Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ups..i aci naravno….a evo reci cu i jednog purana..puljanka…to s kupio na nagovor jednog prekaljenog burzovnog jahaca…cca 0,5% portfelja

Znaci 300kom Puljanke po 1.2kn i pomnoženo s 200 kaže da vam je portfelj 60.000kn.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Računica vam je štimala do množenja s 200 …

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


Računica vam je štimala do množenja s 200 …

0,5% portfelja, dakle 200-ti dio je u Puljanki kolega.
Dakle 300×1,2×200=72000
Ja sam malo zaokružio gore dolje

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Hahaha….bas si me nasmijao…originalan si nema sta….samo kako predvidas te brojke i kako znas koliko netko ima dionica i po koliko ih je kupio….ti si definitivno falio profesiju….trebao bi nuditi usluge tarota…graha..onih kugli…i slicno…siguran sam da bi zaradio puno vise nego na burzi…

A BALVANA!!! :) :) :)

za Ivanu:
pogledajte i danas, PCTS i GAMA. preko 10% trenutno. Lijepo sam vam rekla. Bilo bi vam bolje da ste se ukrcali umjesto što ste me ismijavali, ali ako požurire još stignete s ukrcajem.


za Ivanu:
pogledajte i danas, PCTS i GAMA. preko 10% trenutno. Lijepo sam vam rekla. Bilo bi vam bolje da ste se ukrcali umjesto što ste me ismijavali, ali ako požurire još stignete s ukrcajem.

s ukrcajem stignu svi, ali što će biti s iskrcavanjem, ako nastane gužva, mene ovo podsjeća na nedavno trgovanje ZB



za Ivanu:
pogledajte i danas, PCTS i GAMA. preko 10% trenutno. Lijepo sam vam rekla. Bilo bi vam bolje da ste se ukrcali umjesto što ste me ismijavali, ali ako požurire još stignete s ukrcajem.

s ukrcajem stignu svi, ali što će biti s iskrcavanjem, ako nastane gužva, mene ovo podsjeća na nedavno trgovanje ZB
[/quote]

mene ne podsjeća ni najmanje. čak naprotiv, čista suprotnost. ako vas stvarno zanima zašto tako mislim, pogledajte na temama PCTS i GAMA i SNHO. ne da mi se sad tu prepisivati činjenice. nije teško za shvatiti.




za Ivanu:
pogledajte i danas, PCTS i GAMA. preko 10% trenutno. Lijepo sam vam rekla. Bilo bi vam bolje da ste se ukrcali umjesto što ste me ismijavali, ali ako požurire još stignete s ukrcajem.

s ukrcajem stignu svi, ali što će biti s iskrcavanjem, ako nastane gužva, mene ovo podsjeća na nedavno trgovanje ZB
[/quote]

mene ne podsjeća ni najmanje. čak naprotiv, čista suprotnost. ako vas stvarno zanima zašto tako mislim, pogledajte na temama PCTS i GAMA i SNHO. ne da mi se sad tu prepisivati činjenice. nije teško za shvatiti.
[/quote]
ma to sam pročitao, ali mi nije jasno da vi ne želite biti još bogatija, na svim nabrojanima samo 50000 prometa

Za mog dragog i postenog matenaticara prognistika alias Splico…
Napisao cca 0,5%….a evo sad cu vam reci tocno pa vi racunajte….greskom izostavljena jedna nula….i tocno imam 0,04% portfelja (radi se o puljanki)….i trenutno sam u minusu i to dobrom…….uvidom u stanje dionicara ako mi znate ime i prezime vidjet cete da sam izmedu 10-20…mjesta….pa vi sad iz kristalne kugle…graha…crtkarija…TA…i drugih pomagala racunajte koliko imam dionica i koliki mi je portfelj….
Evo ovdje javno obecavam da cu mom dragom Splici za Bozic kupiti najveci poklon sto ga djeda Mraz moze nositi….ako pogodi barem priblizno koliko je….a ja cu screenshotati i obecavam poklon….samo dragi moj cijenjeni Splico….reci sta bi zelio i dali si bio dobar ove godine..
I zaista iako nisam pisao po forumu dugo vremena…jednostavno obozavam tvoje postove…nekad mi zaista uljepsas dan i od srca me nasmijes….origigi si….total

A BALVANA!!! :) :) :)

Kolegice Ivana,KOTR,Adris i slicni…treba im pola godine za 30%.
A vidite kako moj IGH u samo 8 burzovnih dana naraste 30%.
Takve dionice volim.
Najgore sto ce Igh i dalje rasti uz vise od 3 booka pa se i dalje cudite.
Moj target 136,99kn iako ode mozda i do 145kn.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

A zasto Vas dva s obzirom da ste iz Splita ne dogovorite jedan mec umisto da ovde kakate. Ako niste sigurni u sebe evo mozete oba protiv mene istovremeno. U Splitu sam 4.11. mozemo se nac isprid cementare u Majdanu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Hahahajaha…frenkie….ja san vise za to da kupimo nestp za Bozic Splici..akar i neke.dionice…
Ja san.mirnog karaktera…nikakvi mecevi….jedino mec za pripadnicom lijepseg spola.u vodoravnom polozaju prihvacam…
Moram malo prcat…a sta je u tom lose..
Forum je posta suhoparan…uvik isti likovi tudim hurcom pletu koprive…
Malo svezine.nebi skodilo….a svi stari clanovi su odavno uvatili crtu odavde….
Sjetimo se samo Real Beara….ili Fabo….toliko je bilo dobrih i kvalitetnih pistova da ga je ova umisljena bagra potirala

A BALVANA!!! :) :) :)

New Report

Close