Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ivana7:

Ovog vikenda …… što prodavati ili još bolje što od ovog jeftinog kupovati ??? Pozdrav !

buy: ZABA, THNK
sell: ISTT, DLKV

zašto DLKV?

Zašto ISTT?[smiley7]

ivana7:

Ovog vikenda …… što prodavati ili još bolje što od ovog jeftinog kupovati ??? Pozdrav !

buy: ZABA, THNK
sell: ISTT, DLKV

zašto sell ISTT?

u srpnju mjesecu na moj upis koliko prognozirate istt do kraja kolovoza ste izjavili:

“480-530
naravno to je samo moje subjektivno mišljenje i ne planiram ju prodati po tim cijenama nego držati i dalje

pa moram priznati da mi nije jasna vasa sadasnja preporuka za prodaju na 430?!

ISTT sell@429 po koliko stalno kupuju mirovinci, i nakon korekcije neće daleko (do Q3), dokup na oko 400?
DLKV pogledajte koliki je book, FI 1H2006, skoro da nije osjetio korekciju[smiley1]

Heaven or Las Vegas

ERNT se spustila do 3250 kn, ima jaki suport na 3200 kn i čini mi se trenutno kao jako dobkra kupnja….!!!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

buy:
BLJE, FNVC, INA, ZVCV, FRNK, DKVS
tko sad uđe u ove dionice ne može bit na gubitku nikako…poslije T-HT-a ode ovo na daleko više razine…

mislim da su ove dionice dobre za kupit i držat godinu dana : jdpl, ernt, kodt, lvcv, hdel, ledo

Vadi jedan krumpire i upita ga drugi jesu li dobri krumpiri, a ovaj prvi mu odgovori da ovi bolji i jesu, a ovi gori i nisu.


buy: BLJE, FNVC, INA, ZVCV, FRNK, DKVS tko sad uđe u ove dionice ne može bit na gubitku nikako…poslije T-HT-a ode ovo na daleko više razine…

o FNVC se govorilo kao dobra kupnja kad je bio skoro na 700…vidimo gdje je sada…..BLJE, o njoj se govorilo kao vrlo perpsektivna dionica kad je bila na 300….vidimo gdje je sada, a poslije IPO ce se ponovo zabetonirat na 300….po mom misljenju, DDJH je ili bolje receno ce biti uskoro odlican izbor za kupnju jer ce se branitelji pocet iskrcavat….na njoj se ne moze izgubit ako se je kupi na ovim razinama….

DOKUP!

Zanimljiva je reaktivacija nekih nickova, koje rijetko vidimo na Forumu. Valjda njuše svježu krv kroz mjesec dana.

No respect

sutra bi mogli vidjeti malo veću likvidnost od ove na koju smo navikli u zadnjih par tjedana, jedini problem je u kojem će smjer crobex[smiley16]
imam lagani feeling da će sutra fondovi (napokon) popustiti na nekim branjenim dionicama[smiley1]

Heaven or Las Vegas


mislim da su ove dionice dobre za kupit i držat godinu dana : jdpl, ernt, kodt, lvcv, hdel, ledo

– za razliku od ostalih nabrajanja tu vidim par dobrih prilika.
– ali općenito sam protiv nabrajanja dionica gdje se upiše cijeli svoj portfelj, za to postoji tema portfelj.
– na ovoj temi se ipak malo potrudite i napišite bar jednu crtitu žašto bih ja ili netko drugi tko ovo čita kupio baš te dionice.
Pozdrav !


mislim da su ove dionice dobre za kupit i držat godinu dana : jdpl, ernt, kodt, lvcv, hdel, ledo

– za razliku od ostalih nabrajanja tu vidim par dobrih prilika.
– ali općenito sam protiv nabrajanja dionica gdje se upiše cijeli svoj portfelj, za to postoji tema portfelj.
– na ovoj temi se ipak malo potrudite i napišite bar jednu crticu zašto bih ja ili netko drugi tko ovo čita kupio baš te dionice.
Pozdrav !

New Report

Close