Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ipkk i viro

Ogromno povećanje dobiti “slatke brige”.

Napokon!

Ps

Stime da je ipkk na 1/2 booka.

Lp




U Crobex ulaze ZB,VPIK i VDKT.

Revizija Crobexa biti ce 17.3. U razdoblju od 17.9.2016 do danas bilo je 119 trgovinskih dana a VDKT je protrgovan u 92 dana (77,3%). Cak i da se protrguje u svih narednih 15 dana do revizije omjer bi bio 107/134 sto je 79,9%.
[/quote]

Pa ne gleda se broj trgovinskih dana do 17.3.
Gleda se razdoblje od 01.09. – 28.02.

lp
[/quote]

Članak 10.
(1) Revizija indeksa CROBEX® obavlja se po završetku trgovine trećeg petka u mjesecu ožujku i rujnu, te se primjenjuje od sljedećeg trgovinskog dana.
(2) Revizija indeksa CROBEX® vrši se na temelju podataka o trgovini u šestomjesečnom razdoblju koje prethodi reviziji, a sve promjene u sastavu indeksa objavit će se javnosti.

Izvor:
http://zse.hr/UserDocsImages/dokumenti_indeksi/CROBEX_20170209142316-2017-CROBEX-Odluka.pdf

Otkuda vam to tumacenje? Po meni je razdoblje unazad 180 dana od dana revizije (eventualno dana prije revizije).

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

@ crobiz16

Pa zar nije dovoljno ako kažem da je tako? 🙂
Ima nešto što se zove interni pravilnici i procedure.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


@ crobiz16

Pa zar nije dovoljno ako kažem da je tako? 🙂
Ima nešto što se zove interni pravilnici i procedure.

lp

Poslao sam im mail pa cu ga zalijepiti ovdje kada mi odgovore 🙂

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

I meni bi bilo logičnije da je se gleda sa zadnjim danom u mjesecu koji prethodi mjesecu u kojem ide revizija…

ex. maratonac (05.10.2007.)... :-)))

Po meni najbolja kupnja je:

1. PVCM (cijena je rasla na vrlo visokim prometima, rasplet vrlo daleko, stečene dionice od Cerp
se odmah prodaju, CERP ubrazni izlazi, profitabilna kompanija, dugoročni dug 0,00 kn, osobna
potrošnja raste, dobra očekivanja u rastućoj branši, uvrštenje u službeno tržište može
privući investitore koji sada zbog ograničenja ne mogu kupovati).
2. RIVP (svi bitni pokazatelji pozitivni, jak investicijski ciklus uz povoljni financiranje, rastuća
branša, Rabac prodan 2017,2018,2019 po znatno višim cijenama, odlična vlasnička
struktura i rastuća dividenda, izuzetna likvidnost dionice, najbolja dionica ZSE godinama).

Poštovani,

revizija se vrši temeljem podataka 1.9.2016. do 28.2.2017. Naime, operativno nije moguće provesti reviziju dana 17.3. temeljem podataka o tgovini koji obuhvaćaju i navedeni datum (razdoblje 17.9.2016-17.3.2017) jer prije provođenja revizije Odbor za indekse mora utvrditi sastav indeksa temeljem podataka o trgovanju te navedenu informaciju objaviti javnosti barem tjedan dana prije provođenja revizije.

=====================================


@plavi
, @lopina oprostite sto sam sumnjao u vas!

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.




U Crobex ulaze ZB,VPIK i VDKT.

Revizija Crobexa biti ce 17.3. U razdoblju od 17.9.2016 do danas bilo je 119 trgovinskih dana a VDKT je protrgovan u 92 dana (77,3%). Cak i da se protrguje u svih narednih 15 dana do revizije omjer bi bio 107/134 sto je 79,9%.
[/quote]

Pa ne gleda se broj trgovinskih dana do 17.3.
Gleda se razdoblje od 01.09. – 28.02.

lp
[/quote] Ja reko,ja ne poreko-
Ulaze VDKT,VPIK,ZB…ispadaju HIMR,LKRI i VART radi manjeg boja od 80 % trgovinskih dana.

ciljana cijena vdkt-550kn +- 50 kn

Definitivno IPKK
Očekujem eksploziju čim prođe ovaj pesimizam trenutno

Fale fondovi za eksploziju.


Fale fondovi za eksploziju.

pa fondovi su i dizali crobex zadnja 3 mjeseca, ne misliš valjda smo mi mali svaki dan upucavali po 30 mill.kuna na ZSE?
samo što su fondovi kupovali i dizali “svoje” dionice i izgleda da su ih digli koliko su namjeravali pa su stali s kupnjom tako da sad stoji i crobex

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close