Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobro dosao kolega Znanac,FNVC nam ode dolje od kada si na odmoru.
Sta kaze Marijan oce li to pustiti da ide ili da dalje camimo u njemu[smiley5]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Pozdrav bljedolikome Znancu sa padina Medvjed gore, daj malo piši sa originalnog nicka, hi,hi,hi možda neki Gric, gric ( već su mi dosadili ovi Može li bolje i slični napisi )[smiley2]

Pmsm ( imho ) ima još par dobrih dionica, ali ne želim sad tu ljude navlačiti, dobre su im i ove koje si naveo

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Evo makar sa GO po meni šest najboljih dionica za ulaganje ( do Nove godine )

1. TNPL ( dobri rezultati + odnos ATPL/TNPL )
2. DDJM ( prema poslovima trebala bi brzo preko 2000 )
3. FNVC ( bez obzira na statičnost, rezultati 3q, prodaja zgrade, svaka dionica mora odraditi svoje )
4. THNK ( podcijenjena u odnosu na ostale građevinare )
5. SLDM ( preuzimanje od EPH trebalo bi donijeti dobre rezultate )
6. TNSA ( ako NO bude kupovao 2500 komada dionica cijena mora ići gore )

Pozdrav svim forumašima i puno uspjeha u trgovanju.

Svi komenatri dobrodošli.

sad znam koje dionice moram izbjegavat! [smiley2][smiley2][smiley2]

[smiley11]

[smiley2][smiley2] [smiley11]

– pa zašto svaki prijedlog morate dočekati na nož.
– dajte i koji svoj prijedlog, ja Vas stvarno još nisam zamijetila na ovom forumu a imate 685 postova.
Pozdrav !


wunderkind sad znam koje dionice moram izbjegavat! [smiley2: “[smiley2][smiley2] [smiley11] ” – pa zašto svaki prijedlog morate dočekati na nož. – dajte i koji svoj prijedlog, ja Vas stvarno još nisam zamijetila na ovom forumu a imate 685 postova. Pozdrav !

Čudo od djeteta je u Ingri i Ledu, hi,hi,hi, što će mu više
[smiley2]

Pozdravlja vas NR i poručuje da čuvate Dlkv kao zjenicu oka, hi,hi,hi

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Kakvi su bili prijedlozi za kupnju ovog vikenda :
– VIS malo je pao – 1.42%, nisu se ostvarile preporuke dobrog ulaganja, a najviše se je pisalo o VISU.
– bio je i jedan usamljeni prijedlog FRNK – 5.51%.
– a nekad jako interesantna dionica na ovom forumu PUNT odradio je nevjerovatni rast od čak 5.92%.
Pozdrav !


Kakvi su bili prijedlozi za kupnju ovog vikenda : – VIS malo je pao – 1.42%, nisu se ostvarile preporuke dobrog ulaganja, a najviše se je pisalo o VISU. – bio je i jedan usamljeni prijedlog FRNK – 5.51%. – a nekad jako interesantna dionica na ovom forumu PUNT odradio je nevjerovatni rast od čak 5.92%. Pozdrav !

Ne bi na baš te dionice ciljao [smiley6]

Sjećam se na Puntu se dalo lijepo zaraditi, hi,hi,hi a sad mi se ne čini tako zanimljiv. Sad bi bio red da potegnu poljoprivredne dioničice. Možda ne baš odmah ali vrlo skoro ( osim onog Belja ?=*?=)#$” )[smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Moj prijedlog, rekao bih zicer je dakako Luka Rijeka. To je dionica u koje su vjeruje pa čak i onda kada nijedan fundament je ne pokriva, to je dionica čija je tržišna kapitalizacija 15 puta veća od prihoda. Dakako to nije bilo koja dionica, ona ima stratešku važnost, puno nekretnina koje treba valorizirati te čuvara koji obilaze njene dokova kada nikoga nema. Lijep korzo, te LET3 daju puniji sadržaj ali i vrijednost samoj Luci. Također, tu je čist morski zrak, puno turista koji kupuju cigarete i novine na kiosku koji se nalazi tik do luke. Ne treba zaboraviti da Rijeka ima i autobusnu, željezničku stanicu te mnoštvo sadržaja koje također podižu njenu vrijednost. Sve to po meni podiže njenu vrijednost na nevjerojatnih 100.000 kuna, da, dobro ste čuli, 100.000 kuna. I ne treba zaboraviti Opatiju koja je njoj jako blizu, koliko ona vrijedi, barem još 100 puta. Zanimljivo.


Evo makar sa GO po meni šest najboljih dionica za ulaganje ( do Nove godine ) 1. TNPL ( dobri rezultati + odnos ATPL/TNPL ) 2. DDJM ( prema poslovima trebala bi brzo preko 2000 ) 3. FNVC ( bez obzira na statičnost, rezultati 3q, prodaja zgrade, svaka dionica mora odraditi svoje ) 4. THNK ( podcijenjena u odnosu na ostale građevinare ) 5. SLDM ( preuzimanje od EPH trebalo bi donijeti dobre rezultate ) 6. TNSA ( ako NO bude kupovao 2500 komada dionica cijena mora ići gore ) Pozdrav svim forumašima i puno uspjeha u trgovanju. Svi komenatri dobrodošli.

– pozdravljam gospodina Znanca.
– kad su komentari dobrodošli,
– TNPL i ATPL dobre dionice, ja svoje prodala, možda ponovno uđem u ATPL po meni on može do 3.000kn, ali neki veći rast ne vidim na obje, dok su kao sigurnost uloga svakako odlične.
– DDJM trenutno jedna od najbrže rastućih dionica u mom portfelju, pravi razlog neznam.
– FNVC prodala i to, ali cijena dosta dugo stoji.
– THNK nemam toga građevinca.
– SLDM za sada tu ne bih nikako ulazila.
– TNSA imam malo tih dionica, iznenadili su me s lijepom dividendom.

– a sad evo i jedan prijedlog od mene.
– imam samo jednu dionicu koju bih preporučila HT.
Pozdrav !

I ja pozdravljam tvog znanca, samo što je brate isto malo zabrazdio s tim SLDM, to je dionica na kojoj možeš zaraditi samo za poštansku marku za pismo iz Remetinca. KUTLE RAJ brate mili traje li ga traje, ide to sigurno na 80,00 kuna, možda i manje.

Samo dok MasterBlaster s Mog Novca dobije spor protiv njih. Rasturi ih Hrvoje, pa idemo na janjetinu u kod Zagija na D1!!!!! NTNK

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


Moj prijedlog, rekao bih zicer je dakako Luka Rijeka. To je dionica u koje su vjeruje pa čak i onda kada nijedan fundament je ne pokriva, to je dionica čija je tržišna kapitalizacija 15 puta veća od prihoda. Dakako to nije bilo koja dionica, ona ima stratešku važnost, puno nekretnina koje treba valorizirati te čuvara koji obilaze njene dokova kada nikoga nema. Lijep korzo, te LET3 daju puniji sadržaj ali i vrijednost samoj Luci. Također, tu je čist morski zrak, puno turista koji kupuju cigarete i novine na kiosku koji se nalazi tik do luke. Ne treba zaboraviti da Rijeka ima i autobusnu, željezničku stanicu te mnoštvo sadržaja koje također podižu njenu vrijednost. Sve to po meni podiže njenu vrijednost na nevjerojatnih 100.000 kuna, da, dobro ste čuli, 100.000 kuna. I ne treba zaboraviti Opatiju koja je njoj jako blizu, koliko ona vrijedi, barem još 100 puta. Zanimljivo.

– moje je mišljenje kako je dionica Zdenke na 50kn strašno skupa.
– a dionice INGRE ili Jamnice na ovim visokim cijenama su prihvatljive.
– Luka Rijeka je strašno skupa na ovim cijenama, moram priznati kako je za mene bila strašno skupa i na cijeni od 300kn, moglo se lijepo zaraditi, priznajem nije mi ništa jasno na toj dionici koja je i u svijetskim okvirima jedna od najskupljih, ali možda imaju koga Asa u rukavu, neznam.
– zato ja kupujem samo jeftino, ali propustila sam i mnogo prilika, ali nema veze isto se je lijepo zaradilo.
Pozdrav !

New Report

Close