Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Najbolji buy su turisti ali nebi se sad ni to usudio kupovat pa za sad je najpametnije stajat sastrane dok ne prođu lokalni izbori pa da nam politika prizna realno stanje Agrokora koje je mislim daleko gore od sadašnjih izjava koje moramo priznati su i neophodna da se ne uruši je samo Agrokor nego i cijelo gospodarstvo zbog mnogobrojnih dobavljača koji isključivo plasiraju preko Konzuma prije svega.

Bas iz tog razloga firme koje su neovisne o hr ekonomiji i gospodarstvu su po mom skromnom misljenju najbolje utociste….
Apsolutno niti jednu dionicu bilo koje firme koja posluje ili je ovisna o hr ekonomiji nemam ni na gledalici…
Pratim samo 7 dionica… Ostalo mi je nezanimljivo… Posebno todex.. Ali tko voli nek izvoli…
Doslo je vrijeme kada brodari od kojih su svi zazirali postaju sigurnije utociste nego ledo ili zvzd… Nevjerojatno ali istinito i cinjenicno…

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE

Optima je čisti Buy

optima, slažem se .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Optima definitivno …

Optima


Pratim samo 7 dionica… Ostalo mi je nezanimljivo…

Kojih 7 dionica?

Na ovoj temi nema pasa više….

Ekipa fundamentalista koja je pisala litanije o kupnji dionica na temlju financijskih izvještaja jer opasno utihnula.
Nema vise niti novih filmića o dionicama….

Zato sam ja na temelju tehničke analize kupio ingru na 3.9 kn i prodao na 4.9 kn prekjucer!

Hehehehe
🙂

po mome trenutno najbolja kupnja OPTIMA…


Na ovoj temi nema pasa više….

Ekipa fundamentalista koja je pisala litanije o kupnji dionica na temlju financijskih izvještaja jer opasno utihnula.
Nema vise niti novih filmića o dionicama….

Zato sam ja na temelju tehničke analize kupio ingru na 3.9 kn i prodao na 4.9 kn prekjucer!

Hehehehe
🙂

srecom pa je zbog tehničke analize ingra skočila a ne zbog izvještaja.


Nema vise niti novih filmića o dionicama….

Ne brini, baš se radi na novom videu! 😉 Bit ce ih još dosta, ako Bog da. Dioničarstvo je DUGOROČNO i zapravo vrlo dosadno (to će biti jedan od naslova u budućnosti). Kockanje je zanimljivo ljudima i zato uvijek traže da se nešto zanimljivo događa. Već 2 mjeseca (od 6.3.) nisam kupio niti jednu dionicu (jer nemam love, a i uložio sam i ja malo u pravu “akciju” – na svježem zraku, ipak je stiglo proljeće), a u 2017. godini još nemam niti jedne prodajne transakcije.

Dobit zadovoljavajuća za prva 4 mjeseca, oko 5%. Moral na visini, čak i sam sebe iznenadio koliko me “kriza” nije niti mrvicu prestrašila. Čak štoviše, sve dokazuje kako jedino dugoročno, value investiranje ima smisla. Uz to, čekam dividende.

Još samo da je koji sat više u danu, uf, to bi bilo milina.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


Najbolji buy su turisti

Htio bih reći kako LRH tehnički izgleda trenutno najbolje na trzistu! Tjedni i dnevni graf joj je odličan, na tjednom ima preskok MA50 , a spajanjem otpora iz 2012 i 2015 dobijemo mogući target od cca 6000kn.

Pozdrav!

presao 6% minusa u ovoj godini ili idem prema 20% minusa od ath. to je u redu, korekcija kao korekcija.

blokiran u ledu s 4% portfelja, sa trenutnim gubitkom nesto ispod pola u odnosu na ulozeno. i to je u redu, ako kockas ne kmeci poslije. jedino sam ljut na sebe zbog slabosti licnosti koje su mi se pojavile i utjecale na djelovanje, tj. zbog samouvjerenosti i neopreza, kao da sam ulagac u brodare ili gradjevinare od 2008. na ovamo. ponio me onaj niz od prosjecno preko 20% pet godina za redom, covjek si umisli midin touch. mislio sam da ce se stvar agrokora brze rasplesti, a ako ne, radi mehanizam pozitivne povratne sprege, sto je problem veci duze traje, sto duze traje postajati ce sve veci. dakle, ledo, i to potpisujem.

ono sto mi se stvarno ne svidja u sadasnjoj situaciji je skupoca dionica koje imam, a i ne vidim jeftinijih na zse. nakon solidnog pada cijena dionica i nakon q1 fi ponderirani p/e ttm portfelja je opet izmedju 14 i 15!? treba mi cudo u zaradjivanu u q2 i q3 da popravi dojam, a to znaci opet sve karte na turiste, i ja i domovina.

New Report

Close