Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne zaboravimo na jednu sitnicu zvanu SMRT. Ili planirate s nofcima na onaj svijet? Znam da je ljudska pohlepa bezgranična pa me i ne čudi zabrinutost i zanimanje što s tolikom glavnicom tijekom penzije ali me svakako intrigira.

pohlepa? sada i ranije zivim udobno bez unistavanja glavnice, ali si s vremenom si mogu sve vise priustiti i nadam se da cu si moci jos vise. starim, zato mi treba vise udobnosti, a ni luksuz nece biti na odmet, koliko cu ostaviti ne razmisljam, ali da bih volio da imam dovoljno do smrti bi.



@PoAskuBidu

Kolega Drevil mi se ne čini uopće pohlepan, upravo suprotno…
Mi koji imamo djecu ponašamo se bitno drugačije od ljudi koji ih nemaju…
Sve kaj ne odnesem na onaj svijet, ostavit ću djeci…rasipan nisam…živim normalno….volio bih imati cca 3 Mkn u likvidnoj imovini da ne moram "strepit" što će biti sutra…hoćemo li žena ili ja ostati bez radnog mjesta i sl.

Tocno, nije to tako puno, budhala bi to sprzio bez problema. Nije samo fym kao cilj, vec staka, padobran, bypass a dolazi bez vidljivog odricanja i jakog napora: staka – padnu ti prihodi od rada, koliko ti nedostaje do razine za udoban zivot vadis od tuda, padobran – ostanes bez prihoda od rada, imas prostora godinama da se snadjes a da ti pri tome kvaliteta zivota ne opada, bypass – ostanes bez prihoda od rada a nemas godine za penziju koja nije tako daleko, premostis novcima za strane.



@PoAskuBidu

Kolega Drevil mi se ne čini uopće pohlepan, upravo suprotno…
Mi koji imamo djecu ponašamo se bitno drugačije od ljudi koji ih nemaju…
Sve kaj ne odnesem na onaj svijet, ostavit ću djeci…rasipan nisam…živim normalno….volio bih imati cca 3 Mkn u likvidnoj imovini da ne moram "strepit" što će biti sutra…hoćemo li žena ili ja ostati bez radnog mjesta i sl.

Komentar je išao Ciciji ne Drevilu.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

trošite, kupujte stvari, kupujte onda djeci stanove, ne budite naivni da će vam se imovina uvećati samo tako, pasivnim držanjem hrvatskih i regionalnih dionica. neće. ostat ćete bez glavnine. na vrijeme izvucite novac i pravac cigla. a to vrijeme je sada ili uskoro. roditelji, uživajte u životu. nije život strepiti oko novaca i brinuti o uvećanju novaca. novac je da se troši. čim se troši, stigne još. to je kozmička pravda. a ako se čuva, nikad novog nećete vidjeti.

...povijest se ponavlja...



@PoAskuBidu

Kolega Drevil mi se ne čini uopće pohlepan, upravo suprotno…
Mi koji imamo djecu ponašamo se bitno drugačije od ljudi koji ih nemaju…
Sve kaj ne odnesem na onaj svijet, ostavit ću djeci…rasipan nisam…živim normalno….volio bih imati cca 3 Mkn u likvidnoj imovini da ne moram "strepit" što će biti sutra…hoćemo li žena ili ja ostati bez radnog mjesta i sl.

Potpuno se slažem, ko da ste mi pročitali misli.

Čitate si misli a ne možete pročitati tekst. Ili se slažeš s ovim s čim se i ja slažem: Mi koji imamo djecu ponašamo se bitno drugačije od ljudi koji ih nemaju…
Sve kaj ne odnesem na onaj svijet, ostavit ću djeci…rasipan nisam…živim normalno….volio bih imati cca 3 Mkn u likvidnoj imovini da ne moram “strepit” što će biti sutra…hoćemo li žena ili ja ostati bez radnog mjesta i sl.

moraš biti precizan da te ceo svet razume.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

delboy
imate fantastične komentare. iako malo previše crnjačite, a ponekad ste i malo kontradiktorni. no, nema veze, sve u svemu, vrlo zanimljivo. usput, koliko imate godina, ako nije tajna?


trošite, kupujte stvari, kupujte onda djeci stanove, ne budite naivni da će vam se imovina uvećati samo tako, pasivnim držanjem hrvatskih i regionalnih dionica. neće. ostat ćete bez glavnine. na vrijeme izvucite novac i pravac cigla. a to vrijeme je sada ili uskoro. roditelji, uživajte u životu. nije život strepiti oko novaca i brinuti o uvećanju novaca. novac je da se troši. čim se troši, stigne još. to je kozmička pravda. a ako se čuva, nikad novog nećete vidjeti.

Jako loš savjet za djecu.



Ne zaboravimo na jednu sitnicu zvanu SMRT. Ili planirate s nofcima na onaj svijet? Znam da je ljudska pohlepa bezgranična pa me i ne čudi zabrinutost i zanimanje što s tolikom glavnicom tijekom penzije ali me svakako intrigira.

pohlepa? sada i ranije zivim udobno bez unistavanja glavnice, ali si s vremenom si mogu sve vise priustiti i nadam se da cu si moci jos vise. starim, zato mi treba vise udobnosti, a ni luksuz nece biti na odmet, koliko cu ostaviti ne razmisljam, ali da bih volio da imam dovoljno do smrti bi.
[/quote]KOMENTAR JE IŠAO CICIJI. Isuse.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

” novac je da se troši. čim se troši, stigne još. to je kozmička pravda. a ako se čuva, nikad novog nećete vidjeti.” Od sveg ovog pesimizma gdje si “ubio Boga” optimizmu jedino je ova rečenica istinita…sve ostalo me podsjeća na vremensku prognozu gdje prognostičari promaše sve šta se može i ne može ali uvjeravaju narod da imaju najnovije kompjutorske izračune i modele koji su jako “precizni” a stvarnost je sasvim suprotna. Dečki moji katastrofičari…doći će i vaših pet minuta jednom…ako ne prije onda za sto godina.




Ne zaboravimo na jednu sitnicu zvanu SMRT. Ili planirate s nofcima na onaj svijet? Znam da je ljudska pohlepa bezgranična pa me i ne čudi zabrinutost i zanimanje što s tolikom glavnicom tijekom penzije ali me svakako intrigira.

pohlepa? sada i ranije zivim udobno bez unistavanja glavnice, ali si s vremenom si mogu sve vise priustiti i nadam se da cu si moci jos vise. starim, zato mi treba vise udobnosti, a ni luksuz nece biti na odmet, koliko cu ostaviti ne razmisljam, ali da bih volio da imam dovoljno do smrti bi.
[/quote]KOMENTAR JE IŠAO CICIJI. Isuse.
[/quote]
sorry:)


trošite, kupujte stvari, kupujte onda djeci stanove, ne budite naivni da će vam se imovina uvećati samo tako, pasivnim držanjem hrvatskih i regionalnih dionica. neće. ostat ćete bez glavnine. na vrijeme izvucite novac i pravac cigla. a to vrijeme je sada ili uskoro. roditelji, uživajte u životu. nije život strepiti oko novaca i brinuti o uvećanju novaca. novac je da se troši. čim se troši, stigne još. to je kozmička pravda. a ako se čuva, nikad novog nećete vidjeti.

nadam se da je ovo sarkazam, prevedeno vjerojatno si htio reci: ne pruzite djeci sve da im ne zahebete karakter, ne kupujte ciglu biti ce sve jeftinija, čim potrosis sve a ne zaradis nista, novac nece doci po kozmickoj pravdi vec zivi zid da te spasava od delozacije itd. jesam li u pravu?

New Report

Close