Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ludi_lasac:

KuciloOro:

ludi_lasac:

Indijanče baš mi se i ne čini da bi bilo pametno ulaziti sad u LKPC ak pogledaš neke grafove…
dok mi se VIS ipak čini kao dobra prilika[smiley2]

Vidim da nisi shvatio poantu bljedoliki lišče, ideja je za one koji imaju LKRI, a ne tebe koji nemaš.[smiley2]

crvena kožo vrati se u prirodu i nauči razliku između lasice i lisice. ulazak u LKPC je sada loša preporuka

Oprosti, nije namjerno, lisac – lasac nema velike razlike, samo ti je kožica manja, hi,hi,hi[smiley2]

a onda nema veze jesi ti indijac ili indijanac, hi,hi,hi
nego zašto si sad prešutio ulaganje u LKPC ili samo drukaš cijenu, hi, hi, hi[smiley1]

Pa di si ti bljedoliki, Zagreb ima isti pozivni ………………. a i dužan si neke obaveze regulirati ( vatrena voda, bizonski odrezak i još štošta )[smiley2]

istina je da duzan jesam. no slao si mi neke dimne signale da ne zelis piti vatrenu vodu sa mnom. a kamoli sto drugo. a i idem jos malo na more…

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

ivana7:

žali bože onih jadnika koji su pisali protiv Magme i opet po tko zna koji put izbili sigurne novce iz ruku mnogim ulagaćima. – ”

Koleginice, mislim da su više zaradili oni koji nisu upisali magmu , od onih koji jesu.
u onoj maloj mini korekciji moglo se dosta toga jeftino kupiti, pa sam ja tako kupio Ingre po 35 i po 36 000 i to sam mogao kupiti neograničenu količinu.A u Magmi ste dobili 10 000 kuna po 1 osobi , tako da čak i onaj koji je kupio npr. 4 paketa uložio je zapravo 40 000 kuna. Meni se to čini kao čista pušing igra sa tom Magmom, netko je sa druge strane sretan, ovisi. Meni se u svakom slučaju odluka o ne kupnji Magme pokazala ispravnom.

Nego što nego pušiona. Ta dionica i nije bila namijenjena odraslim INVESTITORIMA.

To je bio DJEČJI IPO.

Sramota da ste uopće sudjelovali. SVAŠTA

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Magma se samo pripremila cash djelu investitora koji su se pripremili za HT…

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

KuciloOro:

Pa di si ti bljedoliki, Zagreb ima isti pozivni ………………. a i dužan si neke obaveze regulirati ( vatrena voda, bizonski odrezak i još štošta )[smiley2]

istina je da duzan jesam. no slao si mi neke dimne signale da ne zelis piti vatrenu vodu sa mnom. a kamoli sto drugo. a i idem jos malo na more…

Hihihihihi, svi naglo nađu izgovor kad treba platiti, nema s moje strane nikakve prepreke konzumaciji. Tako mi se još jedan ( bivši ) prijatelj naljutio samo da ne mora platiti 50,00 slavuja za FI Žitnjaka.
A digao je lijepe novce. Pa onda onaj Znanac mi je obećao brdo toga a ni razglednicu nisam dobio.
I ne javlja mi se više, vjerovatno je još u Gorskom Kotaru na pečenom volu.
A onaj Hakela je organizirao igru u listopadu koja će dionica najviše rasti pa kad sam pobijedio nitko mi nije poslao 100,00 kuna. A obećali ste svi koji ste igrali.
Pa ljudi moji ja jesam birač, ali vi niste političari da se tako ponašate.

PS: Jedino su se javila dvojica kolega da žele uplatiti ( svaka im čast i slava )

Howgh
[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Meni se u svakom slučaju odluka o ne kupnji Magme pokazala ispravnom. ” Nego što nego pušiona. Ta dionica i nije bila namijenjena odraslim INVESTITORIMA. To je bio DJEČJI IPO. Sramota da ste uopće sudjelovali. SVAŠTA

– samo ću napisati kako još niti jedna dionica Magme nije protrgovana ispod 300kn.
– samo dragi Aproksiomenu je li s tobom sve u redu, neki su spominjali kako te treba cenzurirati, ja sam protiv cenzure,
– ali svatko na ovoj temi može pročitati tvoj post od 6/8, gdje si preporučio kupnju Jelena i Zdenke, i ostale bisere o kojima si pisao.
Pozdrav !


– savjete nikada ne dajem,

– dokle god budemo kod tebe imali reklama ko u priči, savjeti nam zbilja nisu potrebni.
Pozdrav !


A onaj Hakela je organizirao igru u listopadu koja će dionica najviše rasti pa kad sam pobijedio nitko mi nije poslao 100,00 kuna. A obećali ste svi koji ste igrali. Pa ljudi moji ja jesam birač, ali vi niste političari da se tako ponašate. PS: Jedino su se javila dvojica kolega da žele uplatiti ( svaka im čast i slava ) Howgh [smiley2]

– sjećam se toga, pravila su bila nedefinirana, te nisam u tome sudjelovala.
– ali si zato od mene primio prve čestitke.
– šteta što se takve igrice ne organiziraju svaki mjesec, imamo ovu godišnju, ali to više nije interesantno jer je većina tog portfelja rasprodana u narednih mjesec dva.
– evo to bi možda bila dobra ideja i za Poslovni, igrica od 3 – 5 dionica na dva mjeseca i pobjedniku jedna jeftina knjigica od Poslovnog ili bi mogli i sami donirati po XXkn Poslovnom za vođenje jedne takve igrice.
Pozdrav !


Tako mi se još jedan ( bivši ) prijatelj naljutio samo da ne mora platiti 50,00 slavuja za FI Žitnjaka. A digao je lijepe novce.

Mislim da je situacija oko ljunje obrnuta, a ovakvi dimni signali zbunjuju kao i ovo vrijeme usred kolovoza.
A novci se, barem koliko je meni poznato nisu digli, jer su se prije toga morali uložiti ,a nisu.Uglavnom kada se indijanci posvađaju sa svim susjedima vrijeme je da se zapitaju nije li možda problem na njihovoj strani, unatoć simpatijama koje su zaslužili tokom zadnjih ca. nekoliko stoljeća i patnji koje su prošli kroz razne povijesne epohe.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

KuciloOro:

Tako mi se još jedan ( bivši ) prijatelj naljutio samo da ne mora platiti 50,00 slavuja za FI Žitnjaka. A digao je lijepe novce. ”

Mislim da je situacija oko ljunje obrnuta, a ovakvi dimni signali zbunjuju kao i ovo vrijeme usred kolovoza.
A novci se, barem koliko je meni poznato nisu digli, jer su se prije toga morali uložiti ,a nisu.Uglavnom kada se indijanci posvađaju sa svim susjedima vrijeme je da se zapitaju nije li možda problem na njihovoj strani, unatoć simpatijama koje su zaslužili tokom zadnjih ca. nekoliko stoljeća i patnji koje su prošli kroz razne povijesne epohe.

Da da uvijek su indijanci krivi, zato ih i ima tako puno po svijetu. Pshaw
Od vas bljedolikih koji pričate dvostrukim jezikom smo trebali ponešto naučiti a ne govoriti istinu. Tko je još profitirao od istine?[smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

KuciloOro:

A onaj Hakela je organizirao igru u listopadu koja će dionica najviše rasti pa kad sam pobijedio nitko mi nije poslao 100,00 kuna. A obećali ste svi koji ste igrali. Pa ljudi moji ja jesam birač, ali vi niste političari da se tako ponašate. PS: Jedino su se javila dvojica kolega da žele uplatiti ( svaka im čast i slava ) Howgh [smiley2]

– sjećam se toga, pravila su bila nedefinirana, te nisam u tome sudjelovala.
– ali si zato od mene primio prve čestitke.
– šteta što se takve igrice ne organiziraju svaki mjesec, imamo ovu godišnju, ali to više nije interesantno jer je većina tog portfelja rasprodana u narednih mjesec dva.
– evo to bi možda bila dobra ideja i za Poslovni, igrica od 3 – 5 dionica na dva mjeseca i pobjedniku jedna jeftina knjigica od Poslovnog ili bi mogli i sami donirati po XXkn Poslovnom za vođenje jedne takve igrice.
Pozdrav !

Bljedoliki stalno mijenjaju pravila, ja se više neću igrati s vama. Uzimam sve svoje igračke od Magme i odoh u bespuća divlje prerije.
Kad mi isplatite zaostatke početi ću vam davati savjete. Nema džabe ni u stare babe ( kako kažu Navahosi )
[smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Evo makar sa GO po meni šest najboljih dionica za ulaganje ( do Nove godine )

1. TNPL ( dobri rezultati + odnos ATPL/TNPL )
2. DDJM ( prema poslovima trebala bi brzo preko 2000 )
3. FNVC ( bez obzira na statičnost, rezultati 3q, prodaja zgrade, svaka dionica mora odraditi svoje )
4. THNK ( podcijenjena u odnosu na ostale građevinare )
5. SLDM ( preuzimanje od EPH trebalo bi donijeti dobre rezultate )
6. TNSA ( ako NO bude kupovao 2500 komada dionica cijena mora ići gore )

Pozdrav svim forumašima i puno uspjeha u trgovanju.

Svi komenatri dobrodošli.

New Report

Close