Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

unazad mjesec dana već par puta bi mi se portfelj korigirao dva-tri dana i ja bih pomislio to je to, jesenja korekcija u portfelju počinje, vrijeme joj je, ali onda bi se stvar ispravila u dan dva i nakon toga novi ath, tako sam u zadnja dva dana opet sve vratio a po ovom danas biti ce novi ath dok dodjem do investora popodne.

ubacio sam u magicnu formulu PEG, nista se bitno nije preslozilo. Muci me jos sto nemam nikakav novcani tijek ili zaradu vlasnika u formuli.

imamo li best sell topic?

jel bi slpf bio danas best sell?

slijedi nam precesija

ne još, na 80 kn

kolege na topicu prfc licitiraju sa cijenom +150 kn, tako da ovih targetiranih 80 kn izgleda vrlo potcjenjivački!

Mislim da kolege na prfc nisu realni

Neću ulaziti u detalje jer imam PRFC, ali ajmo ovako, PRFC treba dobiti minimalno 140 milijuna, a maksimalno 300 milijuna… na to ne računam kamate koje teku od 2. mjeseca….

Proficio ima 3.912.908 dionica…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


šteta što ivana više neće pisati, barem je bila duhovita,

– svakako ću pisati, to se odnosilo samo za jednu dionicu o kojoj neću pisati.

– I love this game.
Pozdrav !


Best buy su graditelji i tocka. Uvjerit cete se svi uskoro. Do tada lijep pozdrav sa zapadne obale.

– bolje vam je kupovati banke.

– I love this game.
Pozdrav !


Koleginice iz prve ruke znam…

– gospon prognostik zanima me je li došao kraj ovome velikom padu o kojemu ste dosta pisali i je li preporučujete kupnju dionica ???

– I love this game.
Pozdrav !


ja onda imam najmanje 18 hotela ako se ne varam…

– gospon GearBear jeste li te hotele zaradili isto kao i moj prijatelj Splićo zvani “porgnostik” na KSST jer kada kliknem na vaše ime vidim kako ste bili najaktivniji na toj temi.
– i ako nije tajna tko je tu zaradio najviše love: vi, moj prijatelj Splićo zvani “prognostik” ili gospon Lopina ???

– I love this game.
Pozdrav !


Ajde drago mi je da sam saznao od Jovane da sam bankrotirao…simpaticno mi je to..
Ono uvjek ista prica …boce…konteiner…bankrot…ja najpametnija..ja ovo….ja ono…ja volim tu igru…ja….pa ja…pa ja zaradjujem…pa ja u stvari zna li netko cleanera da mi ocisti moj hotel….on je inace na booking.com…najbolji i najljepsi na jadranu…jbg ga iako imam toliko novca moram ipak koristiti booking da mi napuni hotel….u stvari moj imaginarni hotel..
To je ono kad netko ima rupu pa od toga napravi apartman i jos stavi da je hotel..
Po toj njezinoj prici….ja onda imam najmanje 18 hotela ako se ne varam…
Ljudi koji pocinju recenicu sa Ja imaju problem….i to veliki…
Najbolje su vam.dionice od buljubasica…to vam je onaj ciko sto je od skupljanja boca i prodavanja salate podmitio sve kako bi mogao postavljati rasvjetu po splitu i to vam je sad najbolja dionica na svijetu….to samo Jovana ima….nemoze to svatko….inace taj isti ciko je plakao kao malo dijete prije.mjesec dva kad mu je propala njegova banka…u koju je usput budi receno i.nasa Jovana ulagala..
Meni je naprosto fascinantno kako se netkom da trositi vrijeme na forumu i pisati kako je najbolji…najljepsi…kako ima velike grudi…kako svaki dan zaradi po jedno auto a svi drugi nisu sposobni za nista nego za skupljanje boca…
Naime ruganje i omalovazavanje pojedinih korisnika ovog foruma …narocito korisnika prognostik…..je tako maloj i jadnoj dusi jedina hrana…
Ona ili on se uvjek voli igrati ciji je veci…
Za to postoje razni lijekovi….pogotovo ako netko pati od bipolarnog poremecaja i uvjeren ili uvjerena je da je sve onako kako ona vidi…
Za napisati nekoliko tisuca postova na forumj i svaki pit napisati kako ona ili on voli tu igru i je u najmanju ruku mapet show…
Toliko sam se puta nasmijao citajuci postove doticne nam pametnice da mi je pomalo vec zao…
Samo ti zaradjuj Jovana…i sisaj kako ti ono zoves ovcice…..menopauza je tu pred vratima…zbog silnih gubitaka vec odavno je doslo do pomanjkanja sexualne aktivniti i zelje….ali ako se uspijes uvjeriti da ti i dalje zaradjujes brutalno….da si najbolja…najpametnija…najintiligentnija…da imas hotel…da imas puno auta…da tocno znas kad netko skuplja.bice i kad je bankrotirao….to ti je dobra informacija jer onda mozes znati i kada ce nesto rasti ili padati…
Ti jednostavno znas….ono sve doslovno..
Jedino te hebe to sta nemozes nikad nista zaradit na dionicama a silno bi zeljela…
Ali doci ce i to…
Meni je najbitnije da sam saznao da sam bankrotirao i da ti i dalje zaradjujes brutalno..
Sve ostalo je nebitno…

Evo kako nam Jovana izvlači iz konteksta pa evo citiram malo sebe opet da se ne dopisujem sa brdsko-planinskim egom koje živi u imaginarnom svijetu….
Da najljepša si…

A BALVANA!!! :) :) :)



Best buy su graditelji i tocka. Uvjerit cete se svi uskoro. Do tada lijep pozdrav sa zapadne obale.

– bolje vam je kupovati banke.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Uvažena kolegice, biste li preporučili bpba?

hvala!

slijedi nam precesija

New Report

Close