Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Doktore zlo,
Je li tablica gotova? Što kaže, ima li novih kandidata za BB?

Nije gotova, kasnim:), ovaj tjedan guzva na poslu, navecer mi ne bude do gledanja u monitor i tablicarenja. Kad napravim staviti cu ovdje tradicionalno 20 najboljih od 60 promatranih prema varijablama koje gledam.
[/quote]

poslozio, ali ovaj put sacuvao stari bb, tako da mogu vidjeti sto su bb dionice iz prethodnog razoblja napravile za 3 ili 12 mjeseci s porastom vrijednosti. necu staviti poslozeno ako ne vidim da to ljudi ovdje zele vidjeti, u suprotnom nema smisla. dakle jedan test, kliknite prst gore na ovaj post ili napisite zelim vidjeti, ako iz jednog ili drugog bude ocigledno da postoji kriticna masa ljudi koji to zele vidjeti, stavljam. u suprotnom ja se nastavljam bogatiti u tisini i vise necu biti jedini koji dobronamjerno i transparentno na bb temi stavlja sto je bb iz podataka s kojim raspolaze, koji sistem procjene bb koristim, sto od bb imam ili nemam u portfelju, koliki mi je taj portfelj koji je visoko koreliran s vrhom moje bb liste pa pokazuje uspjesnost ili neuspjesnost mog bb sistema, sto se u njemu promijenilo, kako se krece ukupni prinos portfelja te prinos ili gubitak u portfelju u tekucoj godini, a vi se ovdje glozite oko drukanja na dionice kojih ste se nakupovali pa bi htjeli da raste, sto je poprilicno drugacije nego li kad ja najavim pocetak ulazenja ili izlazenja iz neke dionice, sto bi mi teoretski moglo stetiti.
[/quote]
Zelim i podupirem. Ideja sa “prstom gore” ti je losa jer neces dobit pravu sliku.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

ja sam za

Prst gore za drevil-a
👍

Drevil pisite imate moju podrsku

Od drevila se puno toga moze naucit i zato samo naprijed .

drevil, želim vidjeti 😉


napisite zelim vidjeti
zelim vidjeti

Ne želim vidjeti

A BALVANA!!! :) :) :)

želim vidjeti!

Nema potrebe,hvala

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Nema potrebe,hvala

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

kao i u svemu u zivotu, imas ljude za i protiv. najbolje stavit pa ko zeli, nek procita, kome smeta, preskoci. jednostavnije ne moze bit

p.s. zelim

Tako ću i ja ostaviti 4 dionice, svakom članu obitelji po jedna, kao podsjetnik gdje im je ćale namlatio lovu i da se o tome naraštajima priča uz logorske vatre

New Report

Close