Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Je kolega, u pravu ste, Viadukt je sve potukao do jaja.
Pozdrav.


Je kolega, u pravu ste, Viadukt je sve potukao do jaja.
Pozdrav.

Jesi se napalio,ha?
Ne pravi se pametan, oklada je bila točno vremenski ograničena, nemoj da moram vaditi postove od ranije. Potukao sam te do jaja, jer još nakon tog vremenskog roka sam se javio jednom ili dvaputa i prinosi na Viaduktu su potukli tvoje prinose tj. minuse na Dalekovodu. U zadnjem takvom postu sam točno naznačio da više ne uzimam i ne pratim to našu malu igru, a niti Korelaciju VDKT / DLKV.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ima neke istine u tome što pišeš, ima istine i to da sam ja rekao da se mrtvi na kraju broje i da zavisi rezultat od perioda kojeg uzmeš u razmatranje (nemoj da ni ja izvlačim moje postove).
A jedina prava istina I srž (bez sitničarenja oko pojedine ispisane riječi) je da sam ja govorio o perspektivnosti Dalekovoda i njegove branše te konstantnom padu prihoda i mogućoj predstečajnoj nagodbi Viadukta, dok si ti pisao hvalospjeve o Viaduktovom poslovanju i o tome da Dalekovod ne zaslužuje biti na gledalici.
Sve to ti znaš, ma koliko šutjeli o tome…

I naravno, najbitnije je (a ne ova naša sitna, iz zabave, prepucavanja), koliko ćeš ti izgubiti ili si već izgubio na Viaduktu a koliko sam ja već zaradio i koliko ću tek zaraditi na Dalekovodu.
Tu sam se najviše napalio.
A za tebe mi je drago da si opet aktivan na forumu (više puta sam te dozivao na temi Viadukt), što znači da si prebolio gubitak na Viaduktu.


Ima neke istine u tome što pišeš, ima istine i to da sam ja rekao da se mrtvi na kraju broje i da zavisi rezultat od perioda kojeg uzmeš u razmatranje (nemoj da ni ja izvlačim moje postove).
A jedina prava istina I srž (bez sitničarenja oko pojedine ispisane riječi) je da sam ja govorio o perspektivnosti Dalekovoda i njegove branše te konstantnom padu prihoda i mogućoj predstečajnoj nagodbi Viadukta, dok si ti pisao hvalospjeve o Viaduktovom poslovanju i o tome da Dalekovod ne zaslužuje biti na gledalici.
Sve to ti znaš, ma koliko šutjeli o tome…

Tko je na kraju pobijedio u diskusiji?

Trenutno stanje na semaforu je da:

1) dalekovod ima povećanje prihoda od +160% vs 2016

2) viadukt ide u stečaj (možda…)


… koliko ćeš ti izgubiti ili si već izgubio na Viaduktu a koliko sam ja već zaradio i koliko ću tek zaraditi na Dalekovodu.

Ili obrnuto 🙂



Ima neke istine u tome što pišeš, ima istine i to da sam ja rekao da se mrtvi na kraju broje i da zavisi rezultat od perioda kojeg uzmeš u razmatranje (nemoj da ni ja izvlačim moje postove).
A jedina prava istina I srž (bez sitničarenja oko pojedine ispisane riječi) je da sam ja govorio o perspektivnosti Dalekovoda i njegove branše te konstantnom padu prihoda i mogućoj predstečajnoj nagodbi Viadukta, dok si ti pisao hvalospjeve o Viaduktovom poslovanju i o tome da Dalekovod ne zaslužuje biti na gledalici.
Sve to ti znaš, ma koliko šutjeli o tome…

Tko je na kraju pobijedio u diskusiji?

Trenutno stanje na semaforu je da:

1) dalekovod ima povećanje prihoda od +160% vs 2016

2) viadukt ide u stečaj (možda…)

[/quote]

Kolega plavi je u našoj raspravi u jednom razdoblju zaista imao pravo u postotcima. U svemu ostalom, ne samo da nije imao pravo, nego je imao potpuno krivo. I to se sada vidi, i vidjeti će se u budućnosti.



Ima neke istine u tome što pišeš, ima istine i to da sam ja rekao da se mrtvi na kraju broje i da zavisi rezultat od perioda kojeg uzmeš u razmatranje (nemoj da ni ja izvlačim moje postove).
A jedina prava istina I srž (bez sitničarenja oko pojedine ispisane riječi) je da sam ja govorio o perspektivnosti Dalekovoda i njegove branše te konstantnom padu prihoda i mogućoj predstečajnoj nagodbi Viadukta, dok si ti pisao hvalospjeve o Viaduktovom poslovanju i o tome da Dalekovod ne zaslužuje biti na gledalici.
Sve to ti znaš, ma koliko šutjeli o tome…

Tko je na kraju pobijedio u diskusiji?

Trenutno stanje na semaforu je da:

1) dalekovod ima povećanje prihoda od +160% vs 2016

2) viadukt ide u stečaj (možda…)

[/quote]

Ma ćuj tigruse, nebitno je naša diskusija, ti si vrlo dobar, ponekad i veoma dobar u predviđanju cijena dionica putem tvoje tehničke analize. Evo baš mi netko poslao link kako si fino predvidio cijenu DLKV 24.04.2017. :

Tada je cijena bila 23,80 a ti si stavio target 32,5 kuna, popularni butterrfly, evo pa kažeš :

Uz ove mogucnosti ja vidim potencijalni butterfly na Dalekovodu.

Ako CD napravi 1,61% dolazi do mog targeta od 32,5 kn koji sam vidio jednom drugom metodom analize.

Imaš ti vidimo nekoliko metoda analize, zato kažem nekada si vrlo dobar a nekada veoma dobar.
Čim si ti dao target za 32,5 kuna, počeo je Dalekovod padati, to se zove tzv. obrnuta analiza ili kako ?
Mi se svi možemo slikati sa našim projekcijama, treba samo pratiti tebe i invertera i (ne)uspjeh je zagarantiran.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Plavi,

Vas dvojica ste imali diskusiju koja je dionica bolja i mene zanima tko je pobijedio…

Nažalost u RH samo turizam funkcionira i donosi dobit, budimo realni ovo ostalo i nije baš dobro.. Ne može se ZSE pokrenuti na samo jednoj grani.. Hvala Bogu imam nešto i turista :-))


Vas dvojica ste imali diskusiju i mene zanima tko je pobijedio…

– vas trojica ste imali diskusiju.
– a pobjednik dana je gospon Tigrus s targetom od 32.5 Kn.

– evo ja ga trenutno prodajem po 23,11 Kn pa neide (50 dionica).

– I love this game.
Pozdrav !


I naravno, najbitnije je (a ne ova naša sitna, iz zabave, prepucavanja), koliko ćeš ti izgubiti ili si već izgubio na Viaduktu a koliko sam ja već zaradio i koliko ću tek zaraditi na Dalekovodu.
Tu sam se najviše napalio.
A za tebe mi je drago da si opet aktivan na forumu (više puta sam te dozivao na temi Viadukt), što znači da si prebolio gubitak na Viaduktu.

Kolega igrač, ja sam vam napisao da sam Viadukt prodao na 314 kuna zadnje, a sada sam opet išao pogledati promete pa vidim da sam prodao prije toga i na 272-280. Viadukt sam kupovao vwećinom oko 200-250 kuna. Tako da nisam imao gubitak na Viaduktu, nego dobitak. Ne razumijem što vam tu nije jasno?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close