Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

DLKV
ULPL

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


DLKV
ULPL

Klonite se kolega ULPL, tu je NAV negativan i lako ovo može do 0kn.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

gledam cijeli brod. sektor i potražnju.
atpl, jdp (jdpl doduše na malom prometu ) su krenuli , ovdje očekujem također boom .
a ovo za nav kasnije.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !



tek sada mi je računati tjednu zaradu,…..
u košaricu mi je uletjelo podosta HT-a

– I love this game.
Pozdrav !


Gubitnica dana Ivana 007 jer ipak od svih dionica samo HT i Belje padaju,
a kolegica se pohvalila kupnjom HT-a po 167kn.
Već silni gubici, baš kao kolega Bear koji nikad ne pogodi.
[/quote]

U čemu je tajna , da netko pogodi , a netko ne ?
Ako nije tajna ?


u košaricu mi je uletjelo sitno HT,

– Splićo sitno nije podosta.
– drugi put kada budeš ispravljao moj navod napiši masu dionica HT.

– I love this game.
Pozdrav !

Informanka.

– dragi investitori jeste li danas iskoristili ah-cijske cijene za ulaz u ADRS ili ste odlučili pogubiti lovu na brodarima ???

– I love this game.
Pozdrav !


U čemu je tajna , da netko pogodi , a netko ne ?
Ako nije tajna ?

– nema vam tu tajne.
– stalno isti pogađaju ili zarađuju na burzi ali su u velikoj manjini i ima ih 10%.
– velika većina cca 90% na žalost gubi lovu na burzi.

-I love this game.
Pozdrav !

jel to stvarno istina da ih samo 10% zaradu? Izgleda mi premalo


jel to stvarno istina da ih samo 10% zaradu? Izgleda mi premalo

ako se gleda zadnjih mjesec dana, kad skoro sve dionice rastu, onda to sigurno nije točno.
sada su skoro svi u nekom plusu. rijetki su u minusu. i svi sada misle da su jako pametni, da su vrhunski investitori.

međutim, ako pogledate na periodu od npr 10 godina, onda se slažem s kolegicom ivanom. vjerojatno je 10% zaradilo, a 90% su pogubili novac.

isto tako će biti i u narednih 10 godina. 10% će zaraditi novac.90% će izgubiti novac, ali će bar zaraditi iskustvo za onih sljedećih 10 godina.

U pravu ste. Gledam od datuma pocetka trgovanja do danas pa mi tih 10% izgleda stvarno premalo. Mozda su ljudi prepohlepni pa previse spekuliraju i ulazu u dionice koje su prerizicne koje imaju veliku mogucnost zarade ali mali postotak vjerovatnosti iste. Dionice koje imam mislim da su sigurne a imaju veliki povrat uz minimalne transakcije.
Samo manje pohlepe i postotak ce bit puno veci

Točno kolega ! Po horizontalnom principu gubitak je veći i podrazumijeva Većinu a po Vertikalnom Manjinu i opet se zna tko je u toj skupini .

ovaj tjedan ide Lrhc pa bi alfabeti mogli postati neopravdano zaboravljene zvijezde .
Zivi bili pa vidjeli.
Nesto sam dokupljivao i slinio gledajuci kako drugi rastu.
Red je da i ja naplatim oziljke iz rane jeseni 2016

New Report

Close