Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zaboravih brodare:
– brodari – kada uspiju zaraditi za amortizaciju smatrat ću da je počeo oporavak, pojedinačne akrobacije sa viškom milijuna kuna tipa ATPL su uvijek izvedive na ovako jadnom, plitkom i ispaćenom tržištu

Sve kontra:


Sve kontra. Dok svi zaraduju, nas bananko kontra, gubi. Majstor.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Ja bih molio nekoga da napise sto je trenutno bb

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Po meni sapn, dobro izvješće a jako povoljni parametri…. No to je moje mišljenje…
Pozdrav!

Ja sam napisala al me izbrisalo. Tražila sam da se maknu postovi o knjigama na mjesto gdje trebaju biti, pa mi je zato valjda usput obrisan i moj best buy post koji se strogo držao teme. Ali neće mi biti teško ponoviti. Trenutni uvjerljivi best buy je GAMA i PCTS. Pogotovo sad kad je hanfa odobrila izlist LRHC-a. Tko me poslušao kad sam prvi put to napisala, do sad je mogao biti 15-ak% u plusu. Ali još uvijek nije kasno. U sljedećih mjesec dana’čim se LRHC izlista, moralo bi ići sljedećih 30ak% gore (to je gotovo sigurno, bilo bi pravo čudo da se ne dogodi), a velika vjerojatnost je da će ići u godinu dana i 60-100% gore. Da sad ne prepisujem argumente, pogledajte teme LRHC, GAMA i PCTS. Sve piše. Za one kojima se ne da čitati, samo kratki hint: koliko bi dali novca za radni stol u čijoj ladici je spremljeno npr 1.000.000$?
Koliko najmamje mislite da taj stol s tom ladicom vrijedi? 😉

Doktore zlo,
Je li tablica gotova? Što kaže, ima li novih kandidata za BB?

biće opet ona best bay, sve proday, cijeli svijet se urotio protiv nas


Ja bih molio nekoga da napise sto je trenutno bb

lufthansa i eon

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Doktore zlo,
Je li tablica gotova? Što kaže, ima li novih kandidata za BB?

Nije gotova, kasnim:), ovaj tjedan guzva na poslu, navecer mi ne bude do gledanja u monitor i tablicarenja. Kad napravim staviti cu ovdje tradicionalno 20 najboljih od 60 promatranih prema varijablama koje gledam.


Nije gotova, kasnim:), ovaj tjedan guzva na poslu, navecer mi ne bude do gledanja u monitor i tablicarenja. Kad napravim staviti cu ovdje tradicionalno 20 najboljih od 60 promatranih prema varijablama koje gledam.

Nemoj žuriti – nisam završio s dokupom

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]



Doktore zlo,
Je li tablica gotova? Što kaže, ima li novih kandidata za BB?

Nije gotova, kasnim:), ovaj tjedan guzva na poslu, navecer mi ne bude do gledanja u monitor i tablicarenja. Kad napravim staviti cu ovdje tradicionalno 20 najboljih od 60 promatranih prema varijablama koje gledam.
[/quote]

poslozio, ali ovaj put sacuvao stari bb, tako da mogu vidjeti sto su bb dionice iz prethodnog razoblja napravile za 3 ili 12 mjeseci s porastom vrijednosti. necu staviti poslozeno ako ne vidim da to ljudi ovdje zele vidjeti, u suprotnom nema smisla. dakle jedan test, kliknite prst gore na ovaj post ili napisite zelim vidjeti, ako iz jednog ili drugog bude ocigledno da postoji kriticna masa ljudi koji to zele vidjeti, stavljam. u suprotnom ja se nastavljam bogatiti u tisini i vise necu biti jedini koji dobronamjerno i transparentno na bb temi stavlja sto je bb iz podataka s kojim raspolaze, koji sistem procjene bb koristim, sto od bb imam ili nemam u portfelju, koliki mi je taj portfelj koji je visoko koreliran s vrhom moje bb liste pa pokazuje uspjesnost ili neuspjesnost mog bb sistema, sto se u njemu promijenilo, kako se krece ukupni prinos portfelja te prinos ili gubitak u portfelju u tekucoj godini, a vi se ovdje glozite oko drukanja na dionice kojih ste se nakupovali pa bi htjeli da raste, sto je poprilicno drugacije nego li kad ja najavim pocetak ulazenja ili izlazenja iz neke dionice, sto bi mi teoretski moglo stetiti.

E pa moj doture, svaka ti čast i samo naprijed…

New Report

Close