Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Molim te raci da se zafrkavaš?

– a čuj Miki iz Nase, u ovoj godini sam najviše zaradila na Tesla (nije novčanica od 500kn) u stvari radi se o TSLA (Nasdaq).

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Tesla naravno nije isto što i Apple…

Apple kasni za cjelom industrijom, dok je Tesla najinovativnija kompanija u industriji…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.




Molim te raci da se zafrkavaš?

– a čuj Miki iz Nase, u ovoj godini sam najviše zaradila na Tesla (nije novčanica od 500kn) u stvari radi se o TSLA (Nasdaq).

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Tesla naravno nije isto što i Apple…

Apple kasni za cjelom industrijom, dok je Tesla najinovativnija kompanija u industriji…
[/quote]

Zato Apple zaradi svake godine mcap Tesle, a Tesla sprži više love nego 5 Petrokemija 🙂

Rookie
Bravo!

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

kolege to za teslu stoji ..ali gđa ima pravo …i ja sam kupil teslu na 187..a prodal na 377…u godinu dana !….be nam se kolko oni sprže ..gledajte Facebook ..a i Alibabu …a na ovoj boleštini od ZSE ..smo imali takav bluechip ? ..gle kak nas za..bavaju .. cc.

Tko god ima udjele u tesli prodajite, samo je pitanje kad ce se to raspasti ko kula od karata.




Molim te raci da se zafrkavaš?

– a čuj Miki iz Nase, u ovoj godini sam najviše zaradila na Tesla (nije novčanica od 500kn) u stvari radi se o TSLA (Nasdaq).

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Tesla naravno nije isto što i Apple…

Apple kasni za cjelom industrijom, dok je Tesla najinovativnija kompanija u industriji…
[/quote]

Je zato su morali izdati toliko junk dionica.

Pa još uvijek nisu u stanju složiti automobil za serijsku proizvodnju makar su im ljudi unaprijed uplaćivali lovu.

Ljudi vole pušiti bajke na ovom svijetu, ali svemu dođe kraj.

Električni automobili nisu rješenje za smanjenje emisije stakleničkih plinova.
Što se prije pođe na vodik kao pogonsko gorivo to bolje.


Best buy.
– APPLE.

– prodala sam,
– sitna zarada tvz. burek zarada kapitalizirana, volim u miru biti preko vikenda.
– u ovoj transakciji me najviše veseli što će HR brokeri zaraditi 0 (nula) kuna,
– a isto toliku zaradu će ostvariti na toj mojoj investiciji i HR poreznici.

– I love this game.
Pozdrav !





Molim te raci da se zafrkavaš?

– a čuj Miki iz Nase, u ovoj godini sam najviše zaradila na Tesla (nije novčanica od 500kn) u stvari radi se o TSLA (Nasdaq).

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Tesla naravno nije isto što i Apple…

Apple kasni za cjelom industrijom, dok je Tesla najinovativnija kompanija u industriji…
[/quote]

Zato Apple zaradi svake godine mcap Tesle, a Tesla sprži više love nego 5 Petrokemija 🙂
[/quote]

Zato sto je Tesla u R&D fazi, ali da ista znate o tome ne bi tako pisali…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Malo BDI….po eliotu ……buy…TA znalci vide itekakomm..

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE






Molim te raci da se zafrkavaš?

– a čuj Miki iz Nase, u ovoj godini sam najviše zaradila na Tesla (nije novčanica od 500kn) u stvari radi se o TSLA (Nasdaq).

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Tesla naravno nije isto što i Apple…

Apple kasni za cjelom industrijom, dok je Tesla najinovativnija kompanija u industriji…
[/quote]

Zato Apple zaradi svake godine mcap Tesle, a Tesla sprži više love nego 5 Petrokemija 🙂
[/quote]

Zato sto je Tesla u R&D fazi, ali da ista znate o tome ne bi tako pisali…
[/quote]

Apple u R&D godisnje ulaze 10 mlrd USD no dobro. Svatko ima svoj nacin i stil ulaganja.

U sto Apple ulozi 10 Mlrd? Pa mobiteli im imaju sadrzaje kao i Android od prije dvije godine… koliko onda ulozi Samsung?

Mislim da vise ulozi Foxconn nego Apple…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


U sto Apple ulozi 10 Mlrd? Pa mobiteli im imaju sadrzaje kao i Android od prije dvije godine… koliko onda ulozi Samsung?

Mislim da vise ulozi Foxconn nego Apple…

http://www.telegram.hr/biznis-tech/cook-konacno-komentirao-price-o-appleovom-automobilu-kaze-da-zapravo-razvijaju-autonomne-sustave-za-tude-aute/

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

New Report

Close