Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kako ide prodaja onih vaših 1000 SM86, to bi bilo po toj formuli, samo da ga nisu izbacili iz trgovanja, rizik uvijek postoji, da nije njega 10mil.je vrlo lako napraviti

SM86.

– moje dobre poteze ne želite vidjeti ali zato one loše tražite povećalom.
– ali vam ipak zahvaljujem za inf. jer jednostavno to nisam primjetila, tu dionicu ne pratim.

– a što reći za ovu burzu, promet danas 13:10 2.8M kn,
– aci, jnaf, kodt, hdel u posebnom režimu trgovanje 13:00 .
– zbog poreza i svih otalih zahebancija koje politika nameće burzi biti će i još gore na ovoj burzi zvanoj ZSE.
– ja sam svoju nekadašnju trgovinu smanjila preko 95%.

– u ovoj situaciji SM86 nije imao šanse, netransparentna uprava, većinski vlasnik, nema dividende…
– ali firma o.k. posluje, lokalni monopolist, u zadnjih desetak godina niti jedna godina u gubitku.
– kod ove dionice ovo svakako nije završena priča tipa KSST,
– jednog dana će ovo ponovno doći na burzu, možda me obraduju i s kojom dividendom.
– ali za sada ću zaboraviti ovu dionicu, kako ju je burza delistirala zbog nikakvog prometa tako sam ju ja delistirala iz mog portfelja.

– I love this game.
Pozdrav !



kako ide prodaja onih vaših 1000 SM86, to bi bilo po toj formuli, samo da ga nisu izbacili iz trgovanja, rizik uvijek postoji, da nije njega 10mil.je vrlo lako napraviti

SM86.

– moje dobre poteze ne želite vidjeti ali zato one loše tražite povećalom.
– ali vam ipak zahvaljujem za inf. jer jednostavno to nisam primjetila, tu dionicu ne pratim.

– a što reći za ovu burzu, promet danas 13:10 2.8M kn,
– aci, jnaf, kodt, hdel u posebnom režimu trgovanje 13:00 .
– zbog poreza i svih otalih zahebancija koje politika nameće burzi biti će i još gore na ovoj burzi zvanoj ZSE.
– ja sam svoju nekadašnju trgovinu smanjila preko 95%.

– u ovoj situaciji SM86 nije imao šanse, netransparentna uprava, većinski vlasnik, nema dividende…
– ali firma o.k. posluje, lokalni monopolist, u zadnjih desetak godina niti jedna godina u gubitku.
– kod ove dionice ovo svakako nije završena priča tipa KSST,
– jednog dana će ovo ponovno doći na burzu, možda me obraduju i s kojom dividendom.
– ali za sada ću zaboraviti ovu dionicu, kako ju je burza delistirala zbog nikakvog prometa tako sam ju ja delistirala iz mog portfelja.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
nikako mi nije bila namjera podcijeniti ili omalovažiti vaše ulagačke sposobnosti, ali mi se čini da je u mašti puno lakše razviti teoriju o zaradi, nego li je stvarno i ostvariti

Najpodcijenjenije dionice po meni:
BELJE
HDEL
VUPIK
IGH
LKPC
HT

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Prognostik, što se tebi dogodilo? 🙂

Pa ne tako davno si nas uvjeravao da Belje ne vrijedi niti kunu.

Nije valjda da si postao ponosni vlasnik ovih dionica?

La vita e bella!


Najpodcijenjenije dionice po meni:
.
HDEL
.
.
.

Ne pratim HDEL, međutim, tko se eventualno rukovodio mišljenjem kako je HDEL među najpodcjenjenijim dionicama te dotičnu dionicu kupio u četvrtak kada je mišljenje objavljeno, danas se nije dobro proveo jer je cijena pala 20% uz milijunski promet.

Banke?

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Prognostik, što se tebi dogodilo? 🙂

Pa ne tako davno si nas uvjeravao da Belje ne vrijedi niti kunu.

Nije valjda da si postao ponosni vlasnik ovih dionica?


Pa lijepo sam pisao kad je cijena bila 24kn da ce Belje pasti na 16-17kn i dogodilo se.
Imam 2000kom uz dodatna 2 uspješna trejda…uz trejdove prosjek 17,74kn.
Izlazim tek na 33-34kn

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Aha, izlaziš ti kolega sa +10-15% ako ti se pruži prilika.

Kako ide? Moj portfelj gura prema ovogodisnjih 10%, rjesio se lkpc, dovrsavam ulaz u hbrl i jnaf, poceo ulaziti u ckml (tocnije, na moju sramotu to je povratak u ckml). Prva godina da u rastu ne gazim crobex vec smo u proporcionalnom plesnom paru – koliko on tolko ja, to mi nije drago. Sve se nesto zamagljuje, da moram izdvojiti od svojih 18 dionica pola koje su bolje od ostalih bio bih dosta neodlucan.

Ima li šanse uskoro HBRL izaći iz posebnog režima? S obzirom koliko su drugi turisti potegnuli mislim da ta firma ima finog potencijala.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

preko 19% YTD (dividende i promjena cijene dionica)
e da je svaki dan nedjelja kao ove godine…


Kako ide? Moj portfelj gura prema ovogodisnjih 10%, rjesio se lkpc, dovrsavam ulaz u hbrl i jnaf, poceo ulaziti u ckml (tocnije, na moju sramotu to je povratak u ckml). Prva godina da u rastu ne gazim crobex vec smo u proporcionalnom plesnom paru – koliko on tolko ja, to mi nije drago. Sve se nesto zamagljuje, da moram izdvojiti od svojih 18 dionica pola koje su bolje od ostalih bio bih dosta neodlucan.

A random walk down Wall Street...

sa dividendom rast 4%….za sada:)

New Report

Close