Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Trumpnuo mi fino portfelj na dole, kako je kod vas?

Moglo bi završiti i dobro za eurofile kakav sam je, možda ovo pogura/prisili Europu prema europskoj vojsci, vanjskoj politici itd. svemu onome što nam treba za Sjedinjene Europske Države.


Neke prodao pa kupio i ponovno prodao… iznivelirao i ne izgubio ništa… ah ti zločesti trejderi… trn u oku mnogima (ne mislim na tebe drevile).
[/quote]

mene je trziste samo izniveliralo..
samo palo, pa samo naraslo
ne trgovanje ne podrazumiijeva brokerske naknade niti poreze

Imaš svoj stil, ti ovisiš o Trampu i Putinu a ja ovisim o sebi i zadovoljan sam. Moglo je biti drugačije da je Trump jednu riječ krivo izustio prilikom obraćanja javnosti 🙂

使用を信頼し、あなた自身の能力の

NAJ PORTFELJ “2016 mdionice
AP podigla zaradu igračima i preko 100%
1. matko (0) ATPL-R-A,DDJH-R-A,ADPL-R-A 04.01. 11:12 110,94% 106,79% 90,72%
2. Tomo2111 (0) ATPL-R-A,RIVP-R-A,ADPL-R-A 15.01. 12:24 106,09% 101,07% 79,94%
3. robilad (2) DLKV-R-A,BD62-R-A,ATPL-R-A 04.01. 22:44 105,81% 104,59% 85,59%

kako je ovome dlkv donio preko100%? bez obzira što je to virtuala atpl je svima bila okosnica a trebalo je imati m_da i uložiti onda u nju. da nije bilo onog bilbije još bi tavorila na dnu…. to samo govori šta jedan ozbiljniji investitpr može sam napraviti na određenoj dionici.

who dares, wins

DDJH

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

vidim da se priča na nekim temama o blogovima koji (više ili manje) utječu na tržište. o kojim blogovima se točno priča?

može preporuka gdje mogu pročitati koju pametnu, sa dozom pesimizma i opreza, naravno

osim najpoznatijeg, od gosp. Nenada Bakića, sa ostalim blogovima nisam upoznat

Best buy su po meni dionice koje idu pod hitnom postupku u privatizaciju…osim nekoliko turista moji favoriti su aci…koji vec imaju nekoliko zainteresiranih kupaca i jdpl koji ce se ovaj put sigurno prodati tim vise sto je oporavak vozarina i vrijednosti brodova poceo..
Tipujem na.ove dvije iako u portfelju imam jos 8 dionica…
Za aci ce se potuci Dogus grupa_turci…
A za jdpl jedan od.nasih brodara -necu napisati koji jer mu se pogoduje….u kojem udio takoder.ima adris te Turci…jer lokacija nekretnina.koje.ima.jdpl tik uz.aci i najskuplju poziciju trenutno na ovom djelu jadrana od kok se.misli napraviti dva velika.visoko kategorizirana hotela…veci nego hotel marijan…
Adris takoder slovi kao jedan od zainteresiranih jer bi samim ti prakticki kupili cijelu zapadnu obalu u Splitu….a vrijednost je.neprocijenjiva..
Nekretnine.i pozicija koju ima jdpl vrijede trenutno vise od dugova….flotu uopce necu spominjati..
Moj post nije nagovor na.nikakvu akciju ni reakciju sto se tice doticnih dionica..
Posjedujem oba dvije..

A BALVANA!!! :) :) :)

O vozarinama i brodarima ne bih, ne pratim. Ali upitne su nekretnine jadroplova, odn. koliko oni ustvari imaju u vlasništvu (čak i zanemarimo da im je zemljište u bilanci 0kn).

Podravka

Podravka je zicer,slazem se

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

O podravci kao best buy sam vam pisala prije 10ak dana dok je jos bila na 36x kn.
Ali da, i dalje spada u bb.
Puno toga je obrisano jer sam u istim postovima iznijela svoje osobno misljenje o pisanju jednog “uvazenog” altruisticnog piskarala koje je cest gost na ovim stranicama

New Report

Close