Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Best buy su sve dionice koje odlikuje dividendni prinos veći od 3%

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

hpb

dan je pametniji od noći!

…hpb,ptkm,blje,ddjh,podr,opte

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


…hpb,ptkm,blje,ddjh,podr,opte

ti bas volis gubiti novce?


Trumpnuo mi fino portfelj na dole, kako je kod vas?

Moglo bi završiti i dobro za eurofile kakav sam je, možda ovo pogura/prisili Europu prema europskoj vojsci, vanjskoj politici itd. svemu onome što nam treba za Sjedinjene Europske Države.


Ja sam sve prodao….dosli smo do kraja ciklusa ili smo pri samom vrhu gaussove krivulje…

Ne volim.zato i kupujem ove dionice

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Ja sam sve prodao….dosli smo do kraja ciklusa ili smo pri samom vrhu gaussove krivulje…

Jako si pogriješio. Vidjeti ćeš……no imaš još dovoljno vremena za ponovni ukrcaj….do početka novog vala

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]



Ja sam sve prodao….dosli smo do kraja ciklusa ili smo pri samom vrhu gaussove krivulje…

Jako si pogriješio. Vidjeti ćeš……no imaš još dovoljno vremena za ponovni ukrcaj….do početka novog vala
[/quote]

isto mislim da pravi rast tek predstoji jer nam sve makroekonomske varijable idu u korist! globalno? ništa drugo, nego li da kapital još uvijek traži utočište sa “velikim” povratima.



Trumpnuo mi fino portfelj na dole, kako je kod vas?

Moglo bi završiti i dobro za eurofile kakav sam je, možda ovo pogura/prisili Europu prema europskoj vojsci, vanjskoj politici itd. svemu onome što nam treba za Sjedinjene Europske Države.


Ja sam sve prodao….dosli smo do kraja ciklusa ili smo pri samom vrhu gaussove krivulje…
[/quote]

Rast tek predstoji.
Ne znam što bi ga moglo više zaustavit kad čak i Trumpova pobjeda nije mogla ga dotuči.




Ja sam sve prodao….dosli smo do kraja ciklusa ili smo pri samom vrhu gaussove krivulje…

Jako si pogriješio. Vidjeti ćeš……no imaš još dovoljno vremena za ponovni ukrcaj….do početka novog vala
[/quote]

isto mislim da pravi rast tek predstoji jer nam sve makroekonomske varijable idu u korist! globalno? ništa drugo, nego li da kapital još uvijek traži utočište sa "velikim" povratima.
[/quote]

I ja sam mišljenja da je 9 godina pada Crobexa i više nego dovoljno i da se trend konačno preokrenuo u korist optimizma i rasta, a ne možemo reći da mnogi ekonomski pokazatelji ne govore tome u prilog…
Crobex je u dva navrata pokušao proboj 2000 bodova i nije prošlo…nakon toga je bila korekcija i do cca 10% što baš i nije malo…mišljenja sam da se čeka pogodan trenutak da se i ta granica probije, a nakon toga sastavnice Crobexa se baš i ne budu vraćale na stare razine…

Best buy?
Zavisi što želiš. Ako te zanima dividenda onda takve dionice, ne baš jeftine, ali sigurne, stabilne, s malim downside rizikom. Ako te zanima potencijalno uvišestručenje ulaganja, oooo, ima tu raznih PSN perjanica, ali i ovih iz faze “ja mali investitor čekam privatizaciju, a uprava, sindikati i Vlada složno odugovlače i gule me za vrijednost svaki mjesec isplaćujući si uhljebnine, a gubici se gomilaju”. Na taj film se više ne dam navući. Zanima me samo i isključivo value for money. To je siguran put u prosperitet. Sve drugo je burek. Imam i ja dvije takve dionice (pogledajte moje postove i sve će vam biti jasno), i jedva čekam da ih se riješim. Srećom, tamo nisu gubitaši, ili bar ne brutalni, pa ni čekanje nije toliko pogubno. Samo izgubljen oportunitet.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Naravno, ovo gore sve igraš za novac koji ti nije nužno potreban u slijedećem razdoblju. Never bet the ranch. A ako se bojiš kataklizme na NYSE dobro je imati Au.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close