Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Informanka!
Plasticne bove za danas promjenjene za kune…a sada trk do banke za uplatu na brokerski…valjda ce mi proknjizit sredstva do do 13 kako bih mogao bitu na.mojoj miljenici…..tek danas.bi mogao biti pocetak spektakla..jer smo jos uvjek nenormalno jeftini…a vrijednost se.otkljucala…
Sta se tice danasnjeg banktota….samo jednom…cudi me jer obicno iz kave bankrotiram po dva puta….valjda nije bila dovoljno slatka..
Jao sto ja voliti ova igra…

A BALVANA!!! :) :) :)


… bdss mi je ostala iako se vise ne trguje sa njom ali je nisam htio prodavati…neka stoji.

U laži su kratke noge.

– gore citirano gospon GearBear piše na ovoj temi 11/10 16:45,
– 25/10 11:24 na temi BDSS “imao sam pa sam prodao”.

– dionicom BDSS se ne trguje jer je delistirana.
– ali našeg Pinokija iliti gospon GearBeara odaje nos kada laže.

– I love this game.
Pozdrav !

Ma koji je ovo stavio na pljk da kupuje 40000 komada po 5,07…..jel to netko skupio od boca…sta to znaci da se nece vise moci kupiti po 5 kn…..

A BALVANA!!! :) :) :)

Na pola izlazenja izvjesca sto se tice mog portfelja, 7 jako dobrih (mislim da je svima dvoznamenkasti rast neto dobiti za prva tri kvartala prema lani, gledao sam kako je koje izlazilo, mozda sam negdje krivo zapamtio, jos mi je rano za krcati excel s podacima dok ne izadje vecina izvjesca svih dionica koje pratim): hbrl, hupz, atln, plag, ilra, kodt, mais, zatim jedno nelose (podr) i jedno nedobro (jdgt).

Sto se tice adrs i preporuke drugarice jovane broj sedam da je idalno za dokup kad je pala na 460….sa zaljenjem i velikom tugom je moram obajestiti da sam cijelu poziciju napustio na 470 kn….ipak mi je 35% portfelja bilo unutra a rast je bio i vise nego dovoljan..
Putovanje je bilo ugodno…sa gistom cu platiti porez…pozdrav svima pa.i njima….mislim na ove narcise…zavisne…i ljubomorne

A BALVANA!!! :) :) :)


Sto se tice adrs i preporuke drugarice jovane broj sedam da je idalno za dokup kad je pala na 460….sa zaljenjem i velikom tugom je moram obajestiti da sam cijelu poziciju napustio na 470 kn….ipak mi je 35% portfelja bilo unutra a rast je bio i vise nego dovoljan..
Putovanje je bilo ugodno…sa gistom cu platiti porez…pozdrav svima pa.i njima….mislim na ove narcise…zavisne…i ljubomorne

vi biste mogli počiniti ogromnu grešku prodajući Adris, jer ako se Puljanka iskaže u tome turističkom poslu, Adris baci oko na nju, daje ponudu za 500kn, zamislite koliko će onda biti cijena Adrisa, 1000-a, tako razmišljaju dugoročni ulagači, 33x PLJNK +2xADRS, to ni bloger nije imao na KORF

Ma jel vi to mene pokusavate nasmijati….a nece vam uspjeti….ja sam u adrs ulazio od 250-300…..i cak u jednom trenutku bio i preko 50% izlozen…
Puljanka je druga prica…nema veze sa.adrisom…ali da ce joj prinos niti puno veci vec je sad a tek nije ni na pocetku…mnogi ne razume o cemu govorim…nela sami istraze i prosurfaju sve u vezi puljanke….ja sam imao srecu da mi je.dojavljeno…..

A BALVANA!!! :) :) :)


Ma jel vi to mene pokusavate nasmijati….a nece vam uspjeti….ja sam u adrs ulazio od 250-300…..i cak u jednom trenutku bio i preko 50% izlozen…
Puljanka je druga prica…nema veze sa.adrisom…ali da ce joj prinos niti puno veci vec je sad a tek nije ni na pocetku…mnogi ne razume o cemu govorim…nela sami istraze i prosurfaju sve u vezi puljanke….ja sam imao srecu da mi je.dojavljeno…..

Sad i mi svi koji čitamo možemo reći da imamo sreće jer si nam dojavio 😉


Ma jel vi to mene pokusavate nasmijati….a nece vam uspjeti….ja sam u adrs ulazio od 250-300…..i cak u jednom trenutku bio i preko 50% izlozen…
Puljanka je druga prica…nema veze sa.adrisom…ali da ce joj prinos niti puno veci vec je sad a tek nije ni na pocetku…mnogi ne razume o cemu govorim…nela sami istraze i prosurfaju sve u vezi puljanke….ja sam imao srecu da mi je.dojavljeno…..

sigurno vam dojavljuju i gdje ima najviše praznih boca po gradu, lako je tako

Mislim da si se nakrco tog govna i sad ovdje reklamiras to govno u nadi da ces upijet prodat…

Ima takvih prica koliko hoces na ZSE… Istu stvar su probali sa HHLD… nazalost, ne ide dalje od 3-4kn…

Bilo kako bilo sretno!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


….ja sam imao srecu da mi je.dojavljeno…..

Pretpostavljam da ti je prišapnuo gospon F.?

tema je uz komentar i analiza: da zaključimo a to dokazuju mnogi čimbenici na ovom tržištu da kod nas nikakva analiza, zvanična i nezvanična izvješća o poslovanju, te drugi oblici i načini procjene kretanja cijena dionica ili dionice ne vrijede. kod nas vrijede druga pravila koja do sada nitko nije izučio, studirao ili analizirao a to je vrlo loše za razvitak ovog tržišta i nebitno tko koliko dobio ili izgubio od svog portfklja svi na kraju budemo gubitnici jer za sve ne vrijede ista pravila igre. smiju se i naslađuju samo igrači kojih ovdje na forumu nema ili ih ima vrlo malo-par. moje mišljenje.poz

dan je pametniji od noći!

New Report

Close