Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne smijem dublje pisati, nakon toga cjelodnevni muk na temi. evo nesto light: turisti i dalje hit, cijene rastu, ne staju! zahebano za investitore s dubokoumnim ocekivanjem “dugorocnog medjusektorskog uprosjecivanja” u pristupu investiranju tj. ovi su rasli puno, pa vise nece, a ovi su pali tako nisko da nize ne moze pa ce sada rasti”.

Evo malo nakon 500 kn sam počeo stavljati naloge na adrs….vi navijajte umjesto mene Jovana…tako da vaše drukanje mi je korisno…nastavite molim vas..
Kad ovo prodam neće me opet biti godinu dvije…a vi pišite da sam bankrotirao….
Ja te naprosto obožavam…bipolarno si već kupila…prodat ga nažalost nemožeš..
volim ovu igru..
pozdrav

A BALVANA!!! :) :) :)

kakav petak, dan za pamcenje! petak inace – dan dosade ili hladjenja ili korekcije, danas ne, turisti, ledo itd. portfelj poskocio za jos 1%, sada na 22,6% u ovoj godini. kako stojite s godisnjim rastom i s kakvim portfeljem?


– jeste li uspjeli jutros kupiti dionice ADRS-a evo cijena je već porasla za +2.38% .

– kad je ocijena posta 16% to znači kako nažalost velika većina investitora nije uspjela kupiti dionice ADRS-a.

– I love this game.
Pozdrav !


kakav petak, dan za pamcenje!

– normalno kada je Crobex porastao za +1.14% .
– evo tek sam stigla iz Zagreba, tek sada mi je računati tjednu zaradu, a koliko vidim i dnevna mi je fenomenalno dobra.
– danas iako me nije bilo za komp. u košaricu mi je uletjelo sitno HT, bila sam i na kupnji ADRS (sitna kupnja) ali su cijenu bezobrazno podigli tako da mi ta dionica nije uletjela u košaricu.

– I love this game.
Pozdrav !


kakav petak, dan za pamcenje! petak inace – dan dosade ili hladjenja ili korekcije, danas ne, turisti, ledo itd. portfelj poskocio za jos 1%, sada na 22,6% u ovoj godini. kako stojite s godisnjim rastom i s kakvim portfeljem?

36,97% YTD baš osvježio podatke u Excelu:)
uključuje reinvestirane dividende i porast cijene na ADPL, ADRS-P, ATGR i RIVP.
Nisam naviknut na takav rast, ali nećemo se buniti 🙂

A random walk down Wall Street...



– jeste li uspjeli jutros kupiti dionice ADRS-a evo cijena je već porasla za +2.38% .

– kad je ocijena posta 16% to znači kako nažalost velika većina investitora nije uspjela kupiti dionice ADRS-a.
– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

od mene Ivana uvijek 100 to je sada prst gore, iako adrs jos nemam, a za adris vidjeti cemo da li cu ulaziti ovisno o brojkama u fi q3.



kakav petak, dan za pamcenje!

– normalno kada je Crobex porastao za +1.14% .
– evo tek sam stigla iz Zagreba, tek sada mi je računati tjednu zaradu, a koliko vidim i dnevna mi je fenomenalno dobra.
– danas iako me nije bilo za komp. u košaricu mi je uletjelo sitno HT, bila sam i na kupnji ADRS (sitna kupnja) ali su cijenu bezobrazno podigli tako da mi ta dionica nije uletjela u košaricu.
– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Da, ove godine nisam brzi od crobexa, priznajem po ko zna koji put ovdje, ali barem se svi raduju a ne ja sam kao prijasnjih godina:)

Evo, ja mislim da je uvjerljivi best buy bilo koji derivat SNHO-a. Moj izbor je recomo pcts, gama, delta. Tu vidim potencijal rasta i do 200%. Za 100% rasta na navedenim dionicama sam gotovo sigurna u narednih godinu dana.

Citiram malo samu sebe, čisto da Ivani vadim mast. Znači, pogledajte gamu deltu i pcts kad sam ovo napisala i danas.
Nagradno pitanje – kako će to izgledati za godinu dana?

Za odgovoriti na to pitanje treba vam (kao što sam već jednom ranije napisala):
– da znate zbrajati
– da znate množiti
– da imate bar prosječnu inteligenciju

Dovoljno materijala imate čak ovdje na forumu, ne trebate se mučiti i pretraživati druge informacije (mislila sam da to neću nikad reći za forum, al za ove 3 dionice je stvarno tako, vjerovali ili ne)

Pogledao “too big to fall”, dobar, posebno mi se svidja detalji kada zovu warrena upomoc. jedan od pet najboljih koje sam pogledao o trzisnim ciklusima ili burzi. dakle bili bi to jos margin call, wall street, wolf of the wall street i onaj o enronu. volim likove koje bi trebali biti negativci po zamisli scnarista, i nije mi najjaci gordon gekko, niti je greed koliko god bio dobar najaci govor. najjaci mi je onaj od jeremy ironsa kad jede i objasnjava kevin spaceyu koji zeli izaci van, evo nasao ga pod quotes filma John Tuld: So you think we might have put a few people out of business today. That its all for naught. You’ve been doing that everyday for almost forty years Sam. And if this is all for naught then so is everything out there. Its just money; its made up. Pieces of paper with pictures on it so we don’t have to kill each other just to get something to eat. It’s not wrong. And it’s certainly no different today than its ever been. 1637, 1797, 1819, 37, 57, 84, 1901, 07, 29, 1937, 1974, 1987-Jesus, didn’t that fuck up me up good-92, 97, 2000 and whatever we want to call this. It’s all just the same thing over and over; we can’t help ourselves. And you and I can’t control it, or stop it, or even slow it. Or even ever-so-slightly alter it. We just react. And we make a lot money if we get it right. And we get left by the side of the side of the road if we get it wrong. And there have always been and there always will be the same percentage of winners and losers. Happy foxes and sad sacks. Fat cats and starving dogs in this world. Yeah, there may be more of us today than there’s ever been. But the percentages-they stay exactly the same.
sve je tu, iduci put dobro izaci i uci i mojih sadasnjih 50% od fym postaje sigurno fym.

drugi tjedan opet na putu ali sa dobrim signalom, bol na bracu. namjerno necu imati skatulu od investora pa ce biti mogu gledati ali ne mogu dirati. kad moram u tovar centar, jedino nedosadno utociste mi je profil a tamo je samo beletristika stalno nova, ostalo se jako sporo dopunjuje, svejedno danas naletio na jedan biser, nakon kahnemana thaler i poticaj, tek poceo, nosim na brac.


tek sada mi je računati tjednu zaradu,…..
u košaricu mi je uletjelo podosta HT-a

– I love this game.
Pozdrav !


Gubitnica dana Ivana 007 jer ipak od svih dionica samo HT i Belje padaju,
a kolegica se pohvalila kupnjom HT-a po 167kn.
Već silni gubici, baš kao kolega Bear koji nikad ne pogodi.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

New Report

Close