Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Preporuka za kupnju.

KOTR.

– … te ju očekujem vrlo brzo u redovnom trgovanju.

– je li primjećujete da sve što na ovoj temi napišem to se i ostvari.

– danas je KOTR ušao u redovno trgovanje.
– možete ga i prodati po 1.318,80 Kn.

– s ovim postom prestaje moje drukanje za ovu investiciju.

– I love this game.
Pozdrav !


Znači ako sam sve dobro shvatio, a posebno gđa Ivanu.

Uzmem kredit na 200.000 $, lijepo dokupim ADRIS, OPTIMU, Janaf i recimo ostatak puknem na Zvijezdu i KOTR.

Moje je pitanje kada kupim dionice da li da odmah proglasim osobni bankrot (da me posle ne zezate) ili je Vaše mišljenje da se ljudi rješavaju dionica dok još ima kakvog takvog prometa?

– da si uzeo kredit i kupio kad je trebalo te nabrojene dionice stvarno bi lijepo zaradio ali tu nedostaje MDKA i još poneke dionice.

– I love this game.
Pozdrav !


Sigurno necete kupovati Adris jer mora roknuti

– I love this game.
Pozdrav !


dionice ce padati kao i Crobex uskoro. Vazno je znati pogoditi

– ovo je glavni razlog zašto moj prijatelj Splićo zvani “prognostik” i gospon GearBear nikad nemaju kuna.
– važno vam je znati a ne pogoditi.

– I love this game.
Pozdrav !


Evo malo nakon 500 kn sam počeo stavljati naloge na adrs….vi navijajte umjesto mene…tako da vaše drukanje mi je korisno…nastavite molim vas..

– ADRS-p još nije dogurao do 500 Kn.
– na dionice tipa ADRS ne možete drukati, odnosno od tog drukanja nemate gotovo nikakve koristi.
– tu su vam glavni igrači fondovi i biti će kako oni odluče.
– zaraditi se može ako na vrijeme prepoznate igricu i znate dokle bi fondovi to mogli gurati.
– i normalno u takvu investiciju upumpate dosta love kako bi mogli zaraditi bezobrazno puno love.

– I love this game.
Pozdrav !

Prodao 10% adrs sto sam imao…trebai malo kesa…a i 95% zarade je sasvim zadovoljavajuce…za sada….ostali nalozi ostaju preko 500….a ovo sto sam oslobodio pocinjem skupljati dvije dionice …posebno jednu posto je druga u posebnom rezimu trgovanja…

A BALVANA!!! :) :) :)


Prodao 10% adrs sto sam imao…trebai malo kesa…a i 95% zarade je sasvim zadovoljavajuce…za sada….ostali nalozi ostaju preko 500….a ovo sto sam oslobodio pocinjem skupljati dvije dionice …posebno jednu posto je druga u posebnom rezimu trgovanja…

Nemoj samo JADROPLOV kao nekad davno po 120kn

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Jadpl necu sigurno…..jdpl je za mene bila dobra prica…provrti malo jdpl…140 sve rijeseno…ne brini…iako imam i nesto brodara…atpl…ali sitno…kupljeno na 190…

A BALVANA!!! :) :) :)

Najveci dio portfelja mi je adrs…ht…jmnc….a do prijw desetak dana i rivp koji nazalost vise nemam…
Zatim ledo…zvzd…i onda neloliko mojjih favorita u sitno…medu njima atpl…blje..htpk..ztnj… bdss mi je ostala ialo se vise ne trguje sa njom ali je nisam htio prodavati…neka stoji….i jos nekoliko purana

A BALVANA!!! :) :) :)

Ups..i aci naravno….a evo reci cu i jednog purana..puljanka…to s kupio na nagovor jednog prekaljenog burzovnog jahaca…cca 0,5% portfelja

A BALVANA!!! :) :) :)

Vaš link …


Evo, ja mislim da je uvjerljivi best buy bilo koji derivat SNHO-a. Moj izbor je recomo pcts, gama, delta. Tu vidim potencijal rasta i do 200%. Za 100% rasta na navedenim dionicama sam gotovo sigurna u narednih godinu dana.

Citiram malo samu sebe, čisto da Ivani vadim mast. Znači, pogledajte gamu deltu i pcts kad sam ovo napisala i danas.
Nagradno pitanje – kako će to izgledati za godinu dana?

Za odgovoriti na to pitanje treba vam (kao što sam već jednom ranije napisala):
– da znate zbrajati
– da znate množiti
– da imate bar prosječnu inteligenciju

Dovoljno materijala imate čak ovdje na forumu, ne trebate se mučiti i pretraživati druge informacije (mislila sam da to neću nikad reći za forum, al za ove 3 dionice je stvarno tako, vjerovali ili ne)
[/quote]

Ivana, i pcts mi je danas narastao. Al nije to jos nista, idemo i puno dalje.

New Report

Close