Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Po TA i po fundamentima koji će uskoro postati poznati široj javnosti, svakako LEDO (kao short term investicija)

Hell is Empty and all the Devils are Here

Svi zaboravljate na PIVK, steta sto clanak nije bio u poslovnom, nego u Glasu Slavonije…
Da je bio u Poslovnom, vec bi dionica bila na zasuzenoj perspektivi od 700 kuna…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

A kaj su rekli, kakav je urod? Mislim bilo je suho ove godine kak u Sahari

More i na prajvat

Imas na temi PIVK clanak…
Uglavnom, rekordni urod luka po Ha na razini EU. Susa ide u prilogu onima koji navodnjavaju, jer trosak navodnjavanja ne dize cijenu proizvoda koliko ga digne susa…pa ostane veca razlika [smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Hvala M.

Zakon si. Kad će nam Ledo na 15k

Svima rodio luk, bit će fiša i čobanca!
Agromeđimurje ima i vinski program za zaliti![smiley1]

Zakon si. Kad će nam Ledo na 15k

…..Pa krenuo je prema toj cifri, uskoro…..kirby je tek počeo s radom na ovoj dionici……[smiley1][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Hvala D. Zakon si. Kad će nam Ledo na 15k

Kad polizemo cijeli 3Q

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

mislite da je samo 15 sljedeća stanica? [smiley2]

ne mislimo, znamo[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


GERONIMO: ” Preporuka za sledećih 30 dana (gledao iz dimnih signala koji su učinkovitiji od TA analize) Medika,Montica,Viro,Ledo i Ingra ali na Ingri sljedi hlađenje od par dana što predstavlja idealnu priliku za dokup[smiley1][smiley1] ”

Za Viro, Ledo Ingru ti vjerujem, ali za Ove na M baš i ne!


Ove na M hmmm….. tako su rekli dimni signali baš će mo ih pratiti

SAM PROTIV SVIH

Oho i crveni brat Geronimo se koristi dimnim signalima, izgleda da bi ta metoda mogla zamijeniti onu tzv BRA analizu, hi,hi,hi a moguće i FuA, kome to još treba, [smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

New Report

Close