Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@tigrus nije ti nikakva TA trebala da pogodiš boom građevine ili brodara. Dionice u ovom valu naoko neselektivnog ali zapravo vrlo selektivnog bulla rastu proporcionalno očaju njezinih dioničara koji su ulazili po višestruko većim cijenama. Pa pogledajte INGR koliko ljudi otvoreni priznaje da ceka 7-8 kn da izleti i vise nikada se ne vrati.

Znam da je ovo vrlo nepopularna izjava, ali i bhudala koja prati ovaj forum moze sa 90% pouzdanošću utvrditi koje dionice čekaju jednu malo veću vijest da bi se napucale. Tu sam i ja, sjedim spreman da popratim sa svojim kockarskim dijelom portfelja. Hoće li ova poruka preživjeti Vjekovo moderiranje me ne zanima ali evo vam ih par VART, BLJE, VPIK, HDEL – bilo sta, INGR – jedan posao od preko 20-30 mln kn, VDKT – Pelješki most, LKRI – nizinska pruga. Za to vam ne trebaju Bollingeri kolega, samo nanjušite očaj!

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

Pa brodari su u korektivnom valu bili.
Jos nije Boom bio.

Biti ce jos veci Boom nego sto mozete zamisliti.

Kako da ne. Vi to zovete fibo, ja Bilbijin dokup po 285! Da vi samo znate sto bi se desilo JDPL-u sutra kad bi se danas u top10 pojavilo “Igor Biblija +1000”. Ask bi sutra do zatvaranja morao na estetsku operaciju koliko bi bio poderan!

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.


Kako da ne. Vi to zovete fibo, ja Bilbijin dokup po 285! Da vi samo znate sto bi se desilo JDPL-u sutra kad bi se danas u top10 pojavilo "Igor Biblija +1000". Ask bi sutra do zatvaranja morao na estetsku operaciju koliko bi bio poderan!

Bilbija ima svi znamo na ATPL dionica i na skrbničkim računima.. Tko kaže da ne skuplja i JDPL na par skrbničkih, a skrbnički ispod top10 kupuju stalno svaki dan.. Mislim da su trenutno brodari best buy na burzi, čisto zbog mogućnosti profita koji donosi rizik ulaganja u njih…

@brux, mozda skuplja, ne mozemo znati. Samo kazem da ako sutra sve prebaci na racun pod njegovim imenom, JDPL leti u stratosferu. Toliko o Bollignerima, Fiboima, potpora i otporima!

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

@crobiz
Da, razumijem.. Tako i ja razmišljam, i već sam napisao ima par dana da on to prebaci na svoje ime, bio bi stampedo po asku.. Ove vidljive dionice su mu prosjek mislim preko 200 kn.. Možda čeka trenutak da prebaci kupljeno, a možda će bit uskoro.. Možemo samo nagađat

Kakvo je to znanje “prosjek oko 200”.

Lp


nevjerojatna je količina energije koju vi ulažete u krive stvari.

zasto ne uzmete Murphija i ne naučite tih 400 stranica?

nikakve exelice vam neće trebati vise. a posebno ne one gdje mjerite koliko je koje godine rastao crobex…


Pa ti, legendo sigurno imas milijune na racunu! Evo, sa svim tim trudom ja, crobiz i drevil nemamo ni 10 milijuna cini mi se, a prinosi su nam jako fini. A tebi ako je ovako sve to lagano, sigurno plivaš u lovi! Vjerojatno dizes onda barem 100% godisnje. A na burzi si vec 9 godina. Pa ako si poceo i sa samo 100.000 kuna ti vec imas preko 50 milijuna! Svaka cast!
[/quote]

50 miliona kuna mislite ?
Imam 17 miliona dolara. To je 102 miliona kn

Virtualna ili stvarno.
Trebas to svejedno zaraditi….
😉

Cekaj, jesi ti ozbiljan? Ti se IGRAŠ s virtulanom lovom i nagovaras ljude da se kockaju sa vlastitom imovinom?

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

KressoM
sve ti je to virtualka do onog trenutka dok si doznačiš na tekući račun


KressoM
sve ti je to virtualka do onog trenutka dok si doznačiš na tekući račun

Naravno da nije. A što ti znače kune, euri ili dolari tako posebno? Ako je išta virtualno onda su to novci. Samo sredstvo zamjene.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Pozz svima.
Nisam neki iskusni ulagač, kupio PVCM kada je bila 170 kn i to je to kaj imam, nesto prek 200 komada. Ulagao bi dalje, sa koliko novca kao mali ulagač, kaj kupovati, itd.? Ulaganje gledam kao dodatni izvor prihoda.

New Report

Close