Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



ima li itko ovdje da pošalje bb na ovoj temi ?

1. – 4. liga.
– LEDO, ADPL, JDGT, ERNT, HT, ADRS, KOTR, KODT, MDKA, OPTE.

5. liga.
– ZABA, PBZ, PODR, HPB, ULPL, DLKV, HMST, SLPF, MAIS, TPNG.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Pozdrav

Tu sam još podosta “zelen” pa me zanima gdje bi smjestili VLEN, mislim da u neko razdoblje do 2 godine ima dosta potencijala za rast, naravno ukoliko bude još novih ugovora.

ipak se pokazalo da su ATPL i BD62 bez premca, plove kao opijeni



ima li itko ovdje da pošalje bb na ovoj temi ?

1. – 4. liga.
– LEDO, ADPL, JDGT, ERNT, HT, ADRS, KOTR, KODT, MDKA, OPTE.

5. liga.
– ZABA, PBZ, PODR, HPB, ULPL, DLKV, HMST, SLPF, MAIS, TPNG.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Banke su stubovi kapitalizma.
Zadnje padaju a prve se dizu.

-Na osnovu cega taj tvoj poredak?



ima li itko ovdje da pošalje bb na ovoj temi ?

1. – 4. liga.
– LEDO, ADPL, JDGT, ERNT, HT, ADRS, KOTR, KODT, MDKA, OPTE.

5. liga.
– ZABA, PBZ, PODR, HPB, ULPL, DLKV, HMST, SLPF, MAIS, TPNG.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

OPTE?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

OPTE?

Zasto ne OPTE?



ima li itko ovdje da pošalje bb na ovoj temi ?

1. – 4. liga.
– LEDO, ADPL, JDGT, ERNT, HT, ADRS, KOTR, KODT, MDKA, OPTE.

5. liga.
– ZABA, PBZ, PODR, HPB, ULPL, DLKV, HMST, SLPF, MAIS, TPNG.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

hvala.
samo mi razjasni tko je 1., 2., 3. , a tko 4.liga .
(ako će mi opte donijeti najveći prinos, onda je on za mene 1. liga )

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Pa nekako smatram da bi 1. liga trebala biti dionica koja pruža veliki rast a da je pri tome i veoma sigurna, što bi značilo ADRS…

Da imam 1M kn, i da trebam odabrati samo jednu dionicu, i sve ulupao u nju, to bi značilo 1. liga.

U OPTE ne bi stavio ni 10k kn… Jer je to špekulacija, dok ne dođe izvješće ne znaš hoće li biti + ili -, i koliki!?

OPTe smatram da bi trebala zapravo biti nesvrstana…

Uglavno, ja bi to tako rangirao…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

U OPTE ne bi stavio ni 10k kn… Jer je to špekulacija, dok ne dođe izvješće ne znaš hoće li biti + ili -, i koliki!?

Zadnji negativni kvartal je OPTE imala za 1Q 2015. Zadnjih 5 kvartala je pozitivno s ovim rezultatima (neto dobit u milijunima kuna):

2015

2Q 2.29
3Q 4.62
4Q 12.48

2016

1Q 4.0
2Q 2.3

Je li LEDO best buy?


Pa lijepo sam napisao na topu pljk da svatko za sebe prouci…nikog na nista ne nagovaram..eto usput kad vec to govorite moete i staviti da pljk ima u portfelju 67% istra d.d. sto je visestruko od iznosa koji ste naveli….samo to…nista drugo…a sacekajte rezultate sad za koji dan pa cete vidjeti..
Napominjem neka svatko dobro prouci gdje ce staviti svoj novac…..

Drugim riječima, ako tko nasjedne super, nisam kriv rekao sam da svatko prouči. 🙂
Kao sitna slova u ugovoru. 🙂

Pa pisao sam slovima veličine kao i vi…ne kužim poantu…ipak sam ja plup…stalno gubim novce i nekoliko puta sam bankrotirao…tako da kad malo bolje sagledam je..u pravu ste,….još par dana i ponovo ću bankrotirati…ja volim bankrotirati…ja volim skupljati plastične boce …ja volim to što će jovana broj sedam sada izvaditi citat koji joj odgovara da bi kao meni išla spustiti….mislim ovo među malim slovima…jer tko je više puta bankrotirao od mene…ja takvog ne poznajem..
ja što god dotaknem bankrotira…koju god dionicu kupim ona padne…što god imam izgubim…i tako non stop…stalno nešto steknem i to odmah izgubim…godišnje bankrotiram nekoliko puta….najviše ujutro poslije kave….dva puta minimum..

A BALVANA!!! :) :) :)

Poanta je da su parametri koje ste pokazali bezveze.

New Report

Close