Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ivana nije ti Lplh više brodar. Kane malo jače ući u turizam. Vjerojatno prate forum pa se odlučili ugledati na tebe.




Vama još uvijek moderatori nisu izbrisali nick ?
Za nekoga kome je otprilike 70 % ili više postova pobrisano mislio sam da će vas odavno staviti u grupu " izbrisani ".

– molila bih vas da na ovoj temi ne pišete protiv mog prijatelja Spliće zvanog "prognostik" jer da ga nema trebalo bi ga izmisliti.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
Ne zamjeram kolegi Plavome. Po njemu sam ja kriv sto sam drukao na pad LKPC sa 1700 na 400kn i ULPL sa 700 na 120kn.
Kolega Plavi znam da ste pogubili ogromne novce,ali sad cu biti prepotentan pa reci ZAR VAM NISAM REKAO?
[/quote]

Dragi kolega što li je vama, nedostatak ljubavi biće? Dobro sam ja to uvidio izgleda.
Pa vi ste član foruma od 2015. a ja LKPC nisam imao od 2011. kada sam prodao pošto sam i dokapitalizirao isti dan, nemojte izmišljati stvari.

ULPL sam imao samo jednom i to 2007. godine, vidim dvije transakcije, kupnja po 3724, a prodaja po 4321. Još jedno iznošenje laži. Nije vam to dobro kolega, vidim da imate i neke naznake ponašanja koje je uobičajno u jednom našem kvartu u Zagrebu, primirite se malo, pa polako …

Držte se vi Ivane, ona vam puno može pomoći, i u ulaganju a i u ovome drugome što vas mući.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

– gospon Plavi, sad od vas očekujem da napišete ime dionice na kojoj će se zaraditi bezobrazno puno novaca !!!

– I love this game.
Pozdrav !

Uvažena kolegice ivana,

Čini mi se da ono što imam je i dalje najbolja kupnja trenutno, ali tu su mi ulazi bezobrazno mali u odnosu na sadašnje cijene pa ne bih htio biti bezobrazan da preporučujem nešto na taj naćin.

Možda vam vaš prijatelj prognostik može dati još koji ticker za preporučiti, ali budite iznimno oprezna .On vam ima dosta tickera gdje je u minusu trenutno, ali je zato prava poštenjačina i sve će pošteno preporučiti, ono što on stvarno misli da će gore. Što on napiše to ne treba ne uzeti u obzir, jer sam ćuo da se čak zna dogoditi da kada povuće linije na grafu, prvo preporuči forumašima, pa tek onda ( kada cijena poraste ) on kupuje. E zato vam je on trenutno u minusu u nekim dionicama, ako ste se pitali kako to da mu tehnička ponekad ne radi dobro-zato jer je poštenjačina samo takva. Prvo da drugima, pa tek onda sebi, legenda samo takva.

p.s. vidim da imamo istu perjanicu sa najvećim udjelom ,e eno nam je na 450 trenutno.. ( tu nam je naš prognostik promašio sa svojom tehničkom analizom, ali desi se to njemu ponekad ne u više od 95 % slučajeva )

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



A te P serije za povlaštene naivce

– A ta P serija za povlaštene naivce i jutros +2.01%.
– jesi uskočio u vlakić ???
[/quote]

– evo je već na 450.
– gospon prognostik dokle bi ovo moglo rasti, odnosno po vama koliko vrijedi po tehničkoj a koliko po fundamentalnoj ???

– I love this game.
Pozdrav !


Ivana nije ti Lplh više brodar. Kane malo jače ući u turizam.

– zašto mislite da je PTKM loša investicija ???

– I love this game.
Pozdrav !


– evo je već na 450.
– gospon prognostik dokle bi ovo moglo rasti, odnosno po vama koliko vrijedi po tehničkoj a koliko po fundamentalnoj ???

Vjerovatno do 15% ispod REDOVNE serije.
Lijepo se vratite u prošlost gdje jasno piše da je 590kn VRH i
da je sam govorio o R seriji.
Povlaštena uvijek kasni, jedini problem je što možete ovdje
zaglaviti, zadugo novce ne vijdeit, baš kao i na KODT, KOTR i sličnim firmama koje
trenutno otpuštaju ljude I TO JE ČINJENICA.
Ne smijem objaviti listu imena otpuštenih osoba, ali KODT otpušta ljude
i to je činjenica.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Nisam tako pametan i vrijedan da bi imao stav o svakoj tvrtki izlistanoj na ZSE. Ti vidim jesi pa reci zašto brodar LPLH nebi bio vrijedan tvoje preporuke.



Na LPLH ni aska ni bida nakon…

– ne bih preporučila kupnju toga brodara a isto tako ni DDJH.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
Ja bi Đuru svakako preporučio. Kad vidim kakvom aklamacijom sekta kliče Velikom vođi i obasipa ga mirisom, zlatom i tamjanima, obuzme me neka blagost i mirnoća jer znam da će uvijek tamo naći neki vjernik koji zna da cijena Đure vrijedi više od moje kupovne. Evo od moje kupovine do sada misle da vrijed preko 10 posto, a spominju se cifre i od 60 kn za što ću im ih s velikim oduševljenjem prepustiti ako me želudac ne potjera nekad ranije.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Preporuka za kupnju.

KOTR.

– za razliku od većine dionica gdje je graf otišao u plafon tu je otišao u podrum.
– dionicom se već mjesecima svakodnevno trguje 50-60 dionica po 1.250kn.
– pitanje je koliko još ima tih dionca po 1.250kn.
– ova dionica po 1.250kn to vam je stvarno diskontna cijena.

– pogledajte sami kako firma posluje, koliku dividendeu isplaćuje svake godine i sami procijenite isplati li se to kupiti.
– na ovoj dionici je bilo stvarno dosta te trgovine te ju očekujem vrlo brzo u redovnom trgovanju.
– rast dionice do sljedeće dividende očekujem na cca 1.500kn.

– evo je danas na 1.310 kn.
– polako ali sigurno dolazi na moj target.
– tu nećete zaraditi neku veliku lovu na povećanju cijene dionice, ovo je prvenstvano dionica koja svake godine isplaćuje solidnu dividendu i vrijedi ju imati samo zbog te dividende.

– za sve vas željnih velikih prinosa tu vam je INGRA, IGH, PTKM…

– I love this game.
Pozdrav !


ali KODT otpušta ljude i to je činjenica.

– ali KODT je danas porasla +2.27% i to je činjenica.

– I love this game.
Pozdrav !



– evo je već na 450.
– gospon prognostik dokle bi ovo moglo rasti, odnosno po vama koliko vrijedi po tehničkoj a koliko po fundamentalnoj ???

Vjerovatno do 15% ispod REDOVNE serije.
Lijepo se vratite u prošlost gdje jasno piše da je 590kn VRH i
da je sam govorio o R seriji.
Povlaštena uvijek kasni, jedini problem je što možete ovdje
zaglaviti, zadugo novce ne vijdeit, baš kao i na KODT, KOTR i sličnim firmama koje
trenutno otpuštaju ljude I TO JE ČINJENICA.
Ne smijem objaviti listu imena otpuštenih osoba, ali KODT otpušta ljude
i to je činjenica.
[/quote]

Kolega prognostik, činjenica je da u KODT-u od ožujka 2015. nisu nikoga otpustili, a od tada do danas su primili 8 radnika. Ako je netko otišao to mogu biti samo vježbenici na “Mrsićevom” stručnom osposobljavanju ali to ionako nije radni odnos.

Netočno sokole jer 3 moja poznanika su ostala bez posla. Ne brinite. Ne bi taj prodavac iskrcavao da je bajno

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

New Report

Close