Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Meni se čini da je Vama LEDO na 6000 i nesto bio jeftin, pa ste kupovali.

Tu kupnju ste nazvali – "kupnja po donjem obolu."

Nitko nikada nije cuo za termin "kupnja po donjem obolu", a ja mislim da bi to trebalo biti Dno.

sad bi ja trebao napisati "ne sjecam se pojma, ali mislim da pojam koji bi ja mogao upotrijebiti je kupnja po donjem rubu ili po donjem obodu u smislu donjeg dijela krivulje ili geometrijskog tijela, jer znam, za razliku od tehnicara, da nisam u stanju pogoditi dno i nisam ga pogodio. za obol sam morao ici u rjecnik da vidim sto je.", ali ne da mi se uvlaciti u raspravu s tehnicarima, toliko puta vidjeno ovdje, dosadno, nepotrebno.
[/quote]

Vi ste rekli da kupujete po donjem obodu (ne obol), pa sam se začudio zašto to pisete ili radite.

Nadam se da vas obod nije bio obod boolinger banda jer bi se naježio od strahote pogreške.

Definitivno Bakicevi papiri, jer on je godisnji odradio i oko Gospe postaje jako aktivan
Ne voli covjek guzvu

Best buy?
Zavisi što želiš.
Ako želiš sigurno ulaganje uz pristojan povrat tu su Rivp, Zaba i Ernt. Pa i Pbz.
Ako pak želiš špekulativno ulaganje s čekanjem točke preokreta tu je Thnk. I Snba. Ne treba objašnjavati zašto. Slobodno sami nađite razloge za i protiv.
Nešto u sredini bilo bi recimo… paaa, dosta toga.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Best buy?
Zavisi što želiš.
Ako želiš sigurno ulaganje uz pristojan povrat tu su Rivp, Zaba i Ernt. Pa i Pbz.

Nisam bas sigurna za pbz i ernt. Ali nadodala bi KODT, ADPL.

I posebno ADRS, ali samo pod uvjetom da se postavi bar prosječno sposobna Uprava umjesto ove sad.


mdka koji sam prodao kasno

– a ja sam kupovala MDKA.
– zašto vam je loš p/e 6.58 kod MDKA ???

– I love this game.
Pozdrav !


Definitivno Bakicevi papiri, jer on je godisnji odradio i oko Gospe postaje jako aktivan

– gospon Borsa, ovo je ozbiljna tema na kojoj investitorima predlažete što kupiti.
– tu nije cilj nešto kupiti pa moliti Gospu da cijena poraste,
– na ovoj temi ne veličamo investicije, za to imate jedan blog i molim vas držite se tog bloga.

– I love this game.
Pozdrav !

Riz odašiljači. Jer se trendaju ispod ncavps

hrdh

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


hrdh

Dr da ja kupim hrdh ili ne .

BB
adpl
ernt
ht
zaba
atpl
jdpl

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE

Best buy sve osim brodara i građevine, logično

Situacija je prilično dosadna, ne očekujem ni velikog rasta a ni pada. Krdo će ići u nekretnine, ne u dionice a ni u obveznice, to je jasno.
Alfabeti su dosta jeftini, HTCP ima još prostora za rast te je prejeftin u usporedbi s blizancem HBRL a rezultatima će ga prestići.
ACI ima velik potencijal, ali nažalost, čini mi se da uhljebi tamo ništa ne rade.
Od neturista KOTR i KODT su mi ok, isto kao i HT ili ERNT- imam sva 4 u portfelju, on budu svi nekako gurali dalje.
Nisam pratio BCIN i koje probleme ima, a samo je 260kn?
HPB mi izgleda povoljno, dosta ekipe bi trebalo navaliti na kredite za kupnju nekretnina. Ne znamo jedino koliko smeća još imaju i koliko će biti rezervacija ubuduće, a biti će i dokap.
Turisti više manje svi odlični a skupi.
Uvijek treba biti pripravan i ne sve u turiste, nikad se ne zna kad će buknuti požar kraj nekog kampa ili hotela, a može biti i potresa te terorističkih napada. Kad god su svi veseli treba biti oprezan.

New Report

Close