Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kupujem dionice LRHC, jel ima ko zainterisaran?



🙂 kad ste ranije utopili? Na 142?

Ne pratite drugarica!
Imate dokumentirane kupnje po 137kn i 140kn i prodaja na 167kn.
Možda uletim oko 150kn opet ali premišljam se jer sam poprilično siguran
da će uslijediti očajno izvješće.
[/quote]

U tom slučaju isprike i čestitke. Ako se ne varam, to je onda bila kupnja na samom dnu i prodaja na vrhu vrha. Rijetkima to uspije.Meni još nije uspjelo.
Međutim, pitanje za ovu temu je što sad s tih 167 kn?

P.s. vezano uz “očajno izvješće” – čisto sumnjam. Ne zato što je poslovanje bolje (isto je ili lošije), nego zato što se radi o računovodstvenoj gimnastici. Menadžerima ipak o tome ovise bonusi, pa se uvijek nađe način kako prikazati da je 2+2=22. Ovo zadnje izvješće kad su pribrojili Optimu (koju btw. nemaju u vlasništvu nego s njom samo upravljaju, pitanje do kada) pa su onda taj zbroj usporedili s godinom prije i rekli da prihodi nisu pali nego su više manje jednaki kao godinu prije, e to je ipak za anale 🙂

Tjednima sam trubio kupujte po 140kn. Dapače i dan rasta sam točno pogodio. Točan dan kad je sve krenulo.
Po meni fer cijena je 150-152kn jer prihodi i dalje padaju. Dobit nije ni blizu onoj na papiru. HT je okrenuo jedino optika internet i nista vise. Max tv skup i los. Evo Vip i BNET daju trio pakete po 200kn. Mobiteli preskupe i racuni preko 300kn sto Vip daje za 220kn. HT kad promijeni taj stav onda ulazim u njega 100%.
Ovako dobar je za trejd. Ako pukne 160kn ide natrag na 144kn. Ostaje vidjeti. U najgorem udjem natrag po cijeni prodaje od 167kn. Zasad ipak mislim da ce pasti jer count zove pad barem kratkorocno.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Nisam dioničar HT-a , ali ove brojke nisu točne . Naime , B-netov duo , neograničen internet 30mbs i tv- osnovni paket 240 kn , a HT nudi trio paket( telefon mogu i ne moram uključiti ) , neograničeni internet 100 mbs i max tv (osnovni paket ) za istu cijenu . Što se tiče mobitela , imamo obiteljsku tarifu ( 4 broja) , neograničen internet , minuta koje uz najbolju volju za pričanjem ne možeš potrošit , kao i sms-ove za otprilike 530 kuna , pa sad vi uspoređujte.


Kupujem dionice LRHC, jel ima ko zainterisaran?

Koliko nudiš?

I ponovo 25 crveno! Izgleda da 25 crveno uvijek dobiva!

Kolega zm1, imate sve isto u tele 2 umjesto za 530kn za točnije za ispod 300kn, ekipna tarifa i daje Vam neograničene minute i sms-ove. 150kn paket + dodaci za promet 2GB po glavi 100kn i ostatak od 4x10kn za mrežu, što daje 290kn.
BNET paket je meni bio 200kn, produljenje pretplate. Dakle ne vidim u čemu je to HT povoljan????
Nadalje taj MAX TV je sklon kvarovima, a čeka se po 10 dana dok ne riješe problem. Govorim iz prve ruke.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Dajte mi cijene za solo korisnika, koji želi neograničene poruke i minute???
Skuplji je HT od svih neusporedivo.
Jedino im je internet vrijedan spomena, tu im skidam kapu.
Da ne kažem da je dosta ljudi dobilo prijetnje sudem radi iznosa od 10-15kn
koje navodno duguju. Pa isti morali dokazivati da nisu.
Neprofesionalno i neljudski.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Potrazujem dionice LRHC-R-A. Ponude na private.Hvala!


Potrazujem dionice LRHC-R-A. Ponude na private.Hvala!

Imate na burzi gama, pcts… ne vjerujem da bi vam itko normalan dao lrhc s takvim popustom.


Tjednima sam trubio kupujte po 140kn. Dapače i dan rasta sam točno pogodio. Točan dan kad je sve krenulo.

ovo je bilo dobro pogodjeno..20 kn per share profit..odradio pola toga

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Vratio nazad HT prodan po 167kn, ipak su bureci u pitanju.
Potencijalni rast do 175kn

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?


Vratio nazad HT prodan po 167kn, ipak su bureci u pitanju.
Potencijalni rast do 175kn

Ne brinite vratim vam uredno sve papiriće. Možda i prije 175kn,jer vrh je blizu.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

New Report

Close