Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Best buy u narednom periodu je DLKV.
Jedino ga može zasjenit ATPL, ako se rast nastavi trenutnim intenzitetom…:-))



Evo jedan puran na kojeg bi valjalo obratiti pozornost…
recimo ovo je interesantno

– recimo ovo je interesantno kod toga purana,
– današnji pad od -22.77%.
– ovako uspješan nije bio gospon Lopina ni u najboljim danima.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
Nažalost kolegice Ivana zaboravljate cinjenicu da je Puljanka narasla prije 470% i da je tu kolega Ivano u debelom plusu. Druga stvar sto je dionica nelikvidna.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?


Best buy u narednom periodu je DLKV.

Zašto mislite da je Dalekovod best buy?

Iskreno nemam toliki prinos na pljk…ali velika je vjerojatnos da cu ga tek imati…i to ne samo ja nego i oni koji budu plupi kao ja i kupovali ovo smece od dionice

A BALVANA!!! :) :) :)


Best buy u narednom periodu je DLKV.
Jedino ga može zasjenit ATPL, ako se rast nastavi trenutnim intenzitetom…:-))

Za dlkv se slazem da je baj ali ne i best baj … ali definitivno nije mozak baj baj

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Nema forumskog Konfucija da nas s pokojim zrncem mudrih besjeda malo prosvijetli o strategijama ulaganja te da nam preda raport o promjenama u svom portfelju u svijetlu korekcije koja je ovih dana ničim izazvana nastupila :-))))

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]


Nema forumskog Konfucija da nas s pokojim zrncem mudrih besjeda malo prosvijetli o strategijama ulaganja te da nam preda raport o promjenama u svom portfelju u svijetlu korekcije koja je ovih dana ničim izazvana nastupila :-))))

Ajde, ljepse vam je ovako:)



Evo jedan puran na kojeg bi valjalo obratiti pozornost…
recimo ovo je interesantno

– recimo ovo je interesantno kod toga purana,
– današnji pad od -22.77%.
– ovako uspješan nije bio gospon Lopina ni u najboljim danima.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Neću biti zločest,zavisan,jalan,ljubomoran i slične emocije koje ne poznajem ali kojegica Jovana broj sedam nije stavilka da je u međuvremenu ova dionica narasla 100% a tek je počela rasti…bez lažne skromnosti s obzirom na fundamente koji su:

http://www.poslovni.hr/domace-kompanije/puljanka-bez-svojih-trgovina-baca-se-u-turisticke-vode-314446 [poslovni.hr]

A ovo bome i još i više

P/S 0,07
P/E 0,29
P/B 0,06
BVPS 108,21
EPS 22,44

ROE 20,74%
ROA 4,59%
EBIT marža 17,49%
EBITDA marža 20,10%
NPM 13,26%
I pocinju se bavit turizmom…
Da dobro ste culi kolegive Jovana sedma..
Sve svoje nekretnine pretvorit ce u sluzbu turizma….a vi rentajte svoju garsonjeru preko bookinga.
Ovo će biti dionica sa najvećim prinosom u ovoj godini i još će rasti…gledajte…ćudite se i zaplačite …nije to sremota…a još vam nije kasno zaraditi koju kunu iako je dionica na prodaji sve manje a za koji dan ulazimo u redovan režim trgovanja…pa će perijefrcati na sve strane..
Eto toliko od mene…a vi ste i ovaj put kao i mnogo puta do sad ispali smješni…da ne kažem jalni,zločesti i zavisni, te se još uz svu propuštenu zaradu rugate…a rekoh vam nije vam još kasno i još stignete…

A BALVANA!!! :) :) :)

Ups…imaju i 67% posto udjela kao prvi dioničar Istra d.d. što samo po sebi vrijedi 300 000 mil kuna plus nekretnine od od puljanke cca 500 000 mil kuna…a trenutna tržisna kapitalizacija po ovim cijenama je
10 mil. kuna….pa vi sad vidite što i za koliko kupujete koliko i po kojoj cijeni…a ovi što se rugaju i zavisni su neka se jedu još i više od zavisti…

A BALVANA!!! :) :) :)

Ovo je trebalo prepoznati a ne vikati adrs i ht…pa to svi znamo…i ja imam i adrs..kojeg sam utopio pola preko 470…jmnc…ledio…zvzd…koei…atgr…i druge blue chipove…ali poanta je naći nešto što nitko ne vidi..
Google nitko nije htio kupovati na početku…rugali su se sa njima…korf…pa blogeru su vadili mast radi korfa…a čovjek je svu svoju imovinu ukrcao između 20-40 kn…a sad je dionica ekvivalent 600 kuna…pa vi vidite koliko je bloger zaradio a vi kolegice ivana ste mu se prvi rugali..

A BALVANA!!! :) :) :)

U ponedjeljak u dvije gornje blokadu ide Belje.
PDV sa 25 na 13% kao i dodatni poticaji.
Odluke nove vlade.
Bravo dečki,nek Slavonija oživi.
Ovo je ekvivalent smanjenju poreza na turizam pa vidite koji je boom bio iza.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

bear
pa koliko si komada uspio skupiti?

New Report

Close