Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pumpanje dionica iz portfelja- INIH – se nastavlja….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Pumpanje dionica iz portfelja- INIH – se nastavlja….
hebemu misa ,,imas li ista od toga? ili cekas 10 god u dionicama kupljenim 2007 ..top topova?

Janaf je objavio izvrsne rezultate, nove poslove i potvrdio se
na mojoj listi. Cijena je blizu 7.000 KN, po mome
mišljenju za dugoročni ulaz BB i više nego povoljno.

da me netko pita da li bi radje nastavak fantasticnog rasta cijene dionica iz portfelja ili radje fantasticna godisnja izvjesca, odabrao bih ovo drugo, da svi budu kao prva dva, janaf i atln, uz dobro izvjesce doci ce i rast kad tad, inace na 10% u ovoj godini.


Tajming and trend is always your frend, doesn't matter what kind of stock when sektor going up..
Some stock will be more some less than expected.
Buying shipping stock I believe tahat this market will go on.
I am pretty sure and my bet is shipping market for 2017 and 2018…maybe 2019 for sure.
I pretend that shipping market will not be volatile in the future lake past 17 years.
My opinion is value of contract for mutch more time so shipping marke in the future will not be ciclic stoks.
Brgds

Dakle, naš tajming-trend kolega BearĐi je dokazao kako je moćan taj trend i tajming. Dakle, ćovjek pokušava zaraditi od tajminga i trenda, a (pazi sad!) proda RIVP na 28-30 kn. Dakle, da ponovim: Čovjek kojemu je tajming i trend sve PRODA RIVP na 28-30 kuna. RIVP koji je nakon toga došo do 43 kn što je rast od pišljivih 50%!

Dakle, TOTALNO je izvan trenda i TOTALNO je fulao TAJMING. I to još kod naše trenutno najtrendy dionice: RIVP! Di ćeš bolji dokaz koliko je jadno i glupo “pratiti” tajming i trend i dokaz kako nikad ne možeš znati unaprijed ni tajming ni trend.

Evo, ko je pratio RIVP ovih dana, zbilja je mogao testirati sve ovo što je jedan od tri najbolja ulagača na ZSE, BearĐi, govorio. Dakle, svaki dan smo se nanovo mogli čuditi i pitati: “DOKLE?!”. I dok su naši trendery i tajmingaši prodali na 28-30, mi ostali smo na to pitanje odgovorili: “Nemam pojma? Sasvim nebitno. Al jako lijepo i jako zanimljivo”. Al sto ce nasim znalcima 50% u kratko vrijeme kad oni ganjaju 300%!

Kako bi reko jedan naš poznati bloger: “Sapienti sat (a blenti ni budilica)!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

I odat cu ti jednu svoju tajnu na kojoj sam zaradio vise para na burzi nego ces ih ti u zivotu vidjeti.
Nikad ne kupujem na dnu i uvjek prodam prerano.
To je moja tajna uspjeha.
A sve sto ti o burzi znas ja sam vec odavno zaboravio.

A BALVANA!!! :) :) :)

IPKK

koliko je podcjenjen

koliki je tenutno book

kakvo se izvješće očekiva

Lp

I moram te ispravit na rivp nisam zaradio 300% nego puno vise… Iako sam prodao na 30 kn..
I da ganjat cu i dalje tako velike prinose…jer ili cu biti u kesu ili cu zaraditi kako treba.
Pa vas guru bakic je zaradio preko 2000% a vi se hvalite sa dosadasnjim prinosom od 50%

A BALVANA!!! :) :) :)


Polako…
Ima vremena…

I odat cu ti jednu svoju tajnu na kojoj sam zaradio vise para na burzi nego ces ih ti u zivotu vidjeti.


Ja samo čekam kad ćemo otkriti jednog od 3 najbolja investitora na ZSE pored g. Bakića i g. Bilbije… Rezultati će sve pokazati. I da, pomalo… U dioničarstvu se rezultati zbrajaju nakon puuuuuuno godina…

Dakle, ako kažeš da si zaradio više nego ću ja u život vidjeti, recimo da ja nisam vidio milijun kuna, dakle ti minimalno imaš sada milijun. Ti ćeš onda dogodine imati 4 milijuna, za dvije godine 16, za 3 godine 64 milijuna za 5 godina 256. To je u dioničarskom vijeku “tren”. Valjda ćemo onda napokon govoriti o g. ______, jednom od 3 najbolja ulagača na ZSE, a ne o nekom BearĐiju… Vrijeme će pokazati i otkriti rezultate…. Veselim se tome!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


I moram te ispravit na rivp nisam zaradio 300% nego puno vise… Iako sam prodao na 30 kn..

Ma nisam ni sumnjao! Barem 800% si zaradio. Vjerojatno zaradujes i kad ti cijene dionica padaju. A pogotvo kad prodaš. Sve jasno. Sapienti sat.

Radujem se kada će vrijeme pokazati rezultate!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

A također mi je super da si sa samo 1.000 početnih kuna nakon 5 godina sa prinosom od 300% stigao do milijun kuna! Impresivno! Pogotovo s ovakvim gađanjem tajminga i trenda kao na RIVP-u!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Vrijeme će sve pokazati, poštovani BearĐi, jedan od 3 najbolja ulagača na ZSE!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

New Report

Close