Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vlen je crni konj na zse

– je li to crni konj zbog serije potresa koji mogu sve to srušiti.
– u prethodnim postovima netko me pitao za hotele.
– jeste li uzeli u kalkulaciju zemljotres.
– ja sam svoj mali hotelčić osigurala od rizika potresa.
– ali je veliko pitanje jesu li to učinili direktori hotela kojih ste kroz dionice suvlasnici.
– što mislite jesu li gosti tih hotela na području gdje se ljulja još u tim hotelima ili su pobjegli na sigurnije destinacije s svojim traktorima.
– zašto bog kažnjava te crvene ???

– p.s. imam dionice VLEN.

– I love this game.
Pozdrav !

Evo mojih favorita i to redom
Adpl
Mdka
Jdpl
Atpl
Ernt
Ht
Vlen
Jdos
Opte
Kanadski i australski dolar
Svaka od navedenih ima svoju pricu..
Portfelj je dobro izbalansiran..
Kroz 6-12 mjeseci najvise ocekujem od jdpl

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE

Apropo Vlen….nakon rasta od skoro 💯% ocekujem da ce se sad malo stabilizirati na 11-12 kn….a i kronicno fali likvidnosti…
Jdpl na vjest koju ocekujemo ove jeseni ce naplatiti svo strpljenje…
Sve u svemu lagano grickam od sveg po malo…

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE


Kroz 6-12 mjeseci najvise ocekujem od jdpl

– što tu očekujete stečaj ???

– I love this game.
Pozdrav !


Evo mojih favorita i to redom

– na žalost tu ima i više dionica koje će vas zaviti u crno.

– I lpve this game.
Pozdrav !



Kroz 6-12 mjeseci najvise ocekujem od jdpl

– što tu očekujete stečaj ???

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
To sto cekam u vezi JDPL nije za forum i siroke mase…
A vrlo dobro znam sto ce se desit..
Vise nebi bilo korektno da iznosim..
Saznat cete kada za to dodje vrijeme..
Ceka se prvo jedna odluka …zatim druga ibto je to…
Vidjet cete….tako mi VLEN-RA

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE



Evo mojih favorita i to redom

– na žalost tu ima i više dionica koje će vas zaviti u crno.

– I lpve this game.
Pozdrav !
[/quote]
Na zalost ili na srecu bez da se hvalim jer to ne volim…mnoge su vec jako lijepo odradile…a neke ce tek…
Vrijeme i to skorasnje ce sve pokazati..
Zadnjih 7 mjeseci sam svaki dan po dva do tri sata proucava u sto kako i koliko ulagati u medjuvremenu dokupljuci ono sto smatram extremno jeftinim…

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE


Sve u svemu lagano grickam od sveg po malo…

– i ja sam danas grickala po malo ali sam i prodavala,
– i napravila sam cca 2.5% današnjeg prometa na burzi.
– sada se mislim jesam li ja velika investitorica ili je ova burza u totalnoj banani ???

– ovo nikako nije nagovor da i vi trgujete na burzi jer će te pogubiti svoje nofce.

– I love this game.
Pozdrav !



Sve u svemu lagano grickam od sveg po malo…

– i ja sam danas grickala po malo ali sam i prodavala,
– i napravila sam cca 2.5% današnjeg prometa na burzi.
– sada se mislim jesam li ja velika investitorica ili je ova burza u totalnoj banani ???

– ovo nikako nije nagovor da i vi trgujete na burzi jer će te pogubiti svoje nofce.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
Nisi…vlada kronicna nelikvidnst…i to je idealno vrijeme za kupovanje i to iskljucivo sa bida…neki da bi dosli do novca prodaju i do 30% jeftinije….npr jdpl…..hvala svima koji su me ovo ljeto pocastili jdpl ispod 30…i vlen ispod 10…

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE


Evo mojih favorita i to redom
Adpl
Mdka
Jdpl
Atpl
Ernt
Ht
Vlen
Jdos
Opte
Kanadski i australski dolar
Svaka od navedenih ima svoju pricu..
Portfelj je dobro izbalansiran..
Kroz 6-12 mjeseci najvise ocekujem od jdpl

Svaka od ovih je od 10-15% portfelja…

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE


BB od 60 kojih pratim prema mojoj garp magičnoj formuli nakon fih1 2017. bio bi od 1. Do 20.: KODT2, MDKA….. VLEN,

VLEN.

– u magičnoj formuli gospon Drevila dionica VLEN se nalazi u TOP10 naj dionica.
– kod gospona SeaBeara i njegovoj poznatoj naučno dokazanoj metodi bacanja kokoših kostiju dionica VLEN ulazi u TOP5 naj prilika.
– e sada bih zamolila gospona Plavog da tu napiše svoje mišljenje o dionici VLEN s pogledom na TA analizu.
– a zanimljivo bi bilo kada bi i gospon Tigrus napisao svoje mišljenje za VLEN vezano za FA analizu.

– I love this game.
Pozdrav !



BB od 60 kojih pratim prema mojoj garp magičnoj formuli nakon fih1 2017. bio bi od 1. Do 20.: KODT2, MDKA….. VLEN,

VLEN.

– u magičnoj formuli gospon Drevila dionica VLEN se nalazi u TOP10 naj dionica.
– kod gospona SeaBeara i njegovoj poznatoj naučno dokazanoj metodi bacanja kokoših kostiju dionica VLEN ulazi u TOP5 naj prilika.
– e sada bih zamolila gospona Plavog da tu napiše svoje mišljenje o dionici VLEN s pogledom na TA analizu.
– a zanimljivo bi bilo kada bi i gospon Tigrus napisao svoje mišljenje za VLEN vezano za FA analizu.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
To nemora biti tocno…
Mozda sam ja subjektivan..
Mozda to ima veze sa kokosijim a ne kokosih kostiju…
I dalje smatram da ova dionica spada u top 5 kupnji na zse…
Dali spada u top 5 dionica…to je druga prica..
Ali sto se tice top kupnji…po meni svakako da..
Tko zna…mozda grijesim..
Vrijeme ce pokazati…
Do sada sam je mogao prodati 10 puta…cak i trejdati..
Nisam ni jedno ni drugo…
Drzim….i drzat cu…

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE

New Report

Close