Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Firma je praktički bez posla
Otpuštanje ljudi uz manje otpremnine

– jesu li im isključili struju i telefone zbog ne plaćanja računa ???

– I love this game.
Pozdrav !


a vidim da i bida nema… Not my cup of tea.

– ako vas ta dionica, ili taj tip investiranja ne zanima o.k., ali nemojte pisati neke svari ako to niste pogledali ili ne pratite.

– danas je na prodaji 1.250kn bilo točno 25 dionica.
– na kupnji u 13:00 točno 90 dionica.
– na kupnji (bidu) je ostalo točno 64 dionice koji su nudili 1.250kn.
– vjerojatno će i sutra doći novi nalog na prodaju 1.250kn, ali jednog dana i tome će doći kraj.

– dionica je zanimljiva zbog dividendnog prinosa kojega nosi na ovoj cijeni od 1.250kn.
– 6.95% – 2016.
– 6.72% – 2015.
– 6.05% – 2014.
– oni svake godine isplaćuju dividendu, a ona pomalo iz godine u godinu i raste.

– I love this game.
Pozdrav !



a vidim da i bida nema… Not my cup of tea.

– ako vas ta dionica, ili taj tip investiranja ne zanima o.k., ali nemojte pisati neke svari ako to niste pogledali ili ne pratite.

– danas je na prodaji 1.250kn bilo točno 25 dionica.
– na kupnji u 13:00 točno 90 dionica.
– na kupnji (bidu) je ostalo točno 64 dionice koji su nudili 1.250kn.
– vjerojatno će i sutra doći novi nalog na prodaju 1.250kn, ali jednog dana i tome će doći kraj.

– dionica je zanimljiva zbog dividendnog prinosa kojega nosi na ovoj cijeni od 1.250kn.
– 6.95% – 2016.
– 6.72% – 2015.
– 6.05% – 2014.
– oni svake godine isplaćuju dividendu, a ona pomalo iz godine u godinu i raste.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
Dionicu sam prvi put pogledao jučer i komentirao zatečeno stanje. Što se dešava s k/p u 13h pred transakciju stvarno pojma nemam.

P.S. Kako stvari stoje Dlkv se sve više čini kao prilika, tim više što je i puran od Ingre poletio.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Ni za živu glavu ne kupujete BRODARE.
Vani rokaju nemilo, a u nas će tek početi rokati.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

DLKV je samo po grafu prilika, inače po book je preko 1 pa i nije prilika.
Isto tako IGH i INGRA preskupi.
Viadukt i Tehnika umjereni.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?



a vidim da i bida nema… Not my cup of tea.

– ako vas ta dionica, ili taj tip investiranja ne zanima o.k., ali nemojte pisati neke svari ako to niste pogledali ili ne pratite.

– danas je na prodaji 1.250kn bilo točno 25 dionica.
– na kupnji u 13:00 točno 90 dionica.
– na kupnji (bidu) je ostalo točno 64 dionice koji su nudili 1.250kn.
– vjerojatno će i sutra doći novi nalog na prodaju 1.250kn, ali jednog dana i tome će doći kraj.

– dionica je zanimljiva zbog dividendnog prinosa kojega nosi na ovoj cijeni od 1.250kn.
– 6.95% – 2016.
– 6.72% – 2015.
– 6.05% – 2014.
– oni svake godine isplaćuju dividendu, a ona pomalo iz godine u godinu i raste.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
Imam je dosta u portfelju, samo nije mi jasno što se tu zbiva. Toliki prekrcaji po 1250, a promjene u top10-ništa. Što se tiče poslovanja nadam se da će prihode zadržati na 200mil kn godišnje i ostvarivati neto dobit od cca 10-15mil kn godišnje i dijeliti pola toga u dividendu kao do sada. Očekujem cijenu od 1400kn na proljeće pred dividendu. Dosadno ali za mene i dalje ok.

mislim da DLKV ide dosta gore u bližoj budućnosti. vidjet ćemo još koliko točno

prognostikče, što savjetuješ za slpf?

hvala

slijedi nam precesija


Ni za živu glavu ne kupujete BRODARE.
Vani rokaju nemilo, a u nas će tek početi rokati.

Splićo Genijalac, vjerovatno je do sada u 18 godina zaradio 40 x na početni ulog. E moj Splićo, nikada ti nećeš ništa naučiti, a pogotovo zaraditi. Stari drukeru, bez efikasnosti.

Veliki pozdrav glavnom kreativcu foruma Woodironu, My Moonu, ali ne manji Bubimiru. AJMO PROMATRAT 😀😎✌🤘🤙🖐👌👍🤚👋👋



Sigurno necete kupovati Adris jer mora roknuti

Preporuke za kupnju.

ADRS-p-a.

– sada kad je malo pao idealna je prilika za kupnju.
– na ovoj dionici očekujem samo rast i rast.
– do 500kn to bi morali proći vrlo lako, kao kroz meki sir.
– za 2-3g. očekujem porast cijene do 1.000kn.
– a za svaku godinu vjernosti ovoj dionici biti ćemo nagrađeni s dividendom.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Sada ti znaj dali netko piše iz srca ili interesa

Crobex blizu druge linije otpora. Malo ce zastati da uhvati zraka iako uptrend nije upitan pa ne valja protiv trenda.
Svejedno sutra je po meni dan za iskrcavanje jer oscilatori su pre pre pregrijani. Pad ce privuci nove kupce.
Krenulo je. Dugo smo cekali,al krece big bull.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?



Zašto prihodi padaju?

– prihodi padaju jer je US i EU zabranila poslovanje s Rusijom koja im je činila cca 30% posla.
– iako su prihodi pali, ove godine su isplatili veću dividendu nego prethodne godine.
– sama je firma za ovu godinu u svome izvješću prognozirala porast prihoda.
– uostalom stvarno nema smisla da vam ja tu pišem o toj fimi, imate izvješće za prošlu godinu pa ga pročitajte, sve vam piše.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
Ne samo da prihodi padaju vec salju djelatnike na burzu rada. Pa ne iskrcava taj zaludu.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

New Report

Close