Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I čisto za arhivu, prodaješ ti to čim dođe na 15,50kn, a pohvalit ćeš se prodajom kad opet kratko padne na 14,00kn.

Jesam li prvi govorio za Belje na 19kn,Vupik na 30kn,HT na 143kn,Ingru na 2.6kn,Igh na 75kn,….lista je podulja. I sve točno predvidio?
Ne pratite trend kolega

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Ima jedna divna dionica koja još nije u fokusu,ali uskoro će biti.
A nije graditeljska. Prilika za 150%.
Još grickam,al Vam javim na vrijeme kolega Igrač.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?




@bogata


a ti podaci kojima se hvalite da ste ih dobili, nije vam to za pohvalu.. osim što su dobijeni vrlo sumnjivim putevima, što će vam?

nisam sigurna da razumijem… kojim se podacima se hvalim da sam ih dobila? ja sam napisala da sam ja njima poslala svoje kontakt podatke (konkretno telefon i e-mail). i požalila.
[/quote]
ispričavam se, vjerojatno sam ja onda krivo shvatio

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Ima jedna divna dionica koja još nije u fokusu,ali uskoro će biti.
A nije graditeljska. Prilika za 150%.

– ako je divna onda je DIOK.
– ali prije će biti KSST.
– moj savjet ti je ostavi se ćorava posla, nemoj kupiti od gospona GearBear te dionice jer sam i više nego sigurna da će te zahebati.

– I love this game.
Pozdrav !


Ima jedna divna dionica koja još nije u fokusu,ali uskoro će biti.
A nije graditeljska. Prilika za 150%.
Još grickam,al Vam javim na vrijeme kolega Igrač.

Vama još uvijek moderatori nisu izbrisali nick ?
Za nekoga kome je otprilike 70 % ili više postova pobrisano mislio sam da će vas odavno staviti u grupu ” izbrisani “.

Je li vi stvarno mislite da netko obraća pozornost na vaše postove koji se dotiču vaše tehničke analize iliti jeftinog navlačenja?
Možda i obraća, čovjek teško može povjerovati koliko je ljudi na ovim izborima glasalo za Živi zid, pa eto , ipak je, ono sa čime se teško mogu pomiriti je da ste stavili sliku mojeg junaka iz dječačkih dana , čuvenog Zagor-te neja, duha sa sjekirom. On je bio oličenje dobra i poštenja, borac za pravdu. Jedinu manu, sada kada sam stariji, mu vidim u nezainteresiranosti za osobe ljepšeg spola, vidim da je i kod vas tako, ma kako li samo ne volite ivanu7 a puno bi vas toga mogla naučiti…
..samo kod Zagor-te-neja sam siguran da nije bilo interesa za isti spol, za vas ne znam je li tome tako, ali to nije niti bitno zar ne?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Vama još uvijek moderatori nisu izbrisali nick ?
Za nekoga kome je otprilike 70 % ili više postova pobrisano mislio sam da će vas odavno staviti u grupu " izbrisani ".

– molila bih vas da na ovoj temi ne pišete protiv mog prijatelja Spliće zvanog “prognostik” jer da ga nema trebalo bi ga izmisliti.

– I love this game.
Pozdrav !


čovjek teško može povjerovati koliko je ljudi na ovim izborima glasalo za Živi zid,

– evo ja sam glasala za “Živi zid”, svidio mi se njihov ekonomski program, a i sviđa mi se anarhija.

– I love this game.
Pozdrav !

ne budite tako nedemokratični, kolega plavi.. svatko piše što želi dok ga se ne blokira na poslovnom.. to je ionako najviše razbibriga i za zbivanja na burzi nema neke važnosti.. nekad su ljudi ulagali po preporukama sa foruma, a danas ljudi kupuju dionice više usmenom predajom koja je dobra, i tako, a forume više ne čitaju..
ja se čak potajno nadam da će izbrisati moj nick jer mi je ovaj forum u posljednja 2-3 tjedna postao ozbiljna ovisnost. Čak mi je i ljubavni život počeo patiti zbog toga.. žena počela gunđat već 🙂

bilježim se sa štovanjem,

p.s. tko vam je sad junak, ako se smije pitati? 🙂

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


ne budite tako nedemokratični, kolega plavi.. svatko piše što želi dok ga se ne blokira na poslovnom.. to je ionako najviše razbibriga i za zbivanja na burzi nema neke važnosti.. nekad su ljudi ulagali po preporukama sa foruma, a danas ljudi kupuju dionice više usmenom predajom koja je dobra, i tako, a forume više ne čitaju..
ja se čak potajno nadam da će izbrisati moj nick jer mi je ovaj forum u posljednja 2-3 tjedna postao ozbiljna ovisnost. Čak mi je i ljubavni život počeo patiti zbog toga.. žena počela gunđat već 🙂

bilježim se sa štovanjem,

p.s. tko vam je sad junak, ako se smije pitati? 🙂

Pa kolega super24 što da vam kažem…
Volim lik i djelo WB-a ali da bih imao junaka, nemam ..

Nemojte da vam ljubavni život pati, ionako nas malo ima. 🙂

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]





Sigurno necete kupovati Adris jer mora roknuti

Preporuke za kupnju.

ADRS-p-a.

– sada kad je malo pao idealna je prilika za kupnju.
– na ovoj dionici očekujem samo rast i rast.
– do 500kn to bi morali proći vrlo lako, kao kroz meki sir.
– za 2-3g. očekujem porast cijene do 1.000kn.
– a za svaku godinu vjernosti ovoj dionici biti ćemo nagrađeni s dividendom.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Sada ti znaj dali netko piše iz srca ili interesa
[/quote]

ADRS.

– kako li je samo danas roknuo za 0.96% i evo ga na 430kn.
– gospon Prognostik dokle bi ovo moglo roknuti ???

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

ADRS-p-a.

– evo ga danas na 442,55 Kn.
– raste pomalo, ali svakodnevno, onako kako sam planirala.
– rastu i druge dionice ali toga ADRISA imam najviše u portfelju te mi bitno utječe na rast portfelja.

– I love this game.
Pozdrav !


GRADITELJI
Tehnika je odavno krenula, INGRA također, Dalekovod je krenuo, Hidra također. Zasad najlošije stoji IGH jer jedini nije krenuo.

– INGRA -4.55%.
– DLKV O%.
– HDEL 1.873,90 kn prometa.
– IGH bez trgovanja.
– THNK -2.05%.

– je li može gore od ovoga ???
– e moj Splićo ako ovako nastaviš biti ćeš gori od gospon Lopine.
– zašto ne prijeđeš u keš ???

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close