Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kaj je najgore kaj se može desiti?
ako cca 120.000 hrvata uzme dionice HT-a, njih recimo barem 30% misli zaraditi u prvih par dana, ipak su dionice hit u zadnje vrijeme, a poslije INE nitko ne želi propustiti priliku, da ne pričamo da većina ljudi kupuje tuđim novcem (razni krediti, posudbe..)
znači imamo 36.000 paketa od 38.000kn na prodaji prvih par dana ili oko 13,5 MILIJARDI kuna HT dionica na prodaju!
pa vi meni recite koji su sve mogući scenariji?



znači imamo 36.000 paketa od 38.000kn na prodaji prvih par dana ili oko 13,5 MILIJARDI kuna HT dionica na prodaju!
pa vi meni recite koji su sve mogući scenariji?

Sjedi, jedan iz matematike… [smiley2]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


…znači imamo [color=blue]36.000 paketa od 38.000kn[/color] na prodaji prvih par dana ili oko 13,5 MILIJARDI kuna HT dionica na prodaju…

…[color=blue]nije 13,5 MILIJARDI kun, nego 1,35 MILIJARDE kn!…[/color][smiley7][smiley7][smiley7]

ja se ispričavam na brzopletosti, ali svejedno me malo muči ta masa ljudi koji planiraju prodati prvih dana uz zarade od xy%, a ne kupuje svojim novcem

Ivana 7

Da, upravo tako!

Preveliki interes je trenutno najveća opsnost za IPO THT-a. [smiley5]

La vita e bella!

nisam čak siguran šta je dugoročno bolje, da ljudi dobro zarade na HTu ili ne
ako ljudi stvarno zarade u prvih par dana navući će se na dionice i eto nam puno novih drhtavih ručica koji ne pitaju za ništa, samo kupuju jer su čuli da je to super, a i osjetili na HTu (eto posla za naše navlakače)

a zna se šta nam poslije toga slijedi

BOK! Dali neko vjeruje u dionicu VELEBIT ZIF odnosno da li se tu moze sta ocekivati


nisam čak siguran šta je dugoročno bolje, da ljudi dobro zarade na HTu ili ne ako ljudi stvarno zarade u prvih par dana navući će se na dionice i eto nam puno novih drhtavih ručica koji ne pitaju za ništa, samo kupuju jer su čuli da je to super, a i osjetili na HTu (eto posla za naše navlakače) a zna se šta nam poslije toga slijedi

Ja bih volio ovakav scenarij.
To bi bilo super jer bi to bila prilika da se kupi još uvijek jeftino, proda drhtavcima skupo, a kada se krug zatvori i ovi se uspaniće opet će mi prodati jeftino. [smiley2]

La vita e bella!

E pretjeruješ ga sada. Ako do sada nisi jeftino dokupio, onda se ostavi burze.

Ako netko poslije HT-a bude govorio o jeftinom dokupu, onda s***!

I love the Smell of Profits in the Morning

vjerujem da Posejdon je kao i većina nas ali prokleta pohlepa te gura.naime svi smo tu zbog jednog jednostavnog razloga novca [smiley2]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.


E pretjeruješ ga sada. Ako do sada nisi jeftino dokupio, onda se ostavi burze.

Ako netko poslije HT-a bude govorio o jeftinom dokupu, onda s***!

Mozda ne poslije HT-a. Ali neposredno pred izbore vjerujem da ce biti jeftinih dionica.

skype - ivek1234


fazan: ” E pretjeruješ ga sada. Ako do sada nisi jeftino dokupio, onda se ostavi burze. Ako netko poslije HT-a bude govorio o jeftinom dokupu, onda s***! ” Mozda ne poslije HT-a. Ali neposredno pred izbore vjerujem da ce biti jeftinih dionica.

Valjda poslije izbora, ako pobijedi Ljubo?

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close