Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


bear
pa koliko si komada uspio skupiti?

Pravo je pitanje, koliko ce komada uspijeti prodat 🙂

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Onako, gledajuci izvjesca koja su do sada izasla, best buy se cini KODT-P

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.




Evo jedan puran na kojeg bi valjalo obratiti pozornost…
recimo ovo je interesantno

– recimo ovo je interesantno kod toga purana,
– današnji pad od -22.77%.
– ovako uspješan nije bio gospon Lopina ni u najboljim danima.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Neću biti zločest,zavisan,jalan,ljubomoran i slične emocije koje ne poznajem ali kojegica Jovana broj sedam nije stavilka da je u međuvremenu ova dionica narasla 100% a tek je počela rasti…bez lažne skromnosti s obzirom na fundamente koji su:

http://www.poslovni.hr/domace-kompanije/puljanka-bez-svojih-trgovina-baca-se-u-turisticke-vode-314446 [poslovni.hr]

A ovo bome i još i više

P/S 0,07
P/E 0,29
P/B 0,06
BVPS 108,21
EPS 22,44

ROE 20,74%
ROA 4,59%
EBIT marža 17,49%
EBITDA marža 20,10%
NPM 13,26%
I pocinju se bavit turizmom…
Da dobro ste culi kolegive Jovana sedma..
Sve svoje nekretnine pretvorit ce u sluzbu turizma….a vi rentajte svoju garsonjeru preko bookinga.
Ovo će biti dionica sa najvećim prinosom u ovoj godini i još će rasti…gledajte…ćudite se i zaplačite …nije to sremota…a još vam nije kasno zaraditi koju kunu iako je dionica na prodaji sve manje a za koji dan ulazimo u redovan režim trgovanja…pa će perijefrcati na sve strane..
Eto toliko od mene…a vi ste i ovaj put kao i mnogo puta do sad ispali smješni…da ne kažem jalni,zločesti i zavisni, te se još uz svu propuštenu zaradu rugate…a rekoh vam nije vam još kasno i još stignete…
[/quote]

Kakve bedastoce!
Isao sam pogledati ne vjerovavsi napisanom! Firma ima gubitak u poslovanju a dobit koja je iskazana je posledica otpisa zbog predstecajne nagodbe! Puljanka je bila pred stecajem nedavno jer je Fina pokrenula zahtjev za otvaranje stecaja!!

Mene vise interesuje najava smanjenja pdv-a u agraru Vecernjak od danas i to na 13%-firma sa velikim prihodima ce imati velike ustede ovde!
Belje mi je prvo palo na pamet.

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]


Onako, gledajuci izvjesca koja su do sada izasla, best buy se cini KODT-P

– i pad cijene od -4.05% .

– I love this game.
Pozdrav !


Pravo je pitanje, koliko ce komada uspijeti prodat 🙂

– sve će uspijeti prodati gospon Frankiju.

– I love this game.
Pozdrav !


…pa vi vidite koliko je bloger zaradio a vi kolegice ivana ste mu se prvi rugali..

– zbog toga i služi ova tema – razbibriga.
– ali moram napomenuti kako i ćorava kokoš ubode pokoje zrno.

– I love this game.
Pozdrav !

Kodt neto dobit u odnosu na 3 tromjesjecje 2015 dobit porasla 60 %, prihodi veci 4 % definitivno best buy


Ovo je trebalo prepoznati a ne vikati adrs i ht…pa to svi znamo…

– to je točno, ovo je trbalo prepoznati.
– trebalo je pratiti kako se u tu dionicu tijekom ove godine ulupalo na tihoj akumulaciji nevjerojatan kapital od čak 10.000,oo Kn.
– u zadnje vrijeme ovu dionicu podiže gospon Doktor s rastom od 30%, 35%, ali vidimo kako u padu od 22% to akumulira gospon Frankie.
– lako je našem Doktoru to podizati s tvz. “plavim kuvetama”.
– kada će te vi gospon GearBear podmetnuti svoja leđa i dizati ovu dionicu.
– ovo čudo stvarno nije teško podići za još 100%.
– ali vi gospon GearBear ste loš drug i još gori komunist, jer vi očito želite da netko drugi umjesto vas odradi taj posao.

– I love this game.
Pozdrav !



Nema forumskog Konfucija da nas s pokojim zrncem mudrih besjeda malo prosvijetli o strategijama ulaganja te da nam preda raport o promjenama u svom portfelju u svijetlu korekcije koja je ovih dana ničim izazvana nastupila :-))))

Ajde, ljepse vam je ovako:)
[/quote]
Da ne ispadne da pisem samo kad su promjene na bolje, isao sam vidjeti na investoru kako stoji portfelj, na 23,5% s vrha od oko 25% do sada se iskorigirao jako blago, mislio sam da je dosta gore. Uglavnom da ova korekcija do nove godine rastopi ovogodisnju zaradu na 15 do 20%, ja bih bio prezadovoljan.

ptkm ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Uglavnom da ova korekcija do nove godine rastopi ovogodisnju zaradu na 15 do 20%, ja bih bio prezadovoljan.


A ako ju ne istopi, nego zarada jos poraste onda ces biti nezadovoljan? 🙂 😛

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

bilo bi očekivano….ali jedno je zdrava logika, a drugo naša draga zse….

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close