Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

DLKV 29-31kn neće praviti nikakav problem…

best buy DLKV

PEVEC prihodi 1,3 milijarde kuna ( stalno rastu)
Dugoročne obveze vjerovali ili ne 0,00 kn
Dobit je posebna priča…

Usporedite sa Dlkv.

ovdje ima dosta kolega koji raspolažu respektabilnim znanjem o tržištima kapitala, ekonomiji, procjeni vrijednosti pojedinih firmi i inim znanjima te kao takvima njihovi postovi imaju težinu bez prigovora i vrlo rado ih čitam … postoje i drugi kolege kojima nije strano proučavati i tzv. “mambo jambo” područja i trgovati na nekima nekonvencionalni način i ne znače da su manje vrijedni ili bedasti već kombiniraju više taktika.
jedino onaj koji omalovažava tuđi trud ili neshvaća njegov način ali apriori ga podcjenjuje ulazi u društvo onih koji tvrde da je zemlja ravna ploča na leđima kornjača (pa ga ti razuvjeri ako možeš)
ajmo radije pokušat na ovom forumu dostići nivo kojim se pisalo prije 10-tak godina kada su gube svjetskih razmjera ovdje besplatno djelile dobronamjerne savjete

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

BB Kao što sam i napisao 29.12.2016. na ovoj temi.
1. RIVP
2. JANAF
3. ADRIS
4. PODRAVKA.

U međuvremenu sam stavio PEVEC na br. 1
I Ledo.

@barikb
Znaci bb je da neznas sta je bb?

Najbolje su one dionice koje imaju solidne fundamente, a nismo ih vidjeli u velikom zelenilu ovih dana.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

1. Belje
2. Adris
3. HT

Dobro jel netko dijeli novac za uzdizanje tog Belja? Iz pastete je pocelo iskakati. Jel ide naplata po kartici teksta ili po postu?

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.


Postoji neka špekulacija od možebitnom preuzimanju Dalekovoda.

Kako glasi špekulacija?

pogledajte malo TPNG…imate konstantno dobit..na pomolu je i cetvrti kvartal s dobiti..;) a dividenda se spominje i oko 5kn 🙂


BB Kao što sam i napisao 29.12.2016. na ovoj temi.
1. RIVP
2. JANAF
3. ADRIS
4. PODRAVKA.

U međuvremenu sam stavio PEVEC na br. 1
I Ledo.

kolega samo mjesec dana kasnije rezime je da su ipak “neutržive” dale višestruko više od “utrživih“.
građ. sektor +65% (do 30.01.2017.)
i dalje vidim na njima veći potencijal ,rizik na njima nije onakav kakvim ga večina percipira.
ta zabluda je omogučila što je omogučila i omogučit će što će omogučiti jer crno na bijelo tek treba početi dolaziti.
možda i griješim,nebi bilo….ali…

09.01.2017. str1870
Što mislite o favoritima 2017 ? Kako je krenulo bit će vruće.
Samo utržive dionice.

09.01.2017.
više utržive su dale do sada bitno više od manje utrživih,vrijeme za arbitražu??
među manje utrživima se kriju potencijalno najbolje prilike za 2017.
imovina i dalje snažno podcijenjena a profitabilnost će rasti kod gotovo svih.
držim da tko će ih izostaviti da će mu portfelj ostvariti manji avg prinos.
neki su primjerci u 2016 potegnuli i >100% a to može sigurno “pozlatiti” svačiji porfelj.
omjer potencijalni rizik-potencijalna dobit na takvima po meni vrijedan ozbiljnog razmatranja a možda i must have u nekom dijelu.
opća klima,sentiment već dugo ne tako pozitivan a izgledno sljedi bitno više + od – vijesti što bi taj sentiment trebalo gurnuti još više u +
reakcija,posljedice nebi smjele izostati
time will tell

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

New Report

Close