglavost i neznanje.

Drugi put pametnije.

Kao novi ulagač, zanima me da li bi bilo sada pametno uložiti u dionice Jamnice, Leda, Belja s obzirom na trenutnu njihovu tržišu vrijednost? Da li je pametno sada na te dionice potrošiti cca 50.000kn? Što se predviđa, daljni pad ili rast? Ako ide rast u kojem vremenskom periodu očekivati recimo, dvostruku vrijednost u odnosnu na sadašnju npr.?? Unaprijed hvala na odgovorima i savjetima. lp


Kao novi ulagač, zanima me da li bi bilo sada pametno uložiti u dionice Jamnice, Leda, Belja s obzirom na trenutnu njihovu tržišu vrijednost? Da li je pametno sada na te dionice potrošiti cca 50.000kn? Što se predviđa, daljni pad ili rast? Ako ide rast u kojem vremenskom periodu očekivati recimo, dvostruku vrijednost u odnosnu na sadašnju npr.?? Unaprijed hvala na odgovorima i savjetima. lp

A jeste našli pravo mjesto za tražiti savjete….

Ovdje su vam svi ostali sa gaćama na štapu jer su investirali na temelju tablica koje su bile sastavljene od brojeva iz lažiranih financijskih izvještaja .
Dakle, teški debakl.

Mogu vam sugerirati da hvatanje padajućih noževa nije igra za mlade. A bogami niti za stare…

Okanite se čorava posla i kupite dionicu koja je u rastućem trendu.
To svakako nisu Agrokor dionice. Niti vdkt ni ptkm.


Kao novi ulagač, zanima me da li bi bilo sada pametno uložiti u dionice Jamnice, Leda, Belja s obzirom na trenutnu njihovu tržišu vrijednost? Da li je pametno sada na te dionice potrošiti cca 50.000kn? Što se predviđa, daljni pad ili rast? Ako ide rast u kojem vremenskom periodu očekivati recimo, dvostruku vrijednost u odnosnu na sadašnju npr.?? Unaprijed hvala na odgovorima i savjetima. lp

Sa svojim novcem radite kako zelite ali ja nebi toliki iznosi stavio u dionice sa toliko upitnika. To vam nema veze po meni ni sa trejdanjem ni pogotovo s investiranjem. Po meni cista spekulacija. Mnogo vece njuske od nas na forumu ne znaju kako ce se rasplest situacija. Sad ako ste vi jedan od ovih na forumu sto su sigurni u pozitivni rasplet ove price i znate da ce to biti bas tako samo naprijed. Ja previse cijenim svoj zaradeni novac da se kockam tako lako s njim. Imate puno boljih dionica za ulaganje.

Ja sam većinu svoga novca namjenjenog za finan. investicije uložio u dionive rivp Valamar. Ulaganje raste dividende se isplaćuju a time se bavi vrhunski menadžment. Ulaganje mi je osigurano vrhunskim nekretninama i jednim otokom sa hotelima 4 i 5*. Dionice Agrokora su po riziku slične kladionici ili lotu.

Bez imalo iskustva ne bi bilo pametno.
Za početak pokušaj neke manje rizične dividendne dionice sa rastućim trendom poslovanja te po mogućnosti da izvoze. Također i one koje dosta investiraju u rast poslovanja.
Okani se političkih i Agrokora i Agramovih jer mogla bi ti to biti skupa lekcija.
Na sajtu MD imaš za početak dosta informacija na jednom mjestu .


Kao novi ulagač, zanima me da li bi bilo sada pametno uložiti u dionice Jamnice, Leda, Belja s obzirom na trenutnu njihovu tržišu vrijednost? Da li je pametno sada na te dionice potrošiti cca 50.000kn? Što se predviđa, daljni pad ili rast? Ako ide rast u kojem vremenskom periodu očekivati recimo, dvostruku vrijednost u odnosnu na sadašnju npr.?? Unaprijed hvala na odgovorima i savjetima. lp

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI


Kao novi ulagač, zanima me da li bi bilo sada pametno uložiti u dionice Jamnice, Leda, Belja s obzirom na trenutnu njihovu tržišu vrijednost? Da li je pametno sada na te dionice potrošiti cca 50.000kn? Što se predviđa, daljni pad ili rast? Ako ide rast u kojem vremenskom periodu očekivati recimo, dvostruku vrijednost u odnosnu na sadašnju npr.?? Unaprijed hvala na odgovorima i savjetima. lp

Svima zazubice rastu na dionice koje su pale preko 90% Belje, Ledo, Jamnica ali polako s kupnjom jer je pitanje nagodbe ključno.

LEDO

Viđeni su ljudi u crnom!!!!!


Kao novi ulagač, zanima me da li bi bilo sada pametno uložiti u dionice Jamnice, Leda, Belja s obzirom na trenutnu njihovu tržišu vrijednost? Da li je pametno sada na te dionice potrošiti cca 50.000kn? Što se predviđa, daljni pad ili rast? Ako ide rast u kojem vremenskom periodu očekivati recimo, dvostruku vrijednost u odnosnu na sadašnju npr.?? Unaprijed hvala na odgovorima i savjetima. lp

Na ovakvim “prilikama” se često izgube novci. Nitko ti ne može dati savjet kako sigurno i pametno kockati. Savjet dobronamjernih je da se uopće ne baviš kockanjem, a za ostale si dobrodošao kao zadnji u hranidbenom lancu.

Zrno do zrna pogača, burek do bureka pekara, pekara do pekare Mlinar.

Zašto si ti hafide kupio Ledo u petak a sad pljujes po njemu?

trenutni najbolja kupnja LEDO…..

New Report

Close