Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

financiski rezultat ce biti prestrasan ovo nitko nece moci zanijekati premda se zadnja tjedan damna trzi samo RIVp-om,Arnt i Maisom ali ovo su fantasticni brojevi

Pogledajte kako se štopa rivp i kako su poslagani veliki prodajni nalozi od 44-45 kn da se ne prebaci ATH prije polugodišnje objave rezultata. Dioničar sam rivp sedam godina i vjerujem u novi ath idući mjesec a best buy za 2017.su mi dlkv i atpl sve zajedno “tri mušketira”.

2 dionice se ističu kao bb
1. Rivp radi vrhunskog menadžmenta i turistickog raja cija su vrata tek odskrinuta
2. Pevec profitabilnost i rast nadilazi prolazne poteskoce oko vlasnicke konsolidacije


Pogledajte kako se štopa rivp i kako su poslagani veliki prodajni nalozi od 44-45 kn da se ne prebaci ATH prije polugodišnje objave rezultata. Dioničar sam rivp sedam godina i vjerujem u novi ath idući mjesec a best buy za 2017.su mi dlkv i atpl sve zajedno "tri mušketira".

Pardon a što je ATH ???

Ove teorije urote su nenad.ebive, rivp se namjerno stopa na 45…ko Robbena u playki da ne prodre po desnoj strani.. Pa koji .urac ne dignes kredit i polupas tuh par milijuna kad si siguran toliko u novi ath.. Drugi ni ne zna sto je ath. Uz ovakve navijace, nema brige za dionicu rivp. Treba uskoro van, kad dođe horda ovakvih nabrijanih tifosa

No pain no Game

Napisao sam vrlo nedavno da je PVCM definitivno best buy.

Današnje trgovanja na burzi to potvrđuje. Današnji rast od 11% je prvi korak
prema povratku cijene nadomak 300 kn prije Agrokora. Fascinantno na ZSE
je što se uvijek ima jako puno vremena za reakciju.


Napisao sam vrlo nedavno da je PVCM definitivno best buy.

Maloprije sam vidio da je dionica PVCM blokirana na ZSE. Kako biste onda trgovali sa njom?
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/0eqB1rFHEPE7KTdm435zRA==.pdf

bumbarbumy, pogledaj datum. Dionica je bila maknuta sa MTP (danadnji CE Enter) na zahtjev onoga koji ju je tamo i stavio (sama burza), a naknadno su je ponovno uvrstili na zahtjev Agram Brokera koji su preuzeli obavezu izvjescivanja. Dionica Peveca nije na uredenom trzistu, ali se njome moze trgovati na CE Enter platformi.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Ulpl -q2-13,8 mil dobiti..
Rivp…

mrtvana, redovni prometi na zse jednom-dvaput mjesecno predju 10 mkna, danas do sada 2 i nesto, pretpostavljam da pametna manjina slaze i priprema portfelje kupnjama i preslagivanjem. ja na -3% u ovoj godini. nesto preslozio, nesto dokupio, optimistican sto se tice razvoja dogadjaja do kraja godine, vise nego li u sijecnju kad je sve bujalo i cvjetalo.

Ljeto je ljudi… porast će prometi, pomalo…

ja još uvijek vjerujem u vdkt

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close