Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

izlog je prebogat, ali do ponedjeljka bi mogli samo šetati i razgledati, naravno da mnogi neće moći odoljeti


Radili su naši ljudi hidrocentrale koji je puno teže izgraditi nego nekakav most.
Običaj je da domaći građevinari rade takve projekte.
Pa Kinezi su izgradili najduži most……tako… nije to tako velika nauka.

Statika i dinamika.

Mislim pa Jure Radić je izgradio Maslinicu, pa se ipak nije srušio.

Ni jedan most nije isti. Dobro ste primjetili. Statika i Dinamika. I još Geomehanika. Ispod mosta je 100 metara nekog tla koje nije baš bajno za raditi temelje. A treba dati garancije koje traju i traju. Eto ima jedan projekt u Hrvatskoj koji se izvodi i već sad se desilo 80% sljeganja predviđenog za 10 godina, a još nije pušten u pogon. Baš me zanima kakve su tamo garancije, i kako će proći izvođač. Eto vidite samo kako je Vijadukt prošao kad je došao na gradilište pa ustanovio odstupanja do projekta što se tiče temelja. Za ovo što pišem nemam nikakvih točnih informacija, pa možda sve skupa i nije tako, a opet… možda i jest.


Mislim pa Jure Radić je izgradio Maslinicu, pa se ipak nije srušio.

– most se nije srušio ali kad ima malo vjetra nije prohodan.
– malo dalje od toga mosta imate jedan drugi most taj je prohodan.

– jedan se radio u onim mračnim vremenima, nemamo pojma ni tko ga je gradio ali je funkcionalan a ovo što se… ali ovo spada u sferu politike a na ovoj temi pišemo o o.k. investicijama..

– I love this game.
Pozdrav !

– nego ekipo što mi kupujete ???
– evo ponovno došla ona vremena kada se za 3 dana mogu zaraditi 2-3 godišnje plaće blagajnice u Konzumu.

– I love this game.
Pozdrav !

Ne kupujem ništa. Kiselim se u trenutnim pozicijama- SNH-alfabet, Tučepi, Ilirija, Kotr, Aci, Kodt, Brin, HT, Adris, Hmdn i dalekovodove obveznice te nešto keša s kojim ne znam šta bi. Vani držim PSK-preferred i mirno spavam te čekam da vrijeme prolazi. Nije mi do kockanja pogotovo jer znam da mi kockanje ne ide.

a šta kupuje gđa ovih dana ?

..mislite da će betonirati s pijeskom, kolega???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Best buy? Konjunkturne dionice. One koje ovise svjetskom trzistu. AntiTodex.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Brodari

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Brodari

Tako je. Zato jer potraznja raste brze negoli se novi brodovi stignu napraviti. Bar jos godinu i pol do dvije.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

elektrika i električni vodovi duž cjele evrope



Brodari

Tako je. Zato jer potraznja raste brze negoli se novi brodovi stignu napraviti. Bar jos godinu i pol do dvije.
[/quote]

ako već čak i vi (sada i mi ostali) to znate, onda je to sasvim sigurno već odavno ugrađeno u sadašnju cijenu, i to sigurno ne može biti razlog za budući rast cijene

New Report

Close