Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jesam li prvi govorio za Belje na 19kn,Vupik na 30kn,HT na 143kn,Ingru na 2.6kn,Igh na 75kn,….lista je podulja. I sve točno predvidio?

– je, stvarno si prvi govorio za te dionice.
– što je je, ti si najbolji tehničer na ovome forumu.
– samo je šteta što si prešao u keš zbog pada Crobexa.

– nego zanima me što preporučuješ za kupnju, zanima me dugoročno, dnevne i tjedne špekulacije me ne zanimaju, a ne zanima me ni građevina.

– I love this game.
Pozdrav !

Lijepo od Vas kolegice. Hvala na pohvalama.
Jako lijepo od Vas. Inače sam samo 38% cash jer sam se nakon prodaje na 167kn vratio u HT i pisao taj dan o kupnji na 161,xx. Inače bi bio 54% cash.
Općenito mi omjer 50-50 najbolje odgovara.Jer neki propadi nose super daytrade prilike.
E sad,turisti su preskupi,graditelji prejeftini pa valjda ce biti traženiji kad poskupe,hrana se uvijek mora jesti,ali upitno je što jedemo,brodari se,pogotovo Ulpl i Jdpl dave u oceanu,industrija-zar je imamo?
Što kupiti je izvrsno pitanje?
Ipak za Vas kolegice imam izvrsnu ideju što kupiti. Dakle metle više nisu u modi. Sad je najbolje da kupite sweaper,ali ne od Spontexa već od Vilede. To garantira širenje posla.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?



GRADITELJI
Tehnika je odavno krenula, INGRA također, Dalekovod je krenuo, Hidra također. Zasad najlošije stoji IGH jer jedini nije krenuo.

– INGRA -4.55%.
– DLKV O%.
– HDEL 1.873,90 kn prometa.
– IGH bez trgovanja.
– THNK -2.05%.

– je li može gore od ovoga ???
– e moj Splićo ako ovako nastaviš biti ćeš gori od gospon Lopine.
– zašto ne prijeđeš u keš ???

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
Bitno je gledati cijene kad sam pisao koleginice.
Dakle Dlkv sa 13,02kn na 14kn,Ingra sa 2.61 na 3.05kn,Igh sa 88 na 93kn,Hdel sa 25 na 26.5kn. Tehnika se malo hladi.
Ukratko sve na +5 do +7% dok je Crobi dobio +1,6%.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?



Vama još uvijek moderatori nisu izbrisali nick ?
Za nekoga kome je otprilike 70 % ili više postova pobrisano mislio sam da će vas odavno staviti u grupu " izbrisani ".

– molila bih vas da na ovoj temi ne pišete protiv mog prijatelja Spliće zvanog "prognostik" jer da ga nema trebalo bi ga izmisliti.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
Ne zamjeram kolegi Plavome. Po njemu sam ja kriv sto sam drukao na pad LKPC sa 1700 na 400kn i ULPL sa 700 na 120kn.
Kolega Plavi znam da ste pogubili ogromne novce,ali sad cu biti prepotentan pa reci ZAR VAM NISAM REKAO?
Ali ne,Vi ste morali kupovati LKPC na 1800 i uvjeravati druge kako je to izvrsna prilika. A tek krcanje ULPL po 690kn. Još se toga sjećam. Čak ste tjednima navlačili druge da kupuju i spominjali mozda dividendu…
Ako postoji netko tko nije pošten na forumu to ste upravo Vi kolega Plavi. Jer ste prevarili mase ljudi. Za Vas nije plava boja vec bijela msjica sa crnim prugama.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Što se tiče Adrisa lijepo sam i jasno naveo ADRS-R-A.
Redovna serija. A koliko vidim ne miče sa 590kn. A da će past,hoće itekako.
A te P serije za povlaštene naivce i posebni režimi me uopće ne zanimaju niti ih komentiram.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?


A te P serije za povlaštene naivce

– A ta P serija za povlaštene naivce i jutros +2.01%.
– jesi uskočio u vlakić ???

– I love this game.
Pozdrav !


Ingra sa 2.61 na 3.05kn,

– Ingra sa 3.05 na 2.80 .
– tko vam ruši cijenu tom perspektivnom preduzeću ???

– I love this game.
Pozdrav !


Kolega Plavi znam da ste pogubili ogromne novce,ali sad cu biti prepotentan pa reci ZAR VAM NISAM REKAO?

– gospon Plavi, sad od vas očekujem da napišete ime dionice na kojoj će se zaraditi bezobrazno puno novaca !!!

– I love this game.
Pozdrav !


Ima jedna divna dionica koja još nije u fokusu,ali uskoro će biti.
A nije graditeljska. Prilika za 150%.
Još grickam,al Vam javim na vrijeme kolega Igrač.

čudno je da imate samo jednu s takvim potencijalom, kod mene je trenutno takvih 6-7

Na LPLH ni aska ni bida nakon 15ak posto rasta posljednjih dana.
U očekivanju kakve nove dobre vijesti oko zračne luke, početka gradnje hotela, nove marine i rekonstrukcije brodogradilišta teško se odlučuje na prodaju.
S druge strane kupci se nadaju da nestrpljivi prospu nešto po bidu.
Po meni, ako ne kupovati onda čvrsto držati što se ima.



Ingra sa 2.61 na 3.05kn,

– Ingra sa 3.05 na 2.80 .
– tko vam ruši cijenu tom perspektivnom preduzeću ???

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
namjerno kratkotrajno rušenje radi dokupa i smanjivanja prosjeka, čeka se odluka US o izbacivanju bivšeg državnog i sadašnjeg ingrinog precjednika iz ureda i onda raketa, jer će biti velika ispomoć na mješalici na baušteli, ali se ne otkriva za sada kojoj, jer ima samo jedna i to tajna lokacija


Na LPLH ni aska ni bida nakon…

– ne bih preporučila kupnju toga brodara a isto tako ni DDJH.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close