Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dakle ono sto je pisac htio reci, pa valjda nije beznacajna informacija kako taj fond (koji drzi silnu lovu) ulaze u Hrvatsku. Mislis da su njihovi analiticari nesposobni? Niposto.

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

Čudi me da ne ulažu u DLKV koji odrađuje dobar posao tamo. Možda i oni navale uskoro, kaj bi to tek tada bilo… :-)))
Čak mi nešto zvoni da su prije 10-ak godina imali u portfelju nešto DLKV, tako da vjerujem da su upoznati s radom te mega kompanije… :-)))

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))


Čudi me da ne ulažu u DLKV koji odrađuje dobar posao tamo. Možda i oni navale uskoro, kaj bi to tek tada bilo… :-)))
Čak mi nešto zvoni da su prije 10-ak godina imali u portfelju nešto DLKV, tako da vjerujem da su upoznati s radom te mega kompanije… :-)))

pa imaju i sada DLKV | 0,24% | 0,24%

Sorry, nisam pažljivo gledao. Ne bi bilo loše da onda to još malo podebljaju…:-)))

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

Dječače dragi, samo ti mudruj sa svojim humorom gdje god hoćeš….takvih kurčubića ima
na vagone…i na elitnijim mjestima..od spomenutog…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Sigurno su kupovali kada je bila PSN.Sve po 10.

Naravno,mislim na DLKV.



Rekli smo Vam da kupite stan i osigurate od potresa i požara.
S obzirom na prosječnu inflaciju koju cemo imati u godinama koje dolaze imati cete prinos od bar +2% po godini i mirno cete spavati u stanu.

Eto vidite, g. Drevil, kako ipak dobijete, očekivano, kvalitetan, stručan i nadasve argumentiran odgovor.
[/quote]
da, u Hrvatskoj ako skupis neke novce odi se kockati kao tigrus ili kupi ciglu, nema treceg:)


Mislis da su njihovi analiticari nesposobni? Niposto.

Bome ovaj analitik za Hrvatsku i nije posebno bistar: za ATGR je već davno iz aviona bilo vidljivo da slijedi pad prihoda i dobiti – umjesto da povećaju udjel u ADPL

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Čudi me da ne ulažu u DLKV koji odrađuje dobar posao tamo. Možda i oni navale uskoro, kaj bi to tek tada bilo… :-)))
Da nisu oni možda ti koji kupuju Dalekovod u zadnje vrijeme?

mojih 20 bb prema godisnjim fi od 60 koje pratim:
LEDO-R-A
CKML-R-A
ZVZD-R-A
KODT-P-A
JMNC-R-A
HUPZ-R-A
ATLN-R-A
AUHR-R-A
ADPL-R-A
KOEI-R-A
PLAG-R-A
RIVP-R-A
ILRA-R-A
HJDR-R-A
HBRL-R-A
SAPN-R-A
MDKA-R-A
JNAF-R-A
KOES-R-A
HT-R-A
faq:
-ovo je rangirano, top bb na vrhu.
-14 imam, 6 nemam.
-6 mojih ostalo vani, istina neki vrlo blizu a neki jednokratne stavke, a neki zreli za otpis.
-gdje su gradjevinari: dlkv dogurao do 23. mjesta.
-gdje su brodari: nema ih na vidiku.
-gdje je adris: mehanizam izracuna gdje 0 kao kategorija zbog smanjenja novcanog tijeka od poslovnih aktivnosti u godisnjem fi daje nulu produkta trendova cime pada ispod crte.


mojih 20 bb prema godisnjim fi od 60 koje pratim:
LEDO-R-A
CKML-R-A
ZVZD-R-A
KODT-P-A
JMNC-R-A
HUPZ-R-A
ATLN-R-A
AUHR-R-A
ADPL-R-A
KOEI-R-A
PLAG-R-A
RIVP-R-A
ILRA-R-A
HJDR-R-A
HBRL-R-A
SAPN-R-A
MDKA-R-A
JNAF-R-A
KOES-R-A
HT-R-A
faq:
-ovo je rangirano, top bb na vrhu.
-14 imam, 6 nemam.
-6 mojih ostalo vani, istina neki vrlo blizu a neki jednokratne stavke, a neki zreli za otpis.
-gdje su gradjevinari: dlkv dogurao do 23. mjesta.
-gdje su brodari: nema ih na vidiku.
-gdje je adris: mehanizam izracuna gdje 0 kao kategorija zbog smanjenja novcanog tijeka od poslovnih aktivnosti u godisnjem fi daje nulu produkta trendova cime pada ispod crte.

Ipak vas je Dalekovod malo zagolicao . 🙂

New Report

Close