Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pa ok, svatko ima svoje mišljenje i to je sasvim u redu.
nije niti da ih ja dižem u zvijezde (management), jer to definitivno nisu, može to bolje, ali ide krupnim koracima prema boljem. I što je najvažnije tu vidim veliki potencijal, kako za biznis, tako i za još bolji management. smjer mi je u redu. kad bi već sad bilo sve super, cijena dionice ne bi bila ovakva ;.-)

Ja se nadam spajanju sa ATGR.




ima li itko ovdje da pošalje bb na ovoj temi ?

Podr-r-a je mi je novi pick. Nikad nisam imala tu dionicu, prvi put sam je kupila i sukladno mojim analizama za godinu dana bit će 50% iznad današnje cijene (stabilan rast prihoda i dobiti, pozitivan trend potrošnje stanovništva, jako popravljen management, fundamentalno podcijenjeno, moguć interes stranih investitora)
[/quote]
Slažem se za Podravku, nova tempirana bomba.
[/quote]

zicer..

vec neko vrijeme sam najavljivao rast brodara (at plovidbe) i građevinara (dalekovod).
atpl je solidno odradila, dlkv je također krenuo.
jos uvijek imamo priliku kupovati dlkv po 15ak (da se nebi na dlkv događali slični komenatri kao sada na atpl: “a nedavno je bila 100, 100 i nešto kuna”).

osim ovih mojih perjanica (dlkv i atpl) posebno su mi privlačne podravka i zvijezda (izuzetni fundamenti)


osim ovih mojih perjanica (dlkv i atpl) posebno su mi privlačne podravka i zvijezda (izuzetni fundamenti)

Što vam se sviđa kod Podravke? 🙂


Evo jedan puran na kojeg bi valjalo obratiti pozornost…
recimo ovo je interesantno

– recimo ovo je interesantno kod toga purana,
– današnji pad od -22.77%.
– ovako uspješan nije bio gospon Lopina ni u najboljim danima.

– I love this game.
Pozdrav !


Što vam se sviđa kod Podravke? 🙂

– meni se kod Podravke sviđa direktor koji je stvarno dobar drug i još bolji komunist.

I love this game.
Pozdrav !

p.s.
– nešto sitnog imam dionica PODR i ovo nikako nije nagovor na kupnju ili prodaju tih PODR dionica.


ima li itko ovdje da pošalje bb na ovoj temi ?

1. – 4. liga.
– LEDO, ADPL, JDGT, ERNT, HT, ADRS, KOTR, KODT, MDKA, OPTE.

5. liga.
– ZABA, PBZ, PODR, HPB, ULPL, DLKV, HMST, SLPF, MAIS, TPNG.

– I love this game.
Pozdrav !


Ja se nadam spajanju sa ATGR.

Ne vjerujem da će se to dogoditi.

Ja bi osobno volio da taj papir padne jos za 50% ako.mene pitate i da se.moze kupiti jedno par tisuca komada…
Prosurfajte malo pa cete vidjeti….
Imace jucer.je bio pad cijene od 22 Odsto na prometu od 150 kuna….i vi kao sad.likujete.

Hahahaha
Dajte jos…neka danas padne za.50%…
A na topicu pljk cu staviti fundamente da se vidi

A BALVANA!!! :) :) :)

Ebo recimo ako ja pozelim dignuti ovaj papir danas sa 500 kuna za 70% hocete to isto napisati…i likovati….da mi je samo znati tko je jucer bio kupac na 5….hahahaha

A BALVANA!!! :) :) :)

Pa lijepo sam napisao na topu pljk da svatko za sebe prouci…nikog na nista ne nagovaram..eto usput kad vec to govorite moete i staviti da pljk ima u portfelju 67% istra d.d. sto je visestruko od iznosa koji ste naveli….samo to…nista drugo…a sacekajte rezultate sad za koji dan pa cete vidjeti..
Napominjem neka svatko dobro prouci gdje ce staviti svoj novac…..

A BALVANA!!! :) :) :)

New Report

Close