Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mozda samo u snovima kolginice. Nece to rasti

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Best baj je malo kracenja u petak i slj tjedan … bit ce prilika jos pa da se ima municije

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


Ovo je sad sve nabrijano
Ne usudim se nista kupiti na ovim razinama a ceka nas i objava rezultata i nova vlada.
Divim se kupcima Npr Rivpa na hrabrosti jer kad znalci tipa Bakic i Bilbija izlaza na 25 …
Cini se da te miliune nisu vratili natrag u vecoj mjeri
.

Njihov ulaz je na puno nižim razinama , praktički na početku priče , tako da je sasvim prirodno kratiti dio , a sa druge strane omogućili su drugima ulaz i malo ozbiljniju kupnju . A možda su nešto i kupovali nazad , ko zna.



@drevil

A zasto vi nama na ovoj temi stalno pisete koliko ste u plusu danas, uspoređujete svoje prinose s 2014.g. i sl. Koga to uopce zanima? Ovih dana su i najveći diletanti u debelom plusu. Koga tko je dosao na temu "best buy" zanima koliki je vagani p/e vašeg portfelja? Recite nam što mislite da je danas best buy?
Evo, ja mislim da je uvjerljivi best buy bilo koji derivat SNHO-a. Moj izbor je recomo pcts, gama, delta. Tu vidim potencijal rasta i do 200%. Za 100% rasta na navedenim dionicama sam gotovo sigurna u narednih godinu dana.

Imas pravo, dosadan sam. Iznosim cinjenice, malo ih ovdje iznosi cinjenice, a ja jedini ovako sveobuhvatno i transparentno: svoj sastav portfelja uvijek tocno u postocima, sto se desava s tim portfeljom cjenovno, sto se desava s relativnim vrednovanjem dionica u portfelju uslijed promjene cijene ili fundamenata, objavim svaki POCETAK ulazenja u neku dionicu (bilo bi logicno da to napravim kad sam se nakrcao, ako sam takav retard da mislim da druk ovdje moze utjecati na cijenu) i svaki izlazak, uglavnom objasnim zasto ili je to vidljivo iz bb liste. Dajem redovito ili barem svaki kvartal svoj popis bb dionica iz moje magicne formule sa tocnim slijedom tj. od najbolje do najmanje najbolje, dakle moj best buy i best hold, koje od njih imam i koje nemam, zasto i kako je do toga doslo tj. moje investicijske odluke, a zasto su one po meni bb, ako nisi ogranicen, shvatiti ces iz elemenata magicne formule koje sam vise puta ovdje navodio. Cinjenice, dosadno, bljak, tko je vidio investirati na osnovu cinjenica, pa jos biti iskren u njihovom iznosenju. Daj radi kako treba ovdje, evo vidi mene bogatu: “Evo, ja mislim da je uvjerljivi best buy bilo koji derivat SNHO-a. Moj izbor je recomo pcts, gama, delta. Tu vidim potencijal rasta i do 200%. Za 100% rasta na navedenim dionicama sam gotovo sigurna u narednih godinu dana.”, jasan stav bez argumenata, ne davim s činjenicama, tako se to radi.

Doktore ne daj se… Mislim da su ti postovi nadahnuće za svakog ozbiljnijeg ulagača. Iako ponekad imam drugačije mišljenje uvažavam ih, jer na kraju svi mi imamo svoju magičnu formulu. A na ovakve postove bez ikakvog temelja (samo nada- bude to raslo) ne treba se niti osvrtati. Samo naprijed majstore, treba nam više takvih da barem konstruktivno i argumentirano raspravljamo. Svako vam dobro želim!🍻

Magična formula ?! Kaj si ti neki mađioničar ili kaj ? Btw. kak to da ti ta formula ne uzima u računicu stanje kod tzv. “purana” kojih ima gro osim (turista) ?

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Ovih dana su i najveći diletanti u debelom plusu.

Eventualno u malo manjem minusu.

Koga tko je dosao na temu "best buy" zanima koliki je vagani p/e vašeg portfelja?

Ma da, kakva je to g.lupa vrijednost?!

Kolegice, od 2008. ste ovdje. To je 8 godina. Nakon 8 godina vi dajete ovakve izjave.
To vam je jedini zanimljivi konkretni podatak na zadnjih x stranica.



@drevil

A zasto vi nama na ovoj temi stalno pisete koliko ste u plusu danas, uspoređujete svoje prinose s 2014.g. i sl. Koga to uopce zanima? Ovih dana su i najveći diletanti u debelom plusu. Koga tko je dosao na temu "best buy" zanima koliki je vagani p/e vašeg portfelja?

Mene zanima.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]




@drevil

A zasto vi nama na ovoj temi stalno pisete koliko ste u plusu danas, uspoređujete svoje prinose s 2014.g. i sl. Koga to uopce zanima? Ovih dana su i najveći diletanti u debelom plusu. Koga tko je dosao na temu "best buy" zanima koliki je vagani p/e vašeg portfelja? Recite nam što mislite da je danas best buy?
Evo, ja mislim da je uvjerljivi best buy bilo koji derivat SNHO-a. Moj izbor je recomo pcts, gama, delta. Tu vidim potencijal rasta i do 200%. Za 100% rasta na navedenim dionicama sam gotovo sigurna u narednih godinu dana.

Imas pravo, dosadan sam. Iznosim cinjenice, malo ih ovdje iznosi cinjenice, a ja jedini ovako sveobuhvatno i transparentno: svoj sastav portfelja uvijek tocno u postocima, sto se desava s tim portfeljom cjenovno, sto se desava s relativnim vrednovanjem dionica u portfelju uslijed promjene cijene ili fundamenata, objavim svaki POCETAK ulazenja u neku dionicu (bilo bi logicno da to napravim kad sam se nakrcao, ako sam takav retard da mislim da druk ovdje moze utjecati na cijenu) i svaki izlazak, uglavnom objasnim zasto ili je to vidljivo iz bb liste. Dajem redovito ili barem svaki kvartal svoj popis bb dionica iz moje magicne formule sa tocnim slijedom tj. od najbolje do najmanje najbolje, dakle moj best buy i best hold, koje od njih imam i koje nemam, zasto i kako je do toga doslo tj. moje investicijske odluke, a zasto su one po meni bb, ako nisi ogranicen, shvatiti ces iz elemenata magicne formule koje sam vise puta ovdje navodio. Cinjenice, dosadno, bljak, tko je vidio investirati na osnovu cinjenica, pa jos biti iskren u njihovom iznosenju. Daj radi kako treba ovdje, evo vidi mene bogatu: "Evo, ja mislim da je uvjerljivi best buy bilo koji derivat SNHO-a. Moj izbor je recomo pcts, gama, delta. Tu vidim potencijal rasta i do 200%. Za 100% rasta na navedenim dionicama sam gotovo sigurna u narednih godinu dana.", jasan stav bez argumenata, ne davim s činjenicama, tako se to radi.
[/quote]
Samo naprid drevil!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


Magična formula ?! Kaj si ti neki mađioničar ili kaj ? Btw. kak to da ti ta formula ne uzima u računicu stanje kod tzv. "purana" kojih ima gro osim (turista) ?

kolege
pa kaj se čudite!!?? čovjek je prilično dugo na burzi i razvio je nekakvu vlastitu metodu/formulu (nekoliko puta je detaljno objašnjavao, a i sklon je matematici) koja njemu daje zadovoljavajuće rezultate.odabir papira je odličan, nešto kao fond sa priličnom maržom sigurnosti.samo mi ne pašu koei i jdgt za koje mislim da nemaju adekvatne rezultate.

osobno imam gotovo identičan izbor + adris, s tom razlikom što mi takve dionice čine max 75% portfelja. ostalo je tzv druga liga sa 15-20%, a preostalih max 10% čine poststečajuše i čiste špekulacije.


Ovih dana su i najveći diletanti u debelom plusu.

Eventualno u malo manjem minusu.

Koga tko je dosao na temu "best buy" zanima koliki je vagani p/e vašeg portfelja?

Ma da, kakva je to g.lupa vrijednost?!

Kolegice, od 2008. ste ovdje. To je 8 godina. Nakon 8 godina vi dajete ovakve izjave.
To vam je jedini zanimljivi konkretni podatak na zadnjih x stranica.

[/quote]

Vas stvarno zanima koliki je vagani p/e njegovog portfelja? Bolje bi bilo da brinete o vašem. 🙂
Naravno da je to bitan podatak (jedan od bitnih iako ne baš prebitan).

Uglavnom, čovjek je dosadan za poludit. Moj portfelj ovo, moj portfelj ono, raste danas ovoliko jučer onoliko, moja formula ovo moja formula ono. Pa svi znamo koliko rastu koje dionice. Uglavnom meni rijetko dosadan lik koji davi cijelu temu svojim portfeljem.

Jesi cula za opciju “ignoriraj”. E pa upotrijebi je, a one koje zanima pusti neka citaju.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

New Report

Close