Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kakvi su bili prijedlozi za kupnju ovog vikenda :
– VIS malo je pao – 1.42%, nisu se ostvarile preporuke dobrog ulaganja, a najviše se je pisalo o VISU.
– bio je i jedan usamljeni prijedlog FRNK – 5.51%.
– a nekad jako interesantna dionica na ovom forumu PUNT odradio je nevjerovatni rast od čak 5.92%.
Pozdrav !

Usamljeni prijedlog [smiley2], e da, fundamenti ukazuju da je tržištna cijena vrlo nisko. Nedavno je već skliznula na 2200 kn, mislim da je to dno. Kako je izašlo FI pokazalo se da je su smanjeni prihodi za nekih 34% u odnosu na isto razdoblje lani. Zbog tog je bilo te prodaje, ali nisu gubitaši zbog toga. Po meni jako podcijenjena dionica.

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Za gospodina Apoksiomena
– protiv sam cenzure, općenito.
– ali nakon 644 posta, text posta će se prikazati nakon odobrenja moderatora.
– u Vašem slučaju nakon više bisera koje sam pročitala trebalo bi pisati, text posta će se prikazati za tjedan dana.
Pozdrav !

Zaboravio si pridodati u book sve one brodove privezane u luci. A tek kad ih revaloriziramo…
Ma LKRI UP, UP


Zaboravio si pridodati u book sve one brodove privezane u luci. A tek kad ih revaloriziramo… Ma LKRI UP, UP

Točno i one u Splitu i u Dubrovniku, Šibeniku, Zadru i Draču, Budvi te Anconi. Kada i to pribrojimo koliki je sad book LKRI?

I svu sol i sunčane zrake na Jadranu…
[smiley2]

x


koliko samo vrijedi jedan dok, a koliko jedan vez.

– ostalo što si naveo nemam pojma.
– ali ovo što sam izdvojila, za sve investitore.
– NE VRIJEDI NIŠTA, nula vrijednosti, zašto.
– luke i imovina u njima su vlasništvo RH.
– lučke uprave gospodare tim vrijednostima i za to, za državu ubiru naknade.
– Luka Rijeka je dobila koncesijsko pravo na rad u tim prostorima, koje je vremenski ograničeno.
– lučka uprava je državni organ i nema veze s poduzećem Luka Rijeka.
– ovo što sam napisala sigurno nije mnogima jasno, ali je sigurno tako.
Pozdrav !


Ivana 7, otkrijte nam tajnu, koje su to 4 podcijenjene dionice…

– sigurno ima još i više na našem tržištu takvih firmi.
– kad ulaziš u takve investicije onda jednostavno moraš i sve znati o njima.
– e sad zašto se o tome ne može pisati,
– pa to su u većini slučajeva slabo likvidne dionice, koje je teško nadokupiti u željenim količinama bez dizanja cijene, a teško je i izići iz njih bez velikog pada cijene.
– sigurno bi i meni bilo bolje sad izići iz tih dionica i sve uvaliti u HT.
– ali kod mene vlada velika disperzija rizika.
– a na dionicama je bitna zarada, zato kupi HT.
– a te potcijenjene dionice već će otkriti Sasko i ekipa, pa se nemoj bojati kako neće biti i za tebe pokoja dionica.
Pozdrav !


Čudo od djeteta je u Ingri i Ledu, hi,hi,hi, što će mu više [smiley2]

– i ja sam prisutna u Ingri i Ledu, te sebe ne smatram čudom od investitorice.
– nekada sam tu pisala kako ulažem samo u dionice koje imaju potencijal rasta preko 100%.
– tada ste me i dosta za……li zbog toga.
– ali zar nije tada moj mačak preporučio kupnju LEDA kad je to još bilo i ispod 5.000kn.
– sad kad je odradio rast, kod mene dobro preko 100%, odjednom postaje jako dobar, a možda je i jako dobar, tko može sve znati.
Pozdrav !

o tek sam sad primjetio da me se trača…….. [smiley2]

moja filozofija ulaganja je prava dionica u pravo vrijeme s pravim prinosom!

a ne koliko je ko dugo čamio u kojoj dionici ili na koliko se počeo baviti čamljenjem!

meni je stvarno žao što se ne bavim dionicama od 90tih dok sam još išo u osnovnu školu i cijene su bile puno manje nego danas pa bi vjerojatno i ja na mnogo manjim iznosima otkrivao dionice!

pozdrav! [smiley11]

Preporuka za sledećih 30 dana (gledao iz dimnih signala koji su učinkovitiji od TA analize)

Medika,Montica,Viro,Ledo i Ingra ali na Ingri sljedi hlađenje od par dana što predstavlja idealnu priliku za dokup[smiley1][smiley1]

SAM PROTIV SVIH


Preporuka za sledećih 30 dana (gledao iz dimnih signala koji su učinkovitiji od TA analize)

Medika,Montica,Viro,Ledo i Ingra ali na Ingri sljedi hlađenje od par dana što predstavlja idealnu priliku za dokup[smiley1][smiley1]

Za Viro, Ledo Ingru ti vjerujem, ali za Ove na M baš i ne!

Kad prodreš plitko, na jakom si terenu


o tek sam sad primjetio da me se trača…….. [smiley2]

moja filozofija ulaganja je prava dionica u pravo vrijeme s pravim prinosom!

a ne koliko je ko dugo čamio u kojoj dionici ili na koliko se počeo baviti čamljenjem!

meni je stvarno žao što se ne bavim dionicama od 90tih dok sam još išo u osnovnu školu i cijene su bile puno manje nego danas pa bi vjerojatno i ja na mnogo manjim iznosima otkrivao dionice!

pozdrav! [smiley11]

Imamo sličnu ulagačku strategiju – uđi – zaradi – izađi. Najgore je čamiti u dionici na kojoj tirtraju sva četiri žmigavca

Sve više komuniciramo, sve se manje razumijemo

New Report

Close